Споделена история от Тинейджърски

Бой или какво???
Здравейте! Аз съм момче на 16. Не съм агресивен, не обичам скандалите, никога не започвам пръв свадата, но просто винаги има нагли същества, които се чудят как да си отнесат боя.

Само веднъж съм се бил в училище, но това не е за хвалба :(( Наскоро обаче се появи един нов случай - момИче! (или поне за такова се води) Изключително наглга, грозна, тъпа, всички я мразят, но самочувствието и е до небето.

Реши, че с мен може да се гаври, понеже съм смирен човечец. Когато си отвори устата само червеи излизат! Не стига това ами заплашва мен, момче, с бой! Ето докъде стига наглостта и! Аз веднъж ще си поместя ръката и ще се справя с нея, но проблемът е, че е момиче. Какво ще стане ако ударя момиче!? Само един педераст може да го направи! Но аз... не съм такъв, ако ми посегне, не мога да се оставя да ме унижи пред всички, но пък не мога и сам да се унижа като я ударя (въпреки че всички я мразят, прието е, че жените са безпомощни същества и не се посяга). Кажете какво да направя, тая мърша наистина ако не си отнесе боя няма да се спре! Биха я няколко пъти, но момичета, и тя сега им се мазни, значи боят помага понякога... Дайте съвет какво да правя, моля ви, не искам да се получи гаф...

Коментари

1.   Не си го помисляй! Може да е всякаква, но момиче не се удря! По-добре дори да се оставиш да те удари, но според мен така ще изложи повече себе си, а не теб. Кажи и, че няма да и посегнеш, а тя ако иска..
Ако си решил и ако те дразни, много повече можеш да я нараниш с думи, отколкото с бой!

Мег*

2.   Жена съм,и ще ти кажа,че жените далеч не са безпомощни същества,особено ако имат черен колан по джудо : )) Не я удряй,само ще се изложиш и ще си навлечеш проблеми в училището.Не мога да ги разбера днешните пубери се събират на групички и проявяват насилие срещу други,само защото им се виждат не толкова красиви или по затворени.Изключително грозно и глупаво.Не и се подигравай,ако те закача или убижда я унижи с думи(не псувни),за да разбере къде и е мястото.Покажи и че си по умен и няма да паднеш на нивото и.Убий глупака с думи или с мълчание,казват някои.

3.   Недей да бъдеш такъв моралист, набий я да видиш как всичко ще е ок ! Друг начин няма. Това е живота!

4.   Пич, сигурно знаеш, но с думи може да я "набиеш" много по-добре. Не е задължително да я удряш :)

5.   Малко бъркаш категориите мъжки. Не се бие ДАМА. Ако една жена не се държи, като такава и не желае да изпълнява обязяностите на тази социална роля съответно губи и предимствата и.

Дядо Торбалан

6.   Може да я убиеш и с безразличие!От него най-боли!

7.   Ами като не сте в даскало, ако я срещнеш по улицата сама удари и един шамар ама гледай никой да не те види, че удряш момиче. И виж дали този шамар ще помогне, ако не помогне я удари пред всички или се збийте ама гледай ти да я набиеш! Дано съм ти помогнала с нещо. =]

8.   :..жените са безпомощни същества"
Тъпо изказване ;)
А за проблема .. мии притисни я до станата, покажи, че си по-силен от нея. Даже може леко да я заболи за да знае ;)

9.   Хах, прав си, че момиче не се удря, но как точно реши, че само педераст може да го направи, по скоро някой комплексиран юнак с ниско самочувствие, но това е друга тема.
В твоя случай бой наистина не е необходим. Точните думи в точния момент могат да свършат много по- добра работа.

Ale

10.   По-забавно е да я нараниш психически, отколкото физически!

11.   Аз се справям по добре хващаш я дигаш я и я овисваш през прозореца като закачка разбира се като види на какво си способен вече само като отидеш усмихнат гадно до нея и ще избяга ;;)

12.   На мен ми се случи да ударя момиче в 7 ми клас. Тя беше от моя клас и често се заяжда с мен, цял ден ме дразнеше и когато свърши последния час бяхме в коридора и се наведох да си вържа обувката а тя тогава ми удари главата не знам с какво но ме заболя, не издържаш и я бутнах в стената но всички знаеха че си го заслужи. Мисълта ми е ако тя първа те удари и ти го направи.

13.   Под достойнството ти е да удряш момиче, дори и да си го е заслужила. Не слушай номер 12. Ако ти посегне просто я блокирай, хващайки я за ръката или там с каквото те удря, нали все пак си мъж, по силен си. С времето все ще й омръзне да се гаври, ти просто я игнорирай.