Споделена история от Тинейджърски

Защо отново на менн ???
Здравейте! Моята история е следната:
На 14 съм, момиче. Тази година в у-ще имаше ново момче (10 клас), та закачки, знаете как е :)) И ми предложи и тръгнахме. Е всичко беше прекрасно,за 2 седмици ;[[ И той без да каже защо просто скъса с мен .. Мина известно време един негов приятел все ми се закачаше викаше "Обичам,те Ани"."любов" пред всички и всякакви такива. И бях в една приятелка и той и пише в фейсбука:"тук" тя му писа "да" поиска и скайпа.Размениха си пълномощно.Пишат си какво си пишат и той "Имаш ли на аниту скайпа?" казах и да го даде и тя го направи. Така почнахме всеки ден да си пишем, сприятелих ме се, дойде един момент в който той ме попита искам ли да ходим, аз му казах да. Всичко беше супер, смисъл той беше идиален: българин, симпатичен, с чувство за хумор, ии имаше къща в моя град (пътувам до у-щето в неговия град с автобус) и родителите ни знаехе.

Обаче какво почна, в у-ще никакво внимание, нито здравей, нито нищо, даже една от неговите "приятелки" му се натискаше нарочно за пред мене .. :х Е ходихме само 1 седмица, защото се събра бившата му, а и също моя "приятелка" , с която бяха скъсали много отдавна.

Не мога да го преживея, никой не ме разбира. Той ме замени с циганка и то от златарите, на всичкото отгоре тя ходи с друг и той избра нея .. Много ме боли, аз имах и още имам чувства към него. Сега в момента се правя, че ходя с братовчед ми (ама те незнаят, че ми е такъв), знам че е жалко! И той с цялата си наглост ми пише :"Какво праим бе дете " и ми вика "Видяли, че ще си намериш друг" и аз му пиша" Да, такъв е живота, един си отива, др идва, трети умира ;)) "

А забравих да кажа, откакто сме скъсали постоянно идва в моя клас, седи в мойте часове и нарочно все покрай мене!! Не мога да го разбера какво цели с това? А в петак направоо ... Хем той хем и тя в часа ни ..Имахме компютри и те в нашата зала :х Те са 2 поне да бяха в другата .. ;(( После като си замина тя той ми вика :"Ани обичаш ли ме ?" аз мълча,той пак и пак и пак и аз мълчах и те казаха "Мълчанието значи да" ;((( После като излязохме той пак и аз се ядосах и му казах:"Аз не съм ти Красито,че да те обичам " ;(( МОля ви за съвет,какво да правя,объркана съм,един път е един друг път е друг... И пък ми писна да чувам как тя е преспала в тях и какво са правили .. Приятелките ми ми казват, че тя му дава това, което аз не. Тя е готова на всичко , а аз не !!!

Ахх, как мразя дългите истории и сега точно такава написах .. За,което ви се извинявам :S :)) Поставете се на моя място и и кажете какво бихте направили ? :))
Довиждане и приятен ден :)
*Ании

Коментари

1.   За мен той е един гаден използвач, за който не трябва да си хабиш нервите и чувствата.

2.   Аз съм съгласна с №2. Кажи му веднъж за винаги да се разкара. Знам колко ти е гадно, и знам, че не е лесно да направиш това, но се опитай.
Целувки:Дани