Споделена история от Тинейджърски

Писна ми да бъда сама
Писна ми да бъда сама ! Навсякаде съм сама в даскало няма са кои да излезна няма с кои да си поговоря .. в даскало седя сама никои не ми обръща внимание седя и си слушам тъжните песни и искам всичко да е както преди ! Да има с кои да излезна да си говоря с някои да се усмихвам да не ме предават момчето, което харесвам да бъде с мене . Вчера в час му писах смс : липсваш ми ;( а тои не ми отговори нищо .. явно нещата са ясни а ми е много кофти така като не му пука колко съм плакала . В училище се е случвало 2-3 пъти да си говоря с някои но след като дойдат другите ме оставят се едно съм невидима .. Денят ми минава ето така : даскало в нас на компа уча гледам на скайпа като пише на тия от моя клас : кафе [sunn] а аз седя сама в нас и понякои път рева .. събота и неделя съм в нас на компа излизам само до магазина а ако искам да излезна сас едно момиче от класа видя я няма на линия звъня и по тела не вдига секи път така а сам сигурна че е вънка сас една от стария ни клас ама както и да е . Няма да крия името на момчето казва се Петър ако го види не ми пука нека си напраи сметка колко болка ми е причинил !
Тея дни се държа много гадно със всички викам по някои път.. псувам всички ! Ще спра когато някои ми покаже,че му пука че ме обича и ще бъде с мен квото и да става !!!!

Коментари

1.   Нещата няма да се променят докато не започнеш да уважаваш себе си,постави на първо място себе си и чак тогава другите.
И аз страдах от този проблем преди и в момента до известна степен но запомни че човек колкото странно да звучи трябва да баде в известна степен егоист,не говоря за хипер егоизам,а за това да уважаваш себе си,да се цениш.
Ако не обичаш себе си,никой няма да бъде в състояние да те заобича

2.   СТ1: Защо гледаш другите след като ти объщат гръб покажи им и ти твоя . Мога да те посъветвам да си по-самоуверена да не ти пука какво правят и какво мислят другите заштото тяхното мнение и занимания наистина нямат нищо общо с твоч живот . Ако искаш приятели общуваи няма лошо . Другото ще си доиде от самосебеси .

3.   Мило момиче,уважавай първо себе си!Не ходи където си нежелана!Ще дойде ден в който няма да бъдеш сама,ще намериш и приятели и компания!Сега учи и се развивай!

4.   от авторката : ти разбираш ли че не искам да съм сама постоянно .. искам някои да ме обича да означавам нещо за някои .. номер 1 аз съм си егоистка повярваи ми ама писна да съм сама ида не разбира никои .. както казват някои : НЯМА ПО ЛОШО ОТ САМОТАТА !

5.   СТ1: авторке като не искаш да си сама общуваи излизаи намери си приятели с които да излизаш не се навираи тук да търсиш отговори на странни въпроси . Не можеш да имаш приятели ако с никои не общуваш . Така и познати няма да намериш излизаи разговаряи буди сред хора за да си намери приятели . За обичта да тя по-трудно се намира но и тя ще дойде . Само трябва да я търсиш .

7.   от авторката : ти тъп/а ли си ? излизам общувам а кво да напраа че хората са едни тъпи лицемери бе ?!

8.   СТ1: авторке ако ти е такъв откъсан характера ништо чудно че няма кои да те хареса . Извиняваи .

9.   до авторката: ти след като тук започна да убиждаш хората след 2 думи, немога да си представя кой мазухист би искал да ти бъде приятел, да не говорим за нещо повече...

10.   Ти май си особен тип. Озлобена си. И май доста цинична. Имаш проблем и незнам дали ти не си виновна за него. .....АААААА и си неграмотна. Колко правописни грешки само..

11.   Като гледам как се държиш,и какви обръщения използваш към хора който ти дават съвет,и то след като ти си го пойскала,нищо чудно,че си сама.Ако всички около теб ти се струват не наред,мися че е време да се замислиш ,дали проблема не си ти.не може всички около теб да са лицемери.а само ти да си нормална,някак си не върви.

