Споделена история от Тинейджърски

На пук на света!
Живея на пук на света ! Като гледам в даскало момичетата как си слагат 1 тон грим напрао ми идва да се гръма аз имам една в класа дето носи перука и е на 15 години .. като се събере с другите момичета като почнат : Олеее колко ми е яка косата ! Аз си викам на ум : я си виж лицето тогава косата ма чумо . Това съм им го казвала и в очите а не се виждат кви са дебели не могат да се съберат в чиновете сяко междучасие се тъпчат се едно тяхните не им дават да ядат. После той що не ме харесва ? Ми как ще харесва като си 500 кг . И проблема не е само в момичетата ами и в момчетата . Защо момчетата се мислят за "плеибой"? Се мислят аз много страшни особено като почнат и те : ауе ти кво искаш ти чупя главата ли бе ?! или само заплашват с бойща внимавай с кой си имаш работа и ей такива подобни. Защо не си бъдете нормални хора не си изживеете девството нормално и спокойно няма цял живот да сте деца бе хора . Няма да ги има мама и тати да дават секи ден пари мамо искам тва мамо искам онва ми иди работи и си купи квот искаш . И като ги знам кви тънко обидни хорица има кажиш им 2-3 думи и веднага се обиждат ЖИВЕЯ НА ПУК НА СВЕТА И НЕ МИ ПУКА .

И последно повечето като го четете ще напишете сигурно, че си избивам комплекси или им завиждам на другите момичета . Не си избивам комплекси и не завиждам за кое да завижам, че слагат перуки и по 1 тон грим axhahx . Аз виждам света така през мойте очи пишете квито искате коментари няма да обърна голямо внимание .

Коментари

1.   Съгласни сме с теб!Децата трябва да изживеят детството си,а не да приличат на преждевременно остарели женици!

2.   Давай момиче само така!И на мен ми писна от момичета с гримове дебели колкото слонове, със супер самочувствие и правещи се на манекенки.Аз съм на 16 и съм 40 кг ходя на балет от 4 годишна и ме искаха за модел от куп агенции но пак не мисля че съм толкова красива.Колкото до момчетата те само за плейбой секс и други тър подобни мислят!Бият се постоянно ама какво да ги правим? МАЛКО СА ТЕЗИ КАТО НАС ДЕТО МИСЛЯТ ТАКА!

3.   от авторката: номер кажи си скайпа!

4.   номер 2 де

5.   Какво номер 4 де

6.   номер 2 ако искаш си остави скайп да те намеря

7.   боже цяла вечер се ровичкам из тоя саит и общо взето точно такава тема търсех на 16 съм и просто неги разбирам врасниците ми ! Не е като да съм аудсаидер не аз съм от тези дет се погаждат с всички просто няма с кои да седна да си поговоря нещо смислено тъи че е евалата напълно съм съгластна с теб !!!!!!!
от yo_1994