Споделена история от Тинейджърски

Сега сърцето ми не е цяло, без него!
Здравейте, искам да ви споделя моята история защото няма на кой друг да кажа какво изпитвам.

И така, в края на Ноември 2007 най-добрата ми приятелка тръгна с едно момче от 7 клас, а ние бяхме 5кл., но както и да е, и така това момче искаше да каже нещо на приятелката ми затова в междучасието тя и той, се видяха пред едно магазинче, до училището. С него беше и един негов приятел, висок, леко мургав, с тъмни кафяви очи, кестенява коса, и лъчезарна усмивка, още в първия ден се влюбих в него ... той беше момчето от мечтите ми, принца...,след 2 дена тръгнахме, изкарахме само 3 дена, но след още толко, пак ми предложи, каза, че ме обича и, че този път няма да стане така, естествено заслепена от любовта си..аз приех.

Така бяхме заедно около месец и след това се разделихме.
Отначалото правех опити да го върна, пишех му извинявах му се за едното нищо, и му се молех, но на него дори не му пукаше.

Така след 10 дена осъзнах, че съм го изгубила, завинаги!
И тогава дойде Най-страшното, започнах от време на време да плача, ей така виждах го и реввах, споменаваха името му и аз, плачех.

На ръката си имам издълбана първата буква от името му, като знак, че никога не ще го забравя, но и това не го трогна.

Мина нова година...уж купон а сърцето ми все едно го нямаше....разревах се дори на зарята, защото той ми беше казал, че най обича пиратки, заря и разни такива гърмящи, светещи и подобия...

Обаче през Март 2008, той ми писа по скайп, и се спиятелихме..аз още го обичах, но неможех да му кажа, беше ме страх да не изгубя и приятелстовото му.
Сега сърцето ми не е цяло, без него сънищата се превръщат в кошмари, без неговата усмивка е тъмнина в мен, без неговата целувка усните пресъхват, а очите изплакали толкова сълзи искат само да се затворят, нямам сила и да заплача.

ГОТОВА СЪМ ПАК ДОРИ ДА МУ ПРОСТЯ ТОЙ ЗА МЕНЕ Е СВЕТА, ЗНАМ,ЧЕ СЪРЦЕТО МИ РАЗБИ, НО ЗА НЕГО ОЩЕ ТО ТУПТИ ;(;( Моля, помногнете съвет, неиздържам повече. Благодара, предварително. ;(;(

Коментари

1.   Абе девойче я се стегни малко, кви са тия работи на тия години????? Да знам, че всяла първа любов е голяма, но живота продължава, знаеш ли само още колко момчета ще минат прз живота ти докато намериш подходящия???Сега ти е времето да живеш да се забавляваш, а не да се вдълбааш в такива безмислени връзки.

2.   Аз на 15 (сега завършвам 8-ми клас), не съм нито грозна, нито тъпа имала съм възмоности, но първото ми гадже беше в края на 14-те ми години. Още си малка ще имаш още мнооооооооого момчета, и аз ревах и го търсех да се съберем, но разбрах, че няма смисъл, ще има и др момчета ;). Гледай напред.

3.   Ще обикна много момчета,ще наричам много други "моя любов" , Но колкото и други да минат през живта ми ттОЙ СИ ОСТАВА МОЯТА ПЪРВА ЛЮБОВ!! ( авторката ) Иначе, да мога да се забавлявам, и да мога да живея, да се смея..но ще го помня винаги.

4.   Добре дошла в клуб "разбити сърца" но да знаеш че след време ще гледаш издълбаната буква и ще се есмееш на собствените си постъпки. А на всеки следващ ще подаряваш част от сърцето си. И не се притеснявай то няма да се свърши защото женското сърце е като кръглата маса- винаги има място за още един... само не се подценявай и запомни- ти стоиш пред всичко останало и то е ясно- ще го помниш още дълги години.