12.   oт авторката : хората са ме направили толкова злобна :) а до грешките СЪЖЕЛЯВАМ ДОВЛНИ ЛИ СТЕ ?! бързах

13.   Ами то най-лесно е да се обвиняват другите. Това е най-сигурния начин да скъсаш нишката на причина и следствие и да се чудиш защо седиш на кактуси в момента и кой ги е посял!

А относно грешките и бързането, ако искаш смислен отговор е добре да се постараеш като пишеш иначе ще получиш "бърз отговор" !

14.   от авторката : казах че съжелявам за грешките . А общуването с хората не винаги съм такава гадна общувам ама те ме зарязват постоянно и забравят какво повече да направя викам ги вънка те секи път със номера : ами имам работа не мога това е секи път... аре кажете ми какво повече да направя и не ме обвинявайте за държанието ми ..

15.   държанието ти е наистина е грозно,или поне тук в сайта е такова.замисли се,защо те отбягват и все си имат работа,защо те зарязват и забравят.най лесно е да обвиниш другите.но вината е само и единствено в теб.не може всички да са криви,а само ти права.замисли се защо другите си имат приятели и приятелки,а само ти нямаш,и отблъскват всеки опит от твоя страна за контакти.помисли сериозно над държанието си,защото мисля че проблема си ти.ето ти пример.искаш съвет от нас и го получаваш,но в момента който,ти се казва нещо което не ти изнася,се държиш нагло,и прибягваш до убиди,и то към хора,който ти дават съвет и който ти не познаваш.плюс това не може да казваш всички са лицемери,затова съм сама,а в другия момент да твърдиш че не искаш да си сама,че защо не искаш,нали всички са лицемери.мисля,че си доста своеннравна и егоистка,разбери,че света не се върти около теб,и щом искаш нещо трябва да го заслужиш.така,че не можем да не те обвиняваме за държанието ти,защото то е причина да си сама,а и щом това което правиш не е достатъчно,за да имаш приятели,значи не полагаш достатъчно усилия....................симба

16.   Ами виж сега, след като даден човек не иска да излиза с тебе, значи не си му приятна. Какво да се прави - не можем да се харесаме на ВСЕКИ. Пробвай да се свържеш с хора, които са в сходно положение с теб, тоест нямат много приятели. Вероятно и те си търсят някой, с когото да поговорят.

П.П. Не върви да обвиняваш другите за собствените си несгоди. В това отношение напълно подкрепям номер 13.

17.   Да не ти пука, ще си намериш сериозен приятел не се тревожи, въпрос на време е.

18.   Възпитанието ти куца и май затова често си сама!Никои не обича да общува с арогантни хора!

19.   Ох момиче, я се поуспокой малко. Стига си насилвала нещата... Когато дойде време ще срещнеш човека (било то приятелка или гадже) който ще види в теб това което търси. И при мен беше така преди време... И в един момент се появи ТЯ... Най-добрата ми приятелка... И малко по малко нещата започнаха да се нареждат... Естествено винаги има проблеми, но сега оценявам всичко което се е случило...

Но внимавай, от желание да намериш приятел/ка можеш да се довериш на грешния човек... Пази се.
Успех :*

*Sunny girl

20.   от авторката : всичко това започна лятото . Лято 2009 не бях такъв човек имах много приятели излизах всеки ден забавлявах се смях се .. мислих, че тези които ми се водят за приятели пак ще бъде така през лято 2010 но не беше .. най-добрата ми приятелка замина да живее в друг град спря да ми се обажда да ме вика да излизаме абе прекратихме всякакъв контакт . Бях сигурна,че другите момичета ще ме викат но и те ме зарязаха и останах сама заради всичко това се държа гадно във училище се опитвам да си говоря но не става разбирате ли те ме оставят не ми обръщат внимание аз не мога вечно да търпя аз съм като АУТСАИДЕР ..
Вчера се запознах с едно момче държа се добре надявам се поне с него да стане нещо ..

21.   Аз съм Н10. Звучиш ми по-спокойно и по-добре. Така е мног по-вероятно да се пооправят нещата около теб. Бъди добра и по-мила. Ще ти се връща после. Вярвай ми. Желая ти успех!!!

