Споделена история от Тинейджърски

Ужасно е
В училище е ад. Приятелките ми се държат ужасно. Те са три. Едната постоянно командва и се мисли за много вжна. Другите две ходят като гъски по нея. Когато съм сама с едната от гъските, тя се държи много мило но когато сме четрите е ужас .Имам чуството че тази която се прави на шеф ги настройва тайно срещу мен.

Когато играем на нещо шефкатa (както аз я наричам) пита първо гъските дали искат и в краен случай ме избира аз нямам други приятелки и затова ходя с тях. Може би ме мислите за луда че още съм им приятелка но искам да ги видя какво целят или както те казват са такива по характер. Аз по някога говоря с тях за това но те избягват. Когато се разсърдя те ме връщат. По някога им прощавам неща за които те ще ми се разсърдят.

На пример днес аз без да искам ритнах едната по време на час и както говореше с госпожата като почна да ми настъпва новите ботуши имаше късмет че бяхме в час. И подчертавам без да искам защото ние сме преградили чина си с молив има черта дори на пода тоест до къде можем да си слажаме краката и аз съм преминала чертата и съм я ритнала. Аз им прощавам защото искам да премахна тези неща и ще успея с вяра и дори с цената на достойнството си.

Споделям го тук защото няма с кай друг. До седмица споделях с мама но тя реши да звънне на майките им и нащата се уплескаха още повече.

Коментари

1.   Ти ква си?Поредния парцал ли си или какво?Няма ли други?!?Намери си други приятели.Дори и момче да е.Не си потъпкваи достойнството,но ти вече си го потъпкала....!

2.   Аз като бях 5 клас, моите съученички бяха същите... и дори едната си позволи да ми измисли много обиден прякор, защото не й бях слуга като другите и всички ми се подиграваха.. имаше още две, момичета, които й се водеха по акъла за разлика от мен.. исега всички още ми се подиграват и това момиче просто го е яд, защото аз не й се подчиних дори и в бях останала без приятелки, но после си намерих две и те бяха свестни и сега съм 7 клас и още сме приятелки. Така че, по-добре ги махни и си намери други приятелки.... просто тези момичета не са ти приятелки изобщо.

3.   Що за приятелки имаш?!Тези момичета са хулиганки и не са ти приятелки,а по-скоро някакви познати за в училище.Дано намериш приятели извън училище и да не ти пука за тези момичета!

4.   Аз съм момичето което писа "Ужасно е,,.
Искам ако може да получа скайпа на номер1.
-Номер 1 приеми това по долу като подпис.
gergana123

5.   Отново съм аз-автрката на УЖАСНО Е. Вече аз и приятелките ми сме в много по-добри отношения.

6.   Да бе може би се правят кой знае...