Споделена история от Семейство

Майка ми прави секс за пари
Драги хора, искам да ви споделя колко ужасно се чуствам. Майка ми спи с разни мъже за пари. Незнам какво и как да и кажа. Доста пъти съм се опитвала по заобиколен начин да я питам каде е била, и тя като ми отговори, че е била на работа и казвам да не ме лъже.

Незнам дали се досеща, че знам какво прави. Например днес ми каза, че е отишла да работи в някъкъв цех за дрехи и от 10 часа сутринта до 16 следобет. Тайно погледнах в протмонето и, и видях, че има 200 лева които не се изкарват от цех за дрехи за половин работен ден, а преди това имаше 5 лева в протмонето.

Ако ме питате сигурна ли съм в това което твърдя че прави - Да убедена съм. Доста пъти съм надушвала мъжки парфюми по дрехите и. Доста пъти закъснява, и дава тъпи оправдания, не я разпитвам, просто тактично я питам каде е била.И други примери мога да дам, но мисля че няма смисъл. Между другото аз съм на 16 години, а майками е разведена, не живее с баща ми. Парите не, че ни стигат, но никога не сме стигали до там, че да се налага да върши тези неща. Но ето, че ги прави.

Посъветвайте ме какво да права, отвращавам се от това което прави, дори вече не ям храна която тя е готвила гнус ме е, като се сетя какво е правила с тези раце и с кой ли не. Много пъти съм и казвала да не закъснява, без да се оточнявам, но според нея не мога да и казвам какво да прави "уж имала извандедна работа". Кажете как да я накарам да престане да прави тези гнусни неща. Отвращавам се найстина. Срам ме да и го кажа директно, но просто незнам какво да права.

Коментари

1-50 от 56

1.   Ами не, нямаш право да и казваш какво да прави.

Дядо Торбалан

2.   Просто свикни, не е лесно, но какво може да и кажеш? Мамо не прави така ? И тя няма да те послуша, само не тръгваи по примера и

3.   До номер 1, а Дядо Торбалан, ако твойта майка се чука с разни мъже за пари, дали щеше да ти е приятно, и дали щеше да си седиш без да казваш нищо, и хората като те гледат да казват "е на тоя майка му се чука с еди кой си". Ако няма какво да кажеш по-добре не казвай нищо.
До Авторката, знам как се чувствш, но найстина изглежда се намираш в доста гадно положение. Трябва да се опиташ да обясниш на "майка ти" начина по който се чувстваш, и да престане да те излага пред хората.

4.   Едва ли го прави само за себе си

5.   Подкрепям номер 1. И чак пък гнусно, прекаляваш.

6.   Амиии по това, което каза, не знам дали можеш да съдиш точно това. Видяла ли си я с мъж, "хванала" ли си я да го прави?! Можее да убива хора примерно, или да продава наркотици :D шегувам се...

А това, че се връща с пари нищо не значи, има много обяснения... и няма ли карта примерно, може да е теглила пари?! защо пък първо това си помисли..
Торбаланчо, миличък, няма право да и казва какво да прави, ама малко или много трябва да знае какво става, майка и е, трябва да се интересува!

Мег*

7.   Номер 1, що не си затвориш устата, а? Нямала тя.. Майка и е курва, тя понеже е на 16 нямала право на мнение... срам...... момиче, по-добре се опитай да и намекнеш така че да разбере че ЗНАЕШ!!!!! И и кажи че или престава с тая отвратителна работа ( чукане за пари ) или се изнасяш!!!

8.   Дядо Торбалан се засегна, той нали разчита на такива, като майка ти иначе няма шанс...Пък иначе си е срамно, можеш само да си вземеш бележка за в бъдеще, друго няма, какво да се направи.

9.   А, бе я се гръмни! Ако не, поне почни да правиш секс, та да разбереш насладите на земния живот, а не само на виртуалния. Знаеш ли колко жени правят какво ли не само и само да си осигурят ебането, а майка ти даже и пари изкарва от това. Вместо да я съдиш, позамисли се колко трябва да е привлекателна и вървежна, за да го постига. Я опитай да видиш дали е лесно да вземеш пари за ебане и тогава съди майка си. Ти кво, девица ли ще умреш?

