Споделена история от Тинейджърски

Обсебена от бившата му ;(
Здравейте почти на 18 години сам имам сериозен приятел от около три месеца но от одавна имах чувства към него обичам го прекалено много и се страхувам да не го загубя тои ми казва че ме обича че иска да сме заедно завинаги и се даржи добре с мен до тук всичко е перфектно но бившата му за която преди е умирал и е обичал адски далго и силно ме тревожи страх ме е да не ми изневерява с нея защото тя направи няколко опита да стигне до него и не е безразлична към него а тя го е наранила много преди и незнам мисля си че тя му е слабост чувствам заплаха от нея Дали я обича още ? въпреки че тварди че не испитва нищо към нея защото виждам как я гледа когато се засечем и винаги му става смешно. Влагам всичко в тази връзка и не искам накрая да бъда захвърлена и да страдам незнам дали ще го понеса непрекъснато напоследък мисля за тази сигурно повече от колкото се сеща тои самия санувам я сдухвам се плача повтарям си че тои е с мен и т.н. но немога да се успокоя. Моля ви даите ми някакъв савет дали я обича още и как да разбера ;( Ще ви бада изключително благодарна :)

Коментари

1.   Поговори с момчето и нека то ти каже какво мисли по въпроса. Така само се терзаеш и гадаеш!

2.   Според мен имаш причина да се тревожиш. Била съм в същото положение и мога да ти кажа, че ако той все още има чувства към нея възможно е да се виждат или дори да се съберат отново. Не ти го казвам, за да се отчайваш, а за да си подготвена. Проведете един сериозен разговор, в който се изяснете. Покажи му, че не може да си играе с теб и ако сте заедно - сте заедно, ако има чувства към нея ... бори се за него щом го обичаш!

3.   Абе моме, ще не използваш точки, запетайки, препинателни знаци и главни букви. Целият ти текст е 1 изречение, пък за грешките в думите......да не говорим изобщо. Наистина е много дразнещо това, че младите хора масово са неграмотни.
А по въпроса ти , има една приказка от едно време още : Където е текло, пак ще тече. Имаш основание да се тревожиш.

4.   Не съм съгласна с номер 3! И стига с тези забележки относно правописа, защото момичето не е на училище, а в сайт, където очаква разбиране и добри съвети!
Виж мила, те няма да се съберат отново, ако тази жена го е наранила толкова силно! Колкото и да я е обичал, тя е наранила мъжката му гордост, егото му и го е направила за смях. Ако е така, и е минало време от тяхната раздяла нямаш повод да се тревожиш чак толкова много! И моят приятел е имал много дълга връзка, но просто е изтинал към бившата си, безразлична му е! Веднъж поговорихме за нея, разказа ми какво не му е дала, как се е чувствал и до там... Аз се старая да не бъда като нея, а напротив! Всички си имаме бивши и сме имали чувства към тях! Но не се вманиачавай с нея, мобе би тя точно такава иска да те вижда- слаба и застрашена от нея! ТИ си с него, а НЕ ТЯ! За това се наслаждавай на връзката си и приемай приятеля си като твой, а не като НЕЙН!

5.   Охх.. бивши.. най-ревнувам от бивши, и то е, защото са ми давали поводи!
Немога да те посъветвам с нищо, просто.. времето ще покаже.. :)

7.   Аз имам същия проблем... имам чувството, че съм заместител. А това повярвайте не е приятно. Доста сме си говорили с него и постоянно ми казва, че вече няма нищо към нея. Казвал ми е, че я сънува, а това не ми харесва мисля си, че е с мен само за да я забрави, гледала съм смс и фейсбук статуси и ме нарича по същия начин, по който е наричал нея. Не знам, това наистина ме дразни. Пробвах да не мисля за нея, но почнах да я сънувам, изглежда май и аз съм обсебена от нея. Доста кофти.