Споделена история от Семейство

Разлика в годините
Здравейте
искам да се посаветвам с някого но няма с кого и реших да споделя тук.
Имам приятелка с която имаме разлика 6 години тя е по малка но е пълнолетна ...работата е там че моите родители я харесват , неините родители ме приемат (така да го кажем) но моите не знаят на колко години е !!! и съм малко притеснен
на въпроса на Маика ми на колко години е ? отделно дето излъгахме и сега се чуствам много зле
даите ми савет моля и благодаря предварително

Коментари

1.   6 години си е напълно нормална разлика. Не е трябвало да лъжете за годините, по скоро това е проблемът с който трябва да се справите.

2.   Е стига де, 6 години разлика ли са?

3.   Само годините ли са ви проблем, нали сте пълнолетни и двамата?
Мечо Пух

4.   Е, 6години не са много. И двамата сте пълнолетни, не е да си като някой педофил. В днешно време тенденцията е възрастовата разлика да се увеличава, скоро ще има много повече такива двойки и на околните няма да им прави впечатление.

5.   И на колко е тя?И какво толкова...щом за теб не е проблем и за родителите ти не би трябвало да е, апък и 6 години не са чак толкова много.

6.   Пич, говори с майка си и и кажи всичко, както си ни го написал на нас. Малко ще се разсърди, защото не си и имал доверие, но ще ти прости бързо.

Айде и много да се обичате с "малката" ;)!

Дядо Торбалан

7.   Да не би да си водил някакъв разговор с родителите си и затова да знаеш, че няма да са съгласни с такава разлика? Ако няма такова нещо, не виждам защо не си бил откровен. Според мен вие сте за предпочитане - знаеш ли какви огромни разлики в годините има в някои шантави двойки?

8.   Ами 6 години са нормална разлика

9.   Родителите ми имат 7 години разлика и според мен се страхотна двойка след 22 години брак се усеща как все още се обичат. Така че не мисля че не е голяма разликата ви, а щом се обичате не мисля че е проблем.

10.   Мойте родители имат 6 години разлика и си живеят вече над 20 години заедно и са си щастливи.

11.   Важното е да се разбирате, разликата в годините (особено в твоя полза) не е проблем.
Д-р Хаус

12.   Кажи на майкати истината ,+ това тва не е никакъв проблем 6 години е нормална разлика :)

13.   Боооже,6 години,голяма работа!Някой имат 20 години разлика и си се разбират1

14.   Благодаря на всички отзовали се наистина смятам да си поговоря на 4 очи с родителите си !
аз съм на 24 а тя на 18 !

15.   За мен не е разликата в годините те нямат никакво значение защото между мен и творатами жена разликата е 13г аз бях вдовец важното е разбирателството между вас ще има хора които ще ви пречат и ще ви говорят по отделно не ги слушаите те нямат интерес но ще им е хубово да развалят това което искате да направите сподели с родителите си и ще ти олекне и се обичайте много желаяти щастие и радости в съвместният ви живот

от Вел

16.   Здравейте! Аз мойта приятелка имам 9 год. разлика и много се обичаме. Но проблемът не е в годините, а в родителите ни. Мойте и нейните родители искат да ни разделят и забраняват и да се вижда с мен. Според тях бил съм много високомерен, тъй като си мисля, че имаме различия в социалното положение. Просто моля Ви помогнете, чудя се дали да говоря с техните, макар и малко са буйни. Особено баща и на бой може да скочи, а аз не искам да го набия защото все пак нали и баща. Ситуацията е сложно. Моля за съвети. Благодаря Ви, предварително!

С уважение, Денис

17.   Когато майка ми и баща ми са се срещнали, тя е била на 18, а той на 24... Проблемът не е в разликата ви, а в майка ти, която явно е свръхконсервативна, щом се налага да я лъжеш заради такава дреболия, която дори не е проблем.....

18.   ПС: До 16: Напиши си историята другаде, не като коментар на тази. Тук се коментира друго....

19.   Приятелят ми е 25 години по-голям от мен.Дано това те успокои :D!Не се притеснявай.

20.   еее не е фатално 6 години разлика какво толкова споко майка ми и баща ми имат 8 год. разлиза , а пък една колежка 11 год.
кажи истината няма смисъл да лъжеш за такива неща , а и щом родителите ви ви харесват няма провблем

21.   И нашата разлика е 6 год. , но ........ той е 6 год по-млад от мен, нямахме проблем с родители , а в моя случай и с децата ми от първия брак, неговото семейство знае за мен, моето също - това не е голяма разлика и не виждам къде е проблема

22.   И аз съм в такова положение.. разликата обаче е тази, че не сме заедно. Той ме намери чрез интернет, не сме се виждали понеже е от друга страна. Пишем си постоянно и аз мисля, че се влюбвам, а не искам. Аз съм на 17, а той на 23-това малко ме притеснява. Сигурна съм, че е добър човек. Даже има възможност да дойде за да ме види. Моля ви, посъвтвайте ме, имам ли повод за притеснение..