Споделена история от Тинейджърски

Имам проблем с цикъла и детствеността...
Здравейте, аз съм на 14 но още не ми е дошъл цикъла, та преди 3-4 дена бях на едно парти, и там си изгубих детствеността, имам ли някакъв проблем? Немога да отида на лекар защото трябва и придружител а немога да кажа на родителите ми защото ще ме изгонят от вкъщи а и не искам да си провалям отношенията с тях.Моля Ви помогнете ми защото съм страшно уплашена със ситуацията!Предварително Ви Благодаря!

Коментари

1.   Олелеле отишла на парти и си загубила девственоста нямам думи. Не иска да си губи отношението с родителите, това да криеш нещо от тях ... Примерно аз мога да кажа че имам добри отношения защото с майками много си говорихме на тая тема преди да го направя и и казах когато го направих на това му викам добри отношения. В твоя случай дори смятам че не ти е било и времето но минало сторено.

2.   И ако това вече не е странно....Още нямаш цикъл, а правиш секс...

Мег*

3.   Браво още не си жена (месечния цикъл на едно момиче го прави почти жена) , а си тръгнала да си лягяш с някви момчета по купони и то на 14. Няма защо да си уплашена ,та нали вече е минало!? Не се ле сети,че ще съжалявяш преди да го направиш! В крайна сметка цикълът ти ще дойде просто се развиваш по-бавно,което е нормално , на едни им идва на 11 на др. на 14-15 различно.

4.   изгубила си си дефствеността преди да ти дойде ?? ти добре ли си .. сега няма да можеш да имаш деца .. незабавно кажи на мама докато не е мнг късно

5.   Номер 4, ти пък що плашиш момичето така..така като гледаш е доста наивна, сиг ще ти повярва, кой знае как ще се наплаши..

Мег*

6.   според мен лошо си направила преди да ти дойде да спиш с момче ..

7.   омг МЕГ на колко си години сигуно няяш 15 и тръгнала да дава съвети на секи в тоя саит .. просто няям думи ;х

8.   олеле мамо .

9.   доколкото разбрах момичето не ви пита дали е правилно да го направи преди да и е до6ъл цикала, а дали има последствия

10.   Мило момиче,първо искам да ту успокоя,че няма никакъв проблем да спиш с момчета,но ти си още много малка за да го правиш!И още нещо-Пише се Д Е В С Т В Е Н О С Т, от девица,девойка идва!Неграмотни сте,още дечица,секс правите!

11.   "омг..бла бла" какъв ти е проблема? Защо реши, че съм на 15 и какво от това, което казах ти попречи?

Мег*

12.   Да, и аз искам да попитам защото и мен ме отвориха преди да ми е дошъл цикъла.. и аз много се притеснявам дали ще има последствия..и аз съм на 14 и моля избягвайте коментари от рода: как може на 14 години бла бла.. направено е вече сега и да ми четете конско се тая..свършило е вече за това моля ви кажете само дали ще има последствия!

13.   аз съм на 11 и само ципата ми се е скъсала от това може ли да има последствия и да не ми дойде цикъла или да нямам деца не съм правила секс и нищо таковаа

14.   вие луди ли сте за връзване или нещо такова?
1. Ципата няма нищо общо с репродуктивните ви способности. За да имаш деца ти трябват здрави яйчници, незапушени тръби, матка и разбира се секс и сперма на мъж.
2. След 45 кг. ти идва цикъла. Преди да ти е дошъл НЕ МОЖЕ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ.
3. Не правете секс толкова мънички и не на купони и пияни! Почакайте, то всичко ви чака в живота и няма да ви избяга.
4. Не вярвайте на лелки-моралистки, гледайте си живота и умната

15.   Това пък каква глупост беше, че след 45 кг ти идва цикъла...
Аз от както се помня май не съм стигала до 45 кг.. В момента съм 43-4 и съм на 18

19.   Това с килата е направо безумно!!! Винаги съм била от слабите момичета и това не ми попречи да ми дойде навреме и стига сте шашкали децата, та аз сега сам на 27г. и сам 47 кг. пак си ми идва редовно и нямам никакви проблеми! Дали ще го направиш на 16 или на 20 няма никакво значение върху това да ли ще имаш деца или не!!!

Важното е да се пазиш от болести и нежелана бременност, да ходиш редовно на лекар, другото кога и с кого си го решаваш сам за себе си!!! А и това дали майка ти знае всичко за теб не е кой знае какво това зависи от отношенията ви и това дали тя е голяма моралистка или не това е

20.   Вие по големите сте 45-47 кила тва не е за вярване та аз съм на 12 и съм 49 но изглеждам слаба не съм някоя пълна

21.   Аз ще се опитам да те посаветвам....! Ако нямаш цикъл не можеш да забременееш затова не се плаши!Но това което си направила е много неразумноо ...Трябва да споделиш с мама колкото и да ти се кара дори и да те биее, но тя е човека който може да ти помогне повярвай никой друг не те обичаа толкова колкото майкати!!! Тя е истинския човек нито интернет ше помогне нито каквото и да билоо само мама ..! ;) Опитай се да си оправиш живота и повече не го прави..! А другите не съдете момичето не знаете какво е станало ..! затова си мълчете тя иска съвет а не да и опявате и да и се карате.!

22.   асам на 28 години и зная че до 16г ниама проблем не се претесниаваи

23.   Номер 15 защо говориш на изуст. Аз сега съм 39кг. и имам редовен цикъл от една година и съм на 12. И познавам много, на които им е дошло от доста време и все още нямат 45кг.

24.   О боже мой мила мамо, това е много безотговорно да правиш секс преди да ти дойде цикъла, и аз съм на 14 точно сега най - много ни тресат хормоните, ама все пак трябва да внимаваш какво правиш, защото определено на 14 не е време за секс, а да и дрего щях да кажа, сто процента съм сигурно, че никакво удоволствие не си испитала , а само болка....
S. I. S.

28.   Много се извинявам, но прочетох всички оговори и само при един пише, че няма да може да има деца, но друг пък го опровергава. Много моля някой да напише дали ако си правил секс или си бърка с пръсти или предмети, преди да ти е дошъл мензиса, ще може да имаш деца?
Надявам се, че модераторите ще качат това, защото наистина е важно да знам.
Благодаря!

29.   Да, ще може да имаш деца. Чела съм много статии и никъде не пише, че няма да имаш деца когато правиш секс преди да ти е дошъл цикъла. Та така, че се успокой и си гледай живота, и не вярвай на всички коментари, които са ти написали!

33.   Здравейте! Искам да питам нещо.Така аз съм на 13 и все още нямам цикъл,питах мама дали това е проблем и тя каза,че не е но ако може посъветвайте ме и вие.Благодаря!