Споделена история от Тинейджърски

Високи или ниски момичета се предпочитат повече?
Въпрос към мъжката аудитория на сайта. Миньончето ли е по-симпатично и по-секси или някоя по-дългокрака? Не казвам стройна, защото може да е 1. 55 и да е изящна като статуетка, както може и да е 1. 75-1. 80 и да е крива като върлина. Разбира се, обратното също е възможно, защото има всякакви хора. Освен ръст има и осанка и още много фактори, но аз питам само и единствено за ръста. Освен това притеснява ли ви факта, че момичето ще е с 2 глави по-ниско от вас, или пък, че може малко да стърчи над вас? Бихте ли излизали с такава?

Коментари

1.   Не случайно има една приказка „За всеки влак си има пътници“
Специално при мъжете действително високите мъже са предпочитани от повечето жени, но пък е естествено една нисичка жена да си избере мъж с 10 см. по-висок от нея - тоест за един мъж 165 см. пак ще има „пътник“ - 155 см. жена примерно.

Но ти питаш за жените. Като жена с по-висок ръст от стредното у нас (175 см. ) мога да кажа, че никога не съм страдала от мъжко внимание. Най-странното обаче е, че точно нисичките мъже (168-175 см) си падат страшно по мен! Такъв беше и първият ми приятел - със 7 см по-нисък от мен и винаги настояваше да нося високи обувки и като казвам високи имам в предвид токчета от 8-12 см!!!
Моят съпруг е 190 см. висок и си признавам, че е много по-добре да си с висок мъж като висока жена, но пък има и мъже с неговия ръст, които харесват миньончета. Примерно племенникът му е също толкова висок, а приятелката му заради заболяване е останала много ниска - към 155 см. и чудо голямо - свиква се, щастливи са заедно.
Мъжът ми обаче винаги е бил с много високи жени и с моите 175 см. съм дори ниска за него. Много харесва сестра ми, която е 180 см. Тя е много висока за нашите географски ширини, но също никога не е имала проблем с мъжете и преди да дойдат големите марки у нас имаше само проблем с намирането на дрехи
Аз много харесвам височината си, защото ми е много лесно да си намеря дрехи, дънки. Имам известен проблем само с ръкавите на саката, но пак при големите марки се намира всичко.

Според мен човек трябва да се харесва! Особено трябва да харесваме нещата у себе си, които не можем да променим и не са в нашата власт.
Темата е напълно безсмислена, защото височината не можем да променим и какво ни дреме какви жени се били търсили. Нека не забравяме, че имаме нужда от 1 мъж!!! Тоест дори да си 2 метра висока все сред 3, 5 милиона мъже у нас ще си намериш някого, така както жената 155 см. ще си намери господин.
Тъжно е само за болните хора като хипофизните джуджета, за които ръстът е болест.
Всичко останало е нормално и съответно търсено.
Една жена може и с нисък ръст да е тромава иначе. Това дори не е въпрос на височина или на кг., а по-скоро на координация на движенията и структура.

Мили дами, скъпи господа - харесвайте се!
Няма по-отблъскващо от един комплексиран човек.
И високи, и ниски - за всеки влак си има пътници.

2.   При всеки е различно. Аз лично харесвам високи и слаби, не съм фен на "пищните". Въпрос на вкус. :)

3.   Много харесвам ниски момичета, някак ми се струват супер сладички. Специално аз почти само по ниски си падам, а иначе съм около 181см висок. Не ме притеснява че ще е 1 или две глави под мен, даже супер-ще мога да си я гушкам и обгръщам цялата. Попринцип харесвам и по-лигави момичета и комбинацията лигаво(в добрия смисъл де, айде примерно да кажем закачливо, неуморимо) и ниско момиче е просто перфе за мен. Естествено, за всеки влак си има пътници, пък и то си е до човек, има си хубави ниски момичета, както и високи.
Момче 16г.

4.   Много по-секси и красиво е нисичко момиче, от 155 до 165.

5.   Номер 1 си ти каза всичко... аз съм с ръст 1, 68 и се чувствам комфортно, обаче това не пречи и на момиче с ръст 1, 90 да се чувства добре например. Всеки мъж има различни предпочитания, обаче повечето се комплексират от по-високи момичета и затова има жени, които се чувстват дискомфортно заради ръста си.