22.   от авторката : ето днеска пак винаги аз трявба да кажа нещо от типа на : здравейте как сте винаги аз ... а на мен няма кои да ми кажи здрасти и да не пита как съм ..говорят с мен само когато искат нещо или да ми разгледат тела или да им помогна за нещо е сори ама няма да бъде така !! по добре да съм сама НЯМА ДА СЕ МОЛЯ В КРАКАТА НА НИКОЙ !!!

23.   [] пиши ми на този емейл ако изобщо Администраторите ми публикуват коментара де , щото единият път ей така бях си написал емейла и те само коментара ми публикуват а там където съм си написал емейла и го трият ей тва ме дразни ;@ така че ако тоя коментар излезе целият пиши ми и мога винаги да те разбирам и да ти бъда приятел , аз съм нещо като Аут сайдер тоест подобен на твоят начин на живот живея и ми липсват адски много неща :( ще се радвам ако си пишем с теб :) И Успехче !!

24.   от авторката : ай публикувайте ми коментара дееее
номер 23 кажи си скайпа

25.   до авторката,е много си нагла и не възпитана.нищо чудно че нямаш приятели.

26.   Денят ми минава ето така : даскало в нас на компа уча гледам на скайпа като пише на тия от моя клас : кафе [sunn] а аз седя сама в нас и понякои път рева ..

точно и моя тка минава.....

27.   номер 25 я трай бе хората кат се направили такава ти ква искаш да съм добра миличка със всеки срещнат ли ?!?!
номер 26 ти момче или момиче си ?

28.   До авторката: Явно с момчето, дето скоро се беше запознала и беше станала малко по- култивирана покрай това, нищо не е станало! Нали!? Кажи ми, че не е вярно, де!!! Пак си груба и недодялана, нагла и злобна, каквато беше в самата си изповед. Мразиш всички и всичко. Не си се поучила от съветите на хората. Защо тогава изобщо искаш съвет? Аз съм Н10 и Н21. Мислех, че се насочваш към промяна в правилната посока, обаче.......нееееее...

29.   номер 28 от авторката : не със момчето не стана нищо .. аз съм се поучила просто без да съм направила нищо като си говоря със някой ВИНАГИ ме изоставят и това ме вбесява за това се държа така ;] а искаш ли аз да ти кажа ти кво си ?!

30.   Аз съм почти на твоето положение ^^. Може ли да кажеш от къде си .. наистина си се озлобила от това което ти се случва, отпусни се малко. Иди в другите класове, питай някой за нещо. Не вярвам всички да те пренебрегнат. Бъди себе си НАЙ-ВАЖНОТО, и не бъди злобна с останалите. А ако сме от един град дори може да се запознаем. Давам ти съвет, но ако с някой се сближиш не бъди много доверчива, имай си едно на ум. А относно гадже, ще дойде и това време, няма да се плашиш.

32.   от авторката: от Пловдив съм

33.   от номер 23: скайпа ми е dead.soul.forever Ако си заинтересована пиши ми , поне аз те разбирам и никога нема да те нападам :) моят живот е ад така че едно приятелско рамо не ми е излишно :)

34.   И аз съм като теб ама поне нямам твоят характер.Незнам аз се замислех и открих проблема в мен.Трябва да си по забавна,да имаш замучуствие.Незнам помисли хубаво и виж защо никои не те иска.Ама се свиква аз вече свикнах такав е моят живот.

35.   от авторката : номер 33 намерих те добави ме ..

36.   При мен е горе-долу същото.Мисля че има за какво да си говорим,ако искаш остави емайл

37.   ако търсиш приятели аз мога да ти помогна обичам да се спрителявам с различни хора ще се радвам да се запознаем още един приятел няма да ми е излишен :)

38.   скайпът ми (номер 37 ) е eli. nenkovska ако искаш ме намери и ми пиши ще се радвам да се чуем

39.   Ей искаш ли да поговориш с някой? Ако искаш ми пиши, ако не искаш - недей, не ти се правя на някакъв, просто донякъде съм преживял това което ти се е случило