10.   Първо не си сигорна дали е така. може да има богато гадже, или любовник. първо се увери че си права, а после съди .а дори и да е така, защо не си поговорите защо го прави, казваш че не сте закъсали чак до там, а ти откъде знаеш, досега с какво те е издържала тя, нали ти не работиш.не я оправдавам ако проституира, но и не я съди без да знаеш за какво става на въпрос точно. нямаш право да и казваш какво да прави, можеш само да поговориш с нея, и да се опиташ да я разбереш ако наистина има оправдание. все пак тя се е грижила сама за теб, и е твоя майка. не мисли само за себе си, а ако има как се опитай да и обясниш,че не е нужно да го прави, че и ти вече не си малка и можеш да и помагаш, като и ти си намериш работа. покажи и че вече не е сама,и не я съди предварително, а в същото време тя да продължава да ви издържа сама. покажи и че е отгледала един стоиностен човек, и че вече можете да се справяте двете.

11.   Хайде стига бе моралисти. Както може жената, тъй ще си изкарва хляба, няма да ходи санитарка по болници, да рине лайната на лежащите.

12.   до номер 3,7,8 ,щом е срам че майкаи проститоира и трябва веднага да я осъдим, вместо да разберем защо е стигнала до там, ок. но не може ли именно заради дъщеря си да го прави, не е лесно да си самотна майка .и да срамно е, но и докато тази девойка се храни от тези пари, не мисля че може да има претенции за нещо.

13.   Хора, тук всички сме по-големи от нея, а на 16 нещата изглеждат по различен начин. Мнозина от връстниците и няма да обърнат внимание на такова нещо, но за нея не е нормално, тя е различна. Поговори с майка си, изяснете нещата, кажи и как се чувстваш и в какво унизително положение те поставя. Ако тя наистина го прави, може би и си въобразява, че лъжите и минават.
Мечо Пух

14.   Мег, никъде не казвам авторката да не се интересува, какво прави майка и. Но както ти правилно си посочила, може да има хиляди обяснения на миризмата на мъжка козметика и наличието на пари. Да не говорим, че дори и майко и да проституира пак не сме (а най-вероятно и авторката не е) наясно с всички обстоятелства.

Автор: Парите не, че ни стигат, но никога не сме стигали до там, че да се налага да върши тези неща.

ДТ: И откъде идват дори тези пари, дето не ви стигат?

Да, тъжно е, ако на една майка се налага да проституира, за да отглежда сама детето си.

На номера 3, 7 и 8 препоръчвам да прочетат "Клетниците" и да обърнат внимание на майката на Козета. О, извинете, те тия номер 3, 7 и 8 освен вестник Шок и Психо +, друго не четат.

Дядо Торбалан

15.   Малката фантазира доста, може жената да има заможен приятел. Защо непременно секс и то с много мъже. Спокойно, не нападай майка си без да си сигурна.

16.   До комплексара Дядо Топбалан (от коментар номер 7).. Виж сега, разбирам, че наистина майки като на авторката са ти единствената утеха в САМОТНИТЕ зимни и летни нощи.. то кой друг би те търпял ХАХ... колкото до "съвета" ти - аз съм студентка и съм отличничка - не мен трябва да учиш какво да чета

До авторката: Не се оставяй майка ти да те унижава така. Викат някои, че всяка работа била работа. Това не е работа. Да си продаваш задника за пари е меко казано грях........(мое мнение)!!!

18.   до номер 7 или 16.ти откъде си сигурна каква точно е майката на авторката.и какво като си студентка и отличничка,какво като четеш много,това значи ли че си се сблъсквала с истинските неща в живота,значи ли че знаеш до къде може да доведе един човек нямането.кои сте вие 15,16 годишни пикли да съдите майките си.те ви били унижавали,с какво да не би да ви малтретират,бият,тормозят.не .тази майка,ако изобщо е такава каквато я изкарвате,просто дава шанс на детето си да има по добър живот.номер 7,ти едва ли си майка,за да знаеш че имайки дете твоят живот свършва,и започваш да живееш само за детето си.и един ден ако то няма какво да яде неизбежно е да стигнеш до някакво унижение.дали ще проституираш,откраднеш или мамиш,изборът все ще е труден.така че недей да съдиш без да знаеш как стоят нещата.никога.не в всички семейства нещата са розови,не всяка майка винаги постъпва правилно,но и тя има право да се защити.защото ако тази майка си продава задника,то дъщеря и харчи точно от тези пари,това не и ли е унизително а.защо вместо да съжали майка си че е стигнала до там,и то може би точно заради нея,и да и предложи да работят двете и да се опитат да се справят,авторката се вайка и се отвращава.много е лесно да се прави на жертва,но не е ли майка и жертвата,на обстоятелствата

19.   Номер 16, думата е "комплексаря", а не "комплексарА"... драга ми отличничке. Колкото до заниманията ми в летните и зимни нощи, не бери грижа, ами залягай над уроците, че правопис и пунктоация явно са ти тъмна Индия.

