Споделена история от Тинейджърски

Несподелена любов
През 2007 лятото по скайп се запознах с едно момче две години по голямо от мен. С него много се сприятелихме .. и се оказа че е от същото училище откоето съм и аз ... Имаше дни в който чатихме по цял ден.

Когато наближи 15 септември всеки ден се виждахме. Малко ме беше срам да си приказвам с него но .. отмина с времето. След извествно време се влюбих в него. Той не искаше да има вразка с момичета.. Аз му казах какво изпитвам и той го прие страхотно. Споделяхме си всичко . Тогава се скарах с някой приятлки заради него, защото той беше пред всичко. Имахме общи теми на разговор. Мина и зимата така. Началото на февруари той се запозна с едно момиче от 6 кл. другата паралелка. Той се влюби в нея, но не искаше да тръгват. Тя ми стана много добра приятелка, а той спря да ми пише и да ми говори в училище. Така продължи 1 месец, говорех с него, обесних му какяо е гадно изведнъж да се откъсне от живота ми .. и тои почна да ми пиши но това беше просто за една седмица ..

След 3 месеца приятелката ми казва че се целувала с него. Стана ми супер гадно не не и казах защото не исках да се скарам с нея.. Споделих какво мисля на др си приятелка и тя и каза .. И тя като подивя .. расърди ми се безпричинно .. ;( Загубих и него и нея и другата приятелка .. Много плаках. Не исках тя да тръгва с него защото знаех каква .. щеше да го зареже 100 % ;(.. на 15 септември сега имаше рожден ден написах му смс точно в 00.00 с най - хубавото пожелание.. той изобщо не ме отрази .. ;( след 7 дена и аз имах рожден ден .. но той не ми писа .. Това не го очаквах от него .. ;( Кажете ми как да постъпя от тук на татък

Коментари

1.   Я се стегни ! Ти си още малка, колко момчета ще срещнеш, колко приятели, познати ! Каквото било, било. Не го изживявай толкова. А да ти кажа, че жените са адски завистливи, така че недей приема толкова навътре, че някоя там, която ти се води приятелка ти се е разсърдила :) .

2.   Изобщо не му пиши....Ако наистина е държал на теб ще почувства липсата ти и ще ти се обади....но дори и да го направи, по-добре да си останете приятели, защото ако е имал по-сериозни намерения досега да е с теб...