Споделена история от Тинейджърски

Винаги съм сам !
Всичко започна през лятото, когато всички започнаха да ме отбягват. Ходиха на море, мене почти никога не ме викаха, но аз пък ходих, въпреки че не ме искаха. Не знам защо ме отбягват всички. Може би защото не харесвам футбол, но както и да е. Явно другите не разбират че не всички момчета харесват този спорт. Започна училище... Всички продължаваха да ме отбягват. Има едно момиче, което супер много харесвам, поне с нея си говоря, но не чак толкова. През междучасията седя и слушам музика на телефона си. Харесвам Азиатска музика и като чуят това повечето не се занимават с мене :D . Преди години по цял ден бях на вън, а сега вкъщи. Имам приятели само в интернет, но те не са много 3ма са само с тях имам общи интереси. Моля пишете съвети. Какво трябва да направя. Как да се държа или други.
Съжалявам ако имам грешки.

Коментари

1.   Ами просто си намираш нова компания. И от не е задължително да е със същите интереси като тебе, ами да приема твоите интереси. Какъв приятел е този, който ще се откаже от теб, защото не харесваш футбол или пък не слушаш чалга !??

2.   Не си единствен, футбола не е спорт, а игра за бавноразвиващи се. Също така харесваш музика, без значение дали е азиатска или не. Това е много по-добре пред това да харесваш чалга, Ивана, Андреа и прочие. Бъди себе си без значение какво харесват другите :)

3.   Съгласна съм по-горните коментари.Намери си нова компания.Примерно,може да се запишеш да тренираш някакъв спорт,различен от футбола.Аз също слушам азиатско(K-pop и малко J-rock) :))) Много ме радва този факт.Между другото,на колко си?

4.   На 13 години съм.