Споделена история от Тинейджърски

Дайте ми съвет
Не знам откъде да започна... Писна ми просто от родителите ми мразя ги! За всяко нещо аз все съм виновна, сутрин трябва да съм тиха кат пръдня да не събудя тяхно величество, единственото време когато се чувствам добре е когато не съм вкъщи, не би трябвало да е така... за нищо не ме ебават дъщеря съм само когато трябва да се чисти. не питат как е в училище, изрод съм била... всичко сама си купувам-дрехи взимат само ако дават безплатно купони от фирмата на бащата, козметика сама купувам, храна понякога, телефона също си купих сама... аз съм загуба на пространство, ИСКАМ ДА СЕ САМОУБИЯ, някой да помогне... уча имам добри оцанки, не пия не пуша не се друсам, нищо не искам излизам с приятелки два пъти в месеца не знам какво искат от мен МРАЗЯ ГИ И ДВАМАТА говорят само глупости "само кефа си гледаш", неразбирате, мразя да съм в една стая с тях, рева всяка вечер единствения човек с който съм споделяла е най-добрата ми приятелка решила съм като стана на 18 да се махам знам че ще е трудно но по-добре в гроба отколкото с тях, а ме е страх от болката, когато ножа пробива стомаха или вените.. сериозно съм се замисляла да хвана ножа молила съм се да ме прегази камион...

Коментари

1.   И мойте родители са такива към мен с едната разлика че ми купуват неща и че пуша но ако ми купят е то защото аз искам и се моля не сее унижавай според мен като ти говорят ги пусувай на ум .. помагаа !! :Д

2.   Ооо я се скрий...разжира се че родителите са виновни за вс..горката..искат от теб да вършиш нещо и да се справяш с живота..що за родители...

Мег*

3.   Не се отчайвай толкова,на твоята възраст е нормално да имаш проблеми с родителите!Не драматизирай!

4.   Не знам какво си решила и защо си мразиш родителите, но ще ти кажа 2 неща:

1. Не можеш да пишеш като хората
2. Изразяваш се ужасно
3. Мислиш като размечтало се малко детенце - решила била катто стане на 18 да се маха... :X

5.   Недей да мислиш за самоубийство !!! Твърде млада си , даже 18 нямаш както разбирам от публикацията ти :) Не казвам че отношението на родителите ти е нормално, даже напротив, но трябва някак си да абстрахираш от техните реплики и действия! Ти си отделна личност и имаш свой живот. Намери си работа , ако нямаш и опитай да съчетаеш с ученето, трудно ще ти е , но не е невъзможно
Аз когато бях в гимназията направих грешката да не започна работа, за да ходя на училище и до ден днешен съжалявам за това, а вече не съм в гимназията ... Всичко ще се оправи с времето, дори и сега да ти се струва ,че нещата вървят само на зле ... Стегни се започни работа, гледай си и училището паралелно, след като завършиш влез да учиш някъде, ако имаш желанието и ЖИВЕЙ ! Не пропилявай най-хубавите си години в това да се превърнеш в робиня вкъщи или да си късаш нервите от толкова рано ! Проблеми винаги ще има те никога няма да спрат, но се бори с тях... Не позволявай на никого да те прави на "луда" и да те мачка !!!
Lexy

6.   Родителите понякога са изнервени от работата си,от куп ангажименти и реагират троснато.Сигурна съм,че не те мразят,все пак си им дете!Не е нужно да се убиваш,просто полагай старание малко да ги облекчаваш в домакинската работа и бъди усмихнато дете,не вечно сърдит вампир и всичко ще е ок!Усмивката и добротата обезоръжават и най-лошия човек!