Споделена история от Семейство

Таен брак
С приятеля ми бихме искали да сключим брак - да създадем свое семейство, аз да бъда негова съпруга, той - мой съпруг. Защото вече 5г се обичаме и както изглежда любовта ни няма да пресъхне скоро:-) Но тайно. Защото родителите ми по принцип не го приемат и мисля, че много ще си вгорча живота, ако им кажа на този етап. Знаят за него. Все пак сме от близо 5г. заедно, а аз съм на 24г сега. Много сме се борили за връзката си с моите родители. Сега положението е горе-долу търпимо. Но за брак едвали ще ги убедя.

Сега премислям плюсовете и минусите на евентуалния таен брак. Бих искала да попитам за вашите мнения в случай, че пропускам нещо.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Защо таен брак, пълнолетни сте и двамата. Последствията са си за вас, но дали отношението на родителите ти е безпочвено?
Мечо Пух

2.   За да те посъветваме кажи на каква основа е проблема ти с родителите (смисъл,защо не го харесват) И ще ти дадем съвет :)

3.   И при мен положението е същото. Но ние и двамата сме на повече години. Аз искам таен брак, защото мразя показността. Мисля, че има особен вид чар на този вид брак. Нещо съкровено между двама души. За съжаление родителите не го разбират и биха го приели като предателство.

4.   Авторът:Не го одобряват, защото е по-възрастен от мен, разведен, с 2 деца. Нищо В самия него.

5.   Как така се влюбвате в разведени, женени и очаквате някои друг да ви каже после какво да правите? Не може ли да ни питате преди това? Тайният брак ще стане явен един ден. А този господин е много страхлив, защото не м оже да защити жената до себе си!