Споделена история от Тинейджърски

Историята на едно момче
Ще започна с това, че съм на 20 години и живея в София.Обичам да пътувам, както повечето от вас, за съжаление не съм напускал пределите на страната, но и това ще стане.Много харесвам град Пловдив, също така Велико Търново, Варна, Бургас и Плевен, разбира се най-вече моя роден град София.Това няма нищо общо с моят проблем, но исках да го споделя.
Проблемът ми е доста странен, дори бих казал парадоксален, но предполагам има доста други момчета и момичета в същото или сходно с моето положение.Проблемът ми се състой в това, че хормона ме удари твърде, твърде късно, по-точно когато бях на 19.В гимназията, когато бях 11 клас почти всички момчета говореха само и единствено за секс, дори по-задръстените момчета, които си нямаха ни най-малка представа за какво точно става на въпрос.На мен също ми беше интересно, но го нямаше това неудържимо чувство за сексуален апетит, което изпитвам последната 1 година, просто го нямаше.Не узверявах така, когато видя някое красиво момиче, да не кажа дори, че изобщо не са ми правили впечатление, сякаш съм бил на 12, а не на 17.Аз бях от по-харесваните момчета, както и най-добрите ми приятели от гимназията, с които продължаваме да сме неразделни, въпреки трудния и забързан начин на живот.Винаги съм държал много на начина, по който изглеждам.Това е много важно нещо според мен, независмо дали си момче или момиче.Винаги трябва да се грижиш добре за себе си, доколкото е възможно разбира се.Едно от най-глупавите неща, които може да чуеш в днешно време е, че ако си момче и харесваш шопинга или се обезкосмяваш, то значи си педал.Адски ограничено и провинциалистко мислене(нямам нищо против провинцията, не ме разбираите погрешно).Да се върна към същината на проблема...в гимназията всичко си беше идеално, прекарах 4 прекрасни години там, но има едно нещо за което адски много съжалявам и това е проблема с хормоните..може би няма да ми повярвате, но съм отказвал секс на момичета и то не веднъж и два пъти, мен са сваляли, а не аз тях, но какво да направя, като не съм имал желание за секс, не съм имал чувства към тях, не е имало страст, не е имало нищо от моя страна, просто едно голямо безразличие.Стигало се е само до мляскане и духане и то защото съм бил пиян!В момента съжалявам ужасно много за всички тези изпуснати шансове, които едва ли скоро отново ще имам с оглед на начина ми на живот, а именно непрестанната работа, за съжаление не в офис или някоя банка, за да се запозная с някоя готина мацка.Поне изкарвам прилични пари и по-нататък ще събера необходимите ми средства за образование и спокойно следване без да се притеснявам за нищо, дай Боже!Поне в университета ще има много нови хора и запознанства, но дотогава - какво?Ако не срещна някое момиче още една година, 21 годишен девственик - как ви звучи, поне да бях някакъв дрипав грозник или затлъстял геймър, за да не ме е яд, но уви, не съм.Не си мислете, че съм някакъв егоцентрик и се мисля за нещо повече от другите, напротив, но имам необходимото себеуважение и достойнство.Опитвал съм да си намеря момиче и чрез сайт за запознанства, но просто не ми е в стила да пиша разни изтъркани и дразнещи фрази като "как си", "много си яка", "как ти е скайпа" или "искаш ли да се запознаеме :pp "... Искам да спомена и факта, че не си падам много по дискотеките, все пак ми се налага да пестя пари, а не да ги харча за глупости.Къде ли ще намеря моето момиче, дори само за единия секс, един страстен и див секс...Другото нещо, което ме притеснява е това, че от едно 20 годишно момче с добра визия се очаква да знае и може почти всичко в леглото, не че е кой знае каква философия, но все пак, а аз все още дори не съм обичал истински...Колко странен може да бъде понякога живота, всичко това ми тежи ужасно много в последно време, но аз съм убеден, че съм специален и рано или късно ще намеря това, което търся и искам, борбен съм и имам невероятни приятели, това не е никак малко!
Ще се радвам да разбера дали има и други хора с подобен проблем, както и да видя какво мислите за всичко това.

Благодаря много на всички онези, които отделиха от времето си и прочетоха моята история!

Коментари

1.   Само едно не разбрах - кво прави историята на 20-годишен младеж в раздел "Тинейджърки". Мойто момче само да ти обясня, че вече си я надраснал тинейджърската възраст, колкото и да не ти се ще, а в категорията "тинейджър" влизат всички, чиято възраст на английски завършва на teen (демек 13-19), та от там и израза. КАкто и да е, оплака се, ама за какво?! Къв точно ти е проблема?! Сексуалният глад, който няма с кого да заситиш или, че си девствен. Нито си първия, нито последния 20-годишен девственик, тук изобилства от такива, които са споделили проблема си и са им дали съвети, препоръки и т.н. И то па точно от 20-годишните се очаква само да издържат повече от минута и да знаят къде да го пъхнат, а не да са богове в леглото. И кое ти е по-специалното?! Че се обезкосмяваш ли? Не се притеснявай, като станеш студент ще оправяш готини мацки на воля, Студентски град е пълно с такива и няма нужда да съжаляваш за изпуснатите шансове, ще ти се отворят по-големи и добри.

2.   Щом въпреки "желязната" ти логика нещата не са такива, каквито ти искаш, и каквито нормално би трябвало да бъдат, значи... просто наблягаш на маловажни неща, а пропускаш съществените.

Започни от егото си (поразрови се из Интернет и из книжките какво точно означава това и в какви граници трябва да го вкараш), след това продължи с приоритетите и ценностната си система (истинското значение на външния вид, въпросът за опаковката и съдържанието, и т.н.). Вгледай се и в приятелите си - на какъв принцип си ги избрал? Те са твоето "огледало"... За момичетата пък да не говорим - смяташ ли ги за хора изобщо!? (имам предвид - в действителност, а не това какво ти си мислиш, че смяташ). Нима концентрацията на хормоните в кръвта ти е това, което те кара да определиш един човек като съществен или несъществен за теб???

И други такива...

Дерзай! Съдейки по написаното от теб - имаш потенциала, освен това си си изградил и хубава ("напудрена") опаковка, не си подценил и ролята на образованието. Остава да осъзнаеш и трудносмилаемия факт, че ти не си "по-по-най-", а другите не са идиоти. И си в джаза!

С искрени пожелания за успех:
Ray

3.   Ти си качествен 20 годишен мъж!Упорит и амбициозен!Ще срещнеш твоето момиче много ненадейно.Тогава ще правиш секс от любов,а не защото другите така правят.Дано да съхраниш тая душевност и занапред,защото са малко хората като теб днес!

4.   Яж повече туршия. Не знам кво общо има с въпроса ти, но почувствах, че трябва да дам някакъв съвет. Дано съм помогнал.

5.   И пий повече витамин С!И аз исках да се разпиша тук.Ако не ти помогне,поне няма да ти навреди.Витаминът подобрява жизнените показатели,имуностимулатор е,а на теб ще ти трябва,за да може да изпълниш плана си.

6.   Автора: Благодаря за съветите и мненията! Забравих да оставя имейл за връска с мен, ако все пак има и други с подобен проблем, които биха искали да поговорим.. s7rong_enough@abv.bg