Споделена история от Тинейджърски

Моята първа любов!
Влюбих се за първи път,когато бях на 11 години. С това момче се познаваме от малки и семействата ни се познават. Той живее в друг град, но тук в София той има роднини и идва за ваканциите. Лятото преди 2 години се събираха семействата ни, но аз тогава не го харесвах. И след 1 месец разбрах,че изпитвам нещо, като имате в предвид,че тези чувства бяха непознати за мен. Много ми беше трудно, но в крайна сметка му признах всичко. (той е с 1 година по-голям). Каза ми,че не съм за него, но аз не се отказах. Ваканцията свърши и той си тръгна. Започнах да му пиша, но много рядко получавах отговор. Мина време, повече от година и ние така и не се видяхме. Беше ми казал,че един ден може да стане между нас, очите ми светнаха от щастие. След толкова време ние се видяхме, но никой от нас не каза нищо, погледнахме се само. Сега вече съм объркана, кой е той,че да ме наранява, защо беше толкова безразличен, когато му признавах всичко. Може ми вече не го обичам така както преди, знам,че те първа ще се влюбвам, но никой след него не ме е карал да се чувствам по този начин, макар да знам,че тази любов е несподелена. Пожелаваше ми всеки път да съм щастлива с друг, но не можеше да разбере,че аз исках него и само него. Исках да продължим като приятели, но мисля,че той има комплекси от външния си вид и не каза нищо. Не искам да му вдигам самочувствието, нито да ме мисли за глупава. Нима ще сме само едни познати, който дори не се поздравяват? Според вас има ли смисъл да се боря са приятелството му поне, след като той няма никакво мнение по въпроса! Страх ме е,че ще го забравя и той ще се появи отново в живота ми и онези чувства ще се върнат отново. Не искам да съм огорчена отново. Дайте ми някакъв съвет!

Коментари

1.   Може би като пораснеш още малко ще почна да гледа на теб като на жена и като на гадже,а не като семейна приятелка.Остави бъдещето да покаже какво ще се случи!

2.   мерси за съвета и ако може давайте и други :)

3.   давайте и други моля ви многооооооо

5.   Много е объркано, не знам какво да ти кажа...

6.   мъжете са големи кретени......