Споделена история от Тинейджърски

Кой е прав и кой е крив?
Имах среща с приятелката ми. В едно кафе.. И аз бях забравил. Не знам как, но просто ми беше излетяло от главата. Ии 30 мин. след определения час тя ми звъни и ме пита къде съм. Аз си бях вкъщи с приятели и гледах филм. Казах й, а тя избухна по телефона. Каза, че се чувствала много унижена да стои там сама и да ме чака. Извиних й се, но тя не вярва, че съм забравил. Все ми казва как съм я зарязал и не знам си още какво. Найстина ли съм сгафил чак толкова или тя преувеличава?

Коментари

1.   Аз също бих реагирала така, ако приятелят ми ме ЗАБРАВИ...Чесно казано в такъв случай по-добре за теб щеше да е ако измислиш нещо друго, а не да и казваш, че си я забравил...Сега ще ти е сърдита може би няколко дни, но ти пак и се извини, ако трябва няколко пъти..все някога ще и мине :)

Мег*

2.   Много си сгафил!!!!Изключително много.

3.   Трябва да и се реваншираш и да и докажеш, че я цениш много.

4.   Мен веднъж приятелят ми забрави да ме вземе от един урок по английски. Сам ми беше предложил да ме взима, защото беше в далечен квартал и късно вечерта и не искаше да се прибирам сама. Мен също ме беше страх сама да се прибирам, бях ученичка, нямах пари за такси всеки път, а да стоиш сама в студа по спирките и по тъмно не е никак приятно (той имаше кола и за него не беше проблем да ме кара). Чаках го 40 мин., притеснявах се да не е катастрофирал и като ми каза, че просто е забравил, ми се искаше да му извия врата. Бях станала на ледене шушулка, притеснена и изплашена. Доста време му бях сърдита и бях убедена, че е забравил, защото просто не съм му важна и не го интересувам. Сега си се чудя на ъкъла...човекът всеки път се разкарваше в студа в 21:00ч. вечерта да ме разнася като куфар вместо да си почива на топло вкъщи или да се кефи с приятели. И всеки път беше усмихнат и искрено се радваше да ме види - ето това е любов. Е, случи ло се веднъж да забрави, ами хора сме все пак. И аз забравям толкова неща, но по онова време разсъждавах доста ограничено и незряло. Дай и време и бъди искрен. Сигурно ти е гадно, че си я вързал. Реванширай се по някакъв начин и и дай да разбере, че не си вложил никаква умисъл, и че си я обичаш.

5.   хахаххаа приятелю как така ще забравиш половинката си , тва да не е куфар в багажното..... да обичаш означава винаги да мислиш за другия хаххахах ти ме уби

6.   е как така забрави.според мен си сгафил и то доста.купи и подарък,цветя и се извиняваи пак и пак..........симба

8.   Момче ти не си сгафил а си омазал нещата тутално!Може да е имала да ти казва нещо много важно!За твое сведение я потпитай дали не го е правила с някой друг/сещаш се какво да е правила/ защото попринцип момичетата имат такъв гаден навик.