Дядо Торбалан

20.   Мъжки аромати и пари в портмонето? Това ли са всичките ти аргументи? Твърде недостатъчно. Не казвам, че не си права, но има вариант да се заблуждаваш, или пък просто се вкарваш в някакви филми, които може да нямат нищо общо с реалността. Ако все пак е истина (но трябва да си сигурна), поговори с майка си, при това сериозно. Аз лично съм на мнение, че от един разговор винаги се извлича някаква полза, дори и да е съвсем малка.

До номер 16 : Много сте ми интересни как слагате разни епитети на хора, които не познавате и дори не сте виждали през живота си. Не знам дали Дядо Торбалан е комплексар, но ти, с коментара си по-горе, ме накара да си помисля, че си :) Нищо лично, просто бъди малко по-умерена в думите си.

21.   Ей, дядо идиот или какъвто си там, очевидно момичето е направило грешка не е нужно само да се заяждаш, явно само това можеш!Не е нужно нон стоп само да се заяждате, а и да ще си слага епитети на който си иска, и ако не ти понася ходи си в тъмната Индия или се заври в на кучето г*за!

22.   Хм, освен моралисти, сте се събрали и отбор наивници тук.
Какви са тези 200лева, за този половин ден? Майката на "момичето" явно е ВИП проститутка. При тарифа 20лева свирката, 50 за секс, зор ще ги изкара за няколко часа...
5дни ще работи, останалите ще и помага да уроците и ще си живеят като царички:)))

23.   Земи я опани и ти и няма да ти е гадно

24.   Номер 21 е наистина много прост... Извинявам се, но е така :) Много ли е трудно да запазиш добрия тон? Явно, да. Изключително много се дразня от подобни прояви на невъзпитание. Даже се чудя този коментар защо е публикуван... О, ти да не би да си студентката отличничка под прикритие? Май, че да :)

25.   На +21 и всички гореписали боклуци искам да кажа, че това коемо прави майка й и това за което си мисли авторката - са различни нешща. На пишещите глупости като +21 ще кажа че никой не им е длъжен! Ако използват епитети - ще ги болят главите и друго.
Към авотрката - ако възприемаш майка си като майка - хубаво. Като не споделяш морала и - излез на квартира, но без багажа, който ти е купила. Защото може и дрехите които носиш да са купени с изкараните пари.
Казано е - Не съдете и няма да бъдете съдени!
Твоя воля - но не мисли че ще казваш на майка си какво да прави и ще й ядеш парите! Забрави! Нали си принципна!

26.   Всеки решава сам за себе си миличка. Не знаеш какво е в главата на майка ти, за това не я нападай. Щом те обича и се грижи за теб, нямаш право да я съдиш. Не се знае един ден ти какво ще правиш. Не търси под вола теле, а си гледай уроците. ЗАпознай се с думата толерантност и опитай да бъдеш такава. Ще ти бъде по-леко. Усспех!

27.   Щом майкати живее без мъж нормално е да се среще с такива.

Но щом може да искара и някой лев като си доставя кеф, защо да не го прави. Като подраснеш още малко, ще разбереш точно за какво става дума!

28.   Разбирамте , скъпо дете! Нормално е да искаш майка ти да е идеална,но просто животът не е приказка.
Права е №20. От това което ни разказваш действително най вероятно тя не проституира,а има връзка и поради това ,че си в тази възраст се стреми да те предпази от разочарорание(особено ако не е сигурна в партньора като ) или е семеен.

А ако случайно прави това за пари-няма пречка да те обича много и да е прекрасна майка!
Не се отчайвай! Важно е да сте здрави и да сте заедно! Преодолявай всичко с разум и търпение!

29.   напълно съм съгласна с номер 7!!!

30.   Пунктуация*

Бъди сигурен, че кръгозора ми е по-широк от "Шок и производните му, Торбалане.

31.   Момиченце, преди да съдиш майка си и благодари, че те гледа и храни...и за сведение парите не миришат!!!

32.   Влезнах тук, защото исках да постна мой случай, но ми направи впечатление колко много коментари само за един ден на тази публикация и реших да отложа. Струва ми се, че, макар и рядко да посещавам сайта (който много уважавам), съм срещал и преди този пост.

