Споделена история от Тинейджърски

Защо е така....
Имам сериозен проблем.
Запознах се с него преди 4 години и се влюбих. Бях смела и му казах. Месеци по късно ми предложи да станем гаджета. Бях много щастлива. Свикнах с него и много го обичам. Миналата година имахме първата си истинска целувка. Но тази година започнахме училище и той ЦЕЛИ 2 МЕСЕЦА се държеше сякаш не ме познава.

Не можех да го преодолея. Плачех всеки ден и станах скандална. Спрях да общувам с когото и да е. Постоянно му пишех колко ми липсва и че си го искам обратно но той все казваше "добре" и нищо не променяше. Един ден най-после започна да ми обръща внимание но се опитва да ме дразни като ми говори за блондинки. Не там е проблема. Свикнахме на екскурзии примерно да седим заедно в автобуса например. Все аз го питам иска ли да сме заедно и никога ни ме е питал той? Ако не го питам не знам дали ще се сети. След училище изобщо не обръща внимание твърдейки че има много домашни а те са малко.

Защо ли е така? И даже за тази екскурзия която идва ми каза че щял да прави пакости като да цели всички с яйца на басейна включително и мен. Аз се обидих и той ми каза "аз няма но Цецо (момче от класа) ще те цели. "

Объркана съм.Не знам дали да му вярвам че и той ме харесва.Помогнете....

П.С.
Аз съм в 6 клас.

Коментари

1.   Миличка слушай, аз също съм в 6 клас на 12. Имаше едно момче, с което бяхме гаджета 1 година, но когато започнахме училище той спря да ми обръща внимание. Когато сме навън само двамата е много мил с мен, но в училище аз му казвах "здрасти" той ме подминаваше.

Сега ще ти кажа две причини, поради които се държи така.
1)Може би, се срамува от теб. Не го приемай лично но ги има и такива случаи.
2)Има си друга приятелка от училище.

Ами само това мога да ти кажа. :)