6.   Максимум да е 1. 70

7.   Естествено, че висока. Ниските не ги забелязвам. И под висока имам предвид над 1. 75 въпреки, че аз не съм от най-високите мъже. Един път имах една с 2-3см. по-висока от мен и това не ми пречеше.

9.   Аз лично съм нисичък - само 165 съм. Но няма проблеми, защото и жена ми е нисичка - 154. Така че като съотношение сме си добре. Не съм избирал целенасочено ниска жена, аз дори си я харесах първо само на снимка и нямах представа, че е толкова ниска, но пък предвид моя ръст кинта и 65 с вдигнати ръце :) се оказа добре дошло.

По принцип е хубаво партньорите да са в добро съотношение. Например 10-15 см разлика в полза на мъжа е добре. Но разбира се, по-важното е да си пасват като интелект, характери, ценности и т. н. И въпреки всичко не бих бил с по-висока от мен. Някак ще се чувствам странно, все едно аз съм жената във връзката :).

Ако пък бях много висок, все си мисля, че не бих бил с миньонче. Някак ми е странно като видя момче 190 с момиче 150. Макар че няма лошо, щом се обичат хората.

Иначе ако говорим просто за харесване, не мога да кажа кои жени повече ми харесват. И във високия, и в ниския ръст си има красота. Високите имат по-сексапилни крака определено, а ниските някак са по-мили и невинни, а често и по-женствени поне от моя гл. т. Много от високите жени ми идват леко мъжкарани. Но всичко е индивидуално естествено.

Разбира се, опира и до структура на тялото. Ръста сам по себе си не е толкова определящ колкото това как се вписва в общата картина.

10.   въпроса ти няма много смисъл, аз много харесвам ниски момичета, много им се радвам, винаги съм си мечтал за едно малко сладко миньонче, и накрая какво стана, влюбих се в момиче с 13 сантиметра по високо от мен, тоест можем години наред да си казваме да се убеждаваме какво искаме да притежава нашата половинка и в един миг да срещнем човек различен от нашите мечти, но въпреки това да се влюбим тотално и необратимо

11.   Според мен изобщо нямa смисъл от ръстa, всичко зaвиси от човекa.

12.   Винаги съм се присмивал на мъжленцата с по-високи жени. Влюбих се в една върлинеста манекенка, щяхме да се женим, но отношението ми остана същото. И аз бях смешен, нито за момент не съм се заблуждавал, но си я обичах и не ми дремеше много. Все пак никой не е перфектен, важното е да не се комплексира човек. Всъщност ниското самочувствие беше при нея - синдром на грозното патенце. Няма как иначе, когато още на 14 годинки си станала 185 санта и всички са ти се смели.

Най-хубави са нормалните жени. За България това е 165-175 санта. По-малко вече е прекалено джуджешко. Повече - търси си чужденец, защото дори при мъж 180 санта, ако си с голяма коса и токчета е терсене.

А с каква бих излизал... за излизане почти няма значение. За брак, деца и прочие ще имам едно наум с по-висока.

14.   Минимум 175 и максимум 185

15.   Високи жени обичам , като видя такава и направо...

16.   Коментари които гласят че някой харесвал високи момичета са писани от жени само. На 100% съм сигурен.
Ако мъжете харесвахме високи жени сигурно по тази логика жените харесвате ниски мъже така ли. Пълни глупости. Високите жени са по- мъжествени, защото имат мъжко телоусложение. Колкото по-висока, толкова по атлетично тяло има и това е мъжествено.
Аз харесвам от 1,50 до 1,60.

17.   Аз съм момиче на 13 години и съм висока 168см. и повечето момчета на мойта възраст, които познавам и те са по толкова. Моята най-добра приятелка е 150см. и всяко момче, което съм харесвала, никога не ме е харесало, а винаги харесват мойта приятелка. Дори на улицата мъжете на по 25-30 години я оглеждат, а тя още не е започнала пубертета. Моите най-добри приятели момчета даже се карат за нея. Аз винаги съм и за виждала благородно и се чувствам абсолютен изрод. Така че спокойно аз бих дала всичко да съм 1. 55 см и повечето мъже, момчета харесват миньончета. А и все пак хубавите парфюми са в малки шушенца, а гладните и евтините са в дълги точно като мен.

19.   Аз харесвам жени които са 170-177см :)

20.   Аз харесвам високи момичета (по високи от мен). Между 175-185 са супер

21.   Аз съм на 14г., момиче. Висока съм 154см, но краката ми са дълги спрямо тялото.