Дано не съм прав, защото, ако е така, авторът злоупотребява с вниманието ни, а това е най малко нелоялно.

Все пак, допускам, че не е така и момичето, което е писало наистина се тревожи от обстоятелствата (доколкото ги познава). Авторката тук е демонсстрирала сериозно непознаване на семейните ценности, принизявайки ги до простото "това е правилно" и "това е неправилно", ориентирайки се по обществената нагласа към конкретния факт (който, както казах, не е известен не само на нас, коментиращите, но и на самата авторка).

Това е обяснимо, предвид възрастта й и е ясно, че тепърва й предстои да се запознае с неща, които все още й звучат нелицеприятно, но са част от битието. Далеч съм от мисълта да оправдавам или защитавам майката, тъй като не мога да се опра на факти, а изложеното показва само част от тях, но за всички трябва да е ясно, че връзките в едно семейство не се изчерпват с мнението, което другите са създали у нас за едно или друго явление.

В семейството има приоритети, които оправдават не само поведение, подобно на описаното, но и престъпления, извършени с явното съзнание за благородната цел да се осигури бъдеще на децата, независещо от недоимък, мизерия и кризи, предизвикани ОТ ДРУГИ. Майката не е зарязала дъщеря си в дом или сиропиталище, като много други, напротив, погрижила се е за възпотанието и образованието, което тук не отричат дори арогантни читатели като мнимата студентка, от постовете на която личи само ниската й грамотност и пълна липса на култура.

Ако си беше дала труда да прочете "Клетниците" от класиката на Юго (което няма как да не се е случило с човек, претендиращ за минимално ниво на култура), щеше да знае на какво е готова и през какво би минала една майка в името на достойното бъдеще на своята дъщеря и едва ли би осъдила толкова безрезервно майката на това момиче. Тук виждам само, че тя "не би постъпила така", което е само допълнителен щрих към безсмисленото й съществуване, необвързано с никакви отговорности към никого. Жалко е ако е на възрастта на студентка, но разсъждава като пубертет!
Да приемем дори, че това е истина и майката наистина проституира -нима е откраднала от теб, от мен, от когото и да било... Нима е убила, оскатила или дори наранила някого? Нима "достойните" в държавата ни, осъждащи яростно, бурно и определено предвзето такава жена (защото пак казвам, може би всички се лъжем, че в конкретния случай става дума за такъв типаж) не унищожават ежедневно хиляди съдби, без никой да си дава сметка за това?.

Все пак се надявам, че поне изоженото до тук в коментарите ще бъде прочетено с разбиране от авторката и ако не е в състояние да предложи разумна алтернатиа на майка си, поне да се опита да прояви разбиране. Дори ако смята, че майка й проваля живота си по този начин, би могла да потърси сама друга алтернатива. А относно чисто физическото влечение към секса -ами просто, всеки човек е различен. Това не е тема за този пост. Дори майка и дъщеря не трябва да очакваме, че са еднакви. Това е твърде лична за всеки тема.

А относно "дядо Торбалан" -не четете само отгоре-отгоре постовете му. Много опит прозира зад простичките му послания...

34.   Я, не се заяждайте с Дядо Торбалан!!!!

35.   А БЕ ЕЙ ЛАПЕТА Я СЕ СПРЕТЕ! ! ! МОМИЧЕТО ИСКА СЪВЕТ, А НЕ ОБИДИ ЗА МАЙКА Й (ЧЕ БИЛА КУРВА И Т. Н)ВИЕ СТЕ ЕДНИ... 1, 7/16, и другите идиоти дето обиждат. 21 е казал/а макар и с неприличен израз това което е, , Дядо Торбалан а 34 да си гледа работата

ДО АВТОРКАТА:Мила ако не можеш да поговориш с майка си не мога да ти предложа друго освен да отидеш на психиатър (за теб и майка ти) и да го запознаеш с проблема, а той може да ти каже какво да правиш!

36.   Мило момиче, не се растройвай. Ако неможеш да го преглътнеш, иди да живееш с бащаси око е възможно. Но в никакъв случай не си и помисляй да й следваш примера. Може и да не е така както си мислиш.

