Споделена история от Тинейджърски

Голата И Покъртителна Истина !! ..
Здравейте Читатели ;)

Замисляли ли сте се скоро Кое е последното Добро нещо което сте направили за някого който обичате ? правили ли сте изобщо нещо такова ?! замисляте ли се често за животът си и за това какво се случва с него ?! без да е нужно да ми отговаряте веднага ще кажа че вашият отговор е НЕ !! не сте го правили нали ?! Помисляли ли сте когато нарънявате невинен човек или му причинявате болка , мислили ли сте ако вие сте на негово/нейно място , как бихте се почувствали ?! отново НЕ , нали ?! Може би Ако всеки един човек се замисли над тези въпроси които задавам , в светът нямаше да има несъвършенства и толкова много Болка , колкото има сега :( Кога запоследно казахте на някого че го обичате и направихте Жест за този човек ?! А Правили ли сте го изобщо ??? би трябвало да го правите !! сега повечето от вас най вероятно ще започнат да ме критикуват и да ме наричат Идеалист , ето основната грешка на Хората , дори по сайтовете се самоизяждаме , критикуваме се , никой не вниква в смисълът на думите на останалите , което е трагично според мен :( Кога хората толкова се промениха ? кога загубиха доброто в себе си ?! от кога е на мода да третираш някого без причина и обществото да те харесва и да казва "вижте тоя е тежкар" кое му е тежкарското на един такъв човек ?! какво тежкарско намират хората в подобно поведение ? всеки ден си задавам този въпрос на който отговор така и не намирам :( Очевидно е - Светът се прероди така да се каже , вече да си добър или стойностен човек , значи че си нищи и веднага те отхвърлят защото ти поставят условия нали ?! или трябва да си като тях и да правиш техните ужасии или ако не си тогава всеки те мачка защото си негов Опонент .. и крайният извод какъв е ? че хората не осъзнават че животът е кратък и свършва твърде бързо нали , напротив - за повечето животът е начин да доминираш чрез насилие и простотии , никой не възприема животът като нещо в което трябва да бъдеш наистина ЧОВЕК , всеки го възприема като Битка а повярвайте Животът не е това !! от доста време съм читател на този сайт и просто следя редовно повечето изповеди , виждам какви меко казано "гадости" се пишат и възмущението ми от тези неща е ОГРОМНО !! защото аз съм истински Човек , Защото Аз Не търся Секс в едно момиче , Аз не търся интереси , нито пари а уважавам и Обичам Когато съм уважаван и Обичан !! НЕ , аз не съм като останалите и никога няма да бъда , Зависта ги накара да ме мразят , Омразата ги накара да Пробват Да Ме Прегазят , но въпреки това аз останах верен на себе си и казах НЕ на това което прави светът около мен !! нека съм отхвърлен и презрян , не ми пука по добре сам отколкото с дружина Боклуци и Безчовечни Идиоти нали ?! Твърдо против насилието над по слабите съм , против насилието над момичета също !! тези неща ме отвръщават , Отвръщавам се от безмозъчните постъпки и теми на днешните младежи , та те нямат елементарно отношение към никого а искат да бъдат Обичани ;х Но е някак Егоистично да искаш да бъдеш обичан , а да търсиш тази обич чрез насилие !! ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ДА БЪДЕШ ОБИЧАН Е ДА ДАВАШ ЛЮБОВ , НО НЕ ДА Я ДАВАШ И ДА ЧАКАХ ДА ТИ БЪДЕ ВЪРНАТА А ДА Я ДАВАШ ПРОСТО ТАКА ЗАЩОТО ИМАШ СЪРЦЕ !! Но Са Адски малко хората които биха направили това нали ?! не проумявам как може да видиш момиче и веднага да