Споделена история от Тинейджърски

Пожелах от приятеля си да си направим обвързване на профилите
Докато всичко си вървеше като по вода с приятеля, о видях, че той е харесал снимка на негова бивша при положение, че нито една моя снимка няма която да е харесал. Бившата му ми пише и ме разпитва дали съм сигурна в него, че ме обича и дали всичко е свършило между тях. Тя твърди, че не всичко е приключило при тях и за да съм сигурна във всичко това пожелах от приятеля си да си направим обвързване на профилите, а той ми каза мен ме е срам иначе много те обичам не искам да те губя няма да направим обвързване, но няма и да те оставя, защото много те обичам. Не знам какво трябва да правя в тази ситуация освен да му кажа край вече не мога да му имам доверие. Моля Ви, помогнете ми ;(

Коментари

1.   Нищо не разбрах-от какво го е срам?

2.   на колко си? на 12? хах! деца!

3.   зарежи го, такъв мъж не трябва да те има

4.   Да го е срам?! Защо ще го е срам?!!? ... От теб ли, или какво?

Мег*

5.   Има ли желание, има и начин, така че... ;) Ако питаш мен разкарай го. Не ти дава повод да му имаш доверие.

6.   Как изобщо си пишеш с бившата му и как тая може да ти говори така. За обвързването мога да ти кажа че и моя приятел искаше така да направим но аз не се сагласих от начало защото не исках да избързвам и да ставам толкова публична но след това го разбрах и се сагласих с него. Обясни му че това по някакъв начин е важно за теб и ако го направи ще го оцениш много, също така поискаи от него да прекъсне всякакви контакти с бившата му :) Успех !!!

7.   Аз му казах, че ако има желание има и начин, но причината да не мога да го зарежа е друга аз виждам себе си в него много добре се разбираме с него и понякога си мисля, че бившата му него е забравила и се мъчи чрез подобни неща да ме кара да не мога да му се доверя и до някъде успява, поисках му това за да докаже на мен и на бившата си, че ме обича и тя да няма това право да говори така с мен. Той не иска по простата причина което дори не е и причина срама, и иска от мен да му кажа нещо друго с което да ми докаже че ме обича а аз си мисля, че би трябвало е той сам да се досети за това.

8.   И аз отказах на моята приятелка във фб да се обвързем,щото беше рано, и се оказах много прав :).

9.   Зарежи го. той не те заслужава, щом го е срам от връзката ви. да си седи сам. това е моят съвет. такива като него ненавиждам.... успех

10.   Не сте заедно от достатъчно време или просто не можеш да му имаш доверие. Откога се заедно? Интересно ми е да разбера за колко време се забравя бившата и се доверяваш на настоящата си приятелка. И не знам какви са ви отношенията с бившата, но ги намирам за странни. Тя може да те манипулира по начин, който да й върне приятеля. Затова по-добре си нямай вземане даване с бившите му(не само с неговата, съвета важи и за всички бъдещи приятели, които може да имаш).

By Свободният

11.   хах...не знам, но предполагам, че наистина още има нещо. И така аз мисля, че има два варианта:
1.Да лъже, че го е срам. Още да си харесва бившата и да се притеснява от това да си обвържете профилите.
2.Ако бившата му е агресивна или способна да ти навреди, а той наистина да те обича много и да иска да те предпази, защото "опасните" хора доста лесно могат да бъдат предизвикани. ПОМИСЛИ СИ!! Целувки!

12.   зарежи го, срам го било xD