37.   Да бе, иди при баща си! ! ! ? ? ?
От къде имаш информация какво представлява пък той? Да не се появи впоследствие информация, че същият й се е" изпробвал" на авторката, вместо да й осигури спокойствието, което ти явно гарантираш? Много пък познавачи, бе! Екстрасенси ли сте, та давате съвети без да познавате обстоятелствата? Защо решихте от половин споменато изречение, че връзката между дъщеря и майка, която я е отгледала до днес, изведнъж и невъзвратимо се е скъсала? Трябва ли момичето да мине по целия път от" проби -грешки" , за да разбере, че майка й не е лош човек и че и това, което описва не е задължително част от провал и порок? Или считате, че щеше да е по достойно да я води по кръстовищата да проси? Да я спре от училище защото не може да и осигури средства? Да я" хариже" в някой дом, в който да получи" възвишено" възпитание? Е, вярно, в такъв случай, момичето нямаше да има комп, нямаше да направи на вас и подобните ви достояние историята си и вашето" чисто" съзнание, щеше да остане необезспокоявано от съдби като нейната. В крайна сметка, момичето има пълно право да отхвърли майка си -курвата, която е виновна, че тя пише тук. А майката... бе кой ти гледа майката, когато има и дъщеря? ! При това -моралистка.

38.   Ами момиченце може и пък да си има гадже за което не е готова да ти каже замисляла ли си се някога аз мога да ти дам пример и мен мама преди няколко години се разведе и постояно излизаже и аз имах такива мисли като твоите! Но се оказа че си има гадже и не ми е казвала защото да не ми е тънжно и др! Ама живота е пред теб питаи майка си дали мисли за връзка или дали има гадже! ;)))

41.   не се бъркай в живота на майка ти. Тя може да не прави това - твърде е възрастна за това! Най-вероятно си има някакъв заможен любовник, който е женен (затова се крият) и й помага финансово. Може и майка ти да върши някакви незаконни неща (за да те изхрани), но аз не съм чувала за елитна проститутка над 30. Гледай си твоя собствен живот и не рови, ако не си готова да приемеш намереното
Преди да осъдиш майка ти, питай се не е ли много по-гнусен баща ти, оставил ви да мизерствате?
Ф.

42.   Видимо трудностите правят човек доста по-умен от глезотиите и авторката на въпроса може да похвали със значително повече опитност и интелект от повечето даващи съвет тук.

Много е трудно да помогнеш на майка си, при положение, че си още дете макар и вече видимо с доста зряло мислене. Съществува вариант да я питаш съвсем директно и ребром, но щом не го правиш, значи имаш някакви опасения, че може да има лош ефект.

Сподели как се развиват нещата при теб. Все пак е минала половин година от поста ти.

43.   Щом си вече на 16, знаеш как хората се пристрастяват към тези неща (визирам секса и парите). Е майка ти най вероятно е зарибена и на двата фронта. Ти, че си седнала да вадиш семейните проблеми пред непознати, на които изобщо не им пука означава просто, че си една кифла. Хващате се с майка ти и организирате партита.. тя-ти-тя-ти-тя-ти-ти-ти-ти.. и след 5 години ще си имаш професия и някъв начален капитал.

Успех

44.   Ако съучениците ти незнаят да не ти пука. Бъди благодарна на майкати, че те издържа!!!

45.   Абе хора толкова сте закъсали, че даже и вие ще си продадете задниците за 5лв. Тая криза толкова ви е изпила мозъците, че не можете да дадете един свестен съвет на детето, а уж сте по-възрастни от нея. И какви са тези цинизми и вулгаризми от ваша страна, детето ви иска съвет не бива да говорите такива глупости, още повече , че я боли все пак става въпрос за нейната майка.

За ваше сведение има професии, които могат да осигурят прехрана на хората без да си продават тялото за пари, защо трябва да се стига до там право е момичето. Не казвам че трябва да държиш сметка на майка си, но сподели и как сe чувстваш разбира се, поговорете си като майка и дъщеря, кажи и че ти е неприятно по този начин да си изкарва хляба.
Но щом е тръгнала по този път едва ли ще я убедиш да тръгне по правилния път. Човек за пари какво ли не прави. Незнам как да ти помогна, но много ми е болно и за теб и за майка ти.

46.   Не е права, нито пък греши в краина сметка го прави заради теб! Не я упреквам всеки си избира как да си изкарва парите, но може и да не е по този начин.... Има и други методи но явно всеки избира най-лезния!

47.   "Хайде стига бе моралисти. Както може жената, тъй ще си изкарва хляба, няма да ходи санитарка по болници, да рине лайната на лежащите. "

48.   До номер 11 номер 47 е същия човек. Ако твойта майка спеше с много мъже за пари щеше ли да ти е приятно? Пожелавам майка ти спи с няколко мъже различни от баща ти и ако ти е хубаво тогава вмъквай такива коментари!!!

49.   Абе момиченце малко, къде си вреш нослето? Дори и упорито отказваш да разсъждаваш, да помислиш. 200 лева не се вадят със секс от един мъж освен ако майка ти не е елитна проститутка. Не мисля и, че е обикновена, т. е. да е правила секс с 10-тина на ден, ти какво я направи бе? Ами може да прави секс с един мъж, който да я обича и да й дава пари, защо не? Ще ти дам и един съвет, защото уж искаш да си морална. Срамно е дъщеря да рови в чантата и портмонето на майка си и да си прави изводи от някакви си 200 лева и то най-долни изводи. Другото което ще те посъветвам е да не си вреш носа в работите на по-възрастните от тебе. Защото дори и да прави секс за пари може да го прави за тебе, може ти да не искаш, но майка ти като по-възрастен и най-важното по-отговорен човек да смята, че тези пари са нужни!!! Нейна е преценката и нейната преценка е по-добрата, защото ти си на Земята от много малко време, за да разбереш някои неща, ти си буквално едно едва проглеждащо лапе, което иска да си прави изводи за света и хората. Нито света в такъв какъвто го мислиш, нито хората са такива каквито изглеждат. Може след 10 години да ти стане много съвестно като си кажеш - еййй, тоя мой баща как ни заеба, а майка ми, за да ме отгледа трябваше да прави секс за пари. А, я виж тази страна? Какво да направи сама жена? Няма мускули, не е мутра, не е рекетьор, не е крадец, убиец, наркотрафикант, да кажем, че не се е реализирала и вече не е добър професионалист... кажи сега, какво да прави? Ей, гледай си в паничката, като пораснеш тогава ще питаш по такива въпроси, до тогава-млък!

51.   Номер 49 ами ако твойта майка правеше секс за пари, щеше ли да ти е приятно?

52.   Лелее, тук пак се стига до обиди, така че не съм чела всичко.
Авторке, на 16 си, искаш всичко, купуват ти се дрехи, учебници, козметика, ти не знаеш с колко пари разполагате, само предполагаш. А майка ти си има нужди и като жена. Ти не можеш да я разпитваш къде е била и с кого е била, просто защото ти си на 16, не тя. Радвай се че се грижи за теб, а щом го прави, значи това и харесва. А може пък да си има богат любовник, знаеш ли? Това че няма мъж до себе си, се отразява на всяка жена. А за баща си нищо не казваш? ! Той помага ли ви с парите или ти дава 30-50 лв. издръжка? Помисли добре преди да съдиш майка си, и се постарай да не я обидиш все пак. Всеки човек си има правото на собствен избор.
~Рамона~

53.   Може пък майка ти да си има любовник, който не и плаща, а и помага финансово. На практика е едно и също, но от морална гледна точка е съвсем различно. Разведена е и сигурно си търси нейното и е попаднала на някой по заможен. Дори и да прави секс за пари не знае каква е причината. Попитай я в прав текст, не можеш да я спреш и да и казваш какво да прави, но имаш право да знаеш!

54.   Според мен и от личен опит ще ти кажа не всичко е такова както изглежда. Майка ти може би си има някое гадже, което все още крие от теб и може би именно той и дава някакви пари. Никога не можеш да си сигурна, каква е истината и да ли го прави за пари или не. Но истината можеш да я научиш само и единствено от нея. Според мен не е много правилно да крие от теб нещо такова, защото се надявам да не е това, което ти си мислиш.

55.   Мила, аз също съм майка и се моля на Бог да не ми се налага да правя това което и майка ти. Нямаш представа какво е да гледаш детето си как е лишено, как не можеш да му дадеш 1левче за закуска, как не можеш да го облечеш, не се обиждай, но майка ти едва ли го прави защото и се ебе а заради теб. Много е тежко и болно дА не можеш да издържаш детето си а и ти едвали не и искаш пари за дрехи, за училище било то и ако пушиш за цигари. Разбери я ти имаш разходи които тя трябва да покрива нейните също, опитай да поговориш с нея може пък да е временна работа. В другите държави това не е срамна работа и жените я работят спокоино, без да се крият и сръмуват даже има специализирани напълно законни пуплични домове

1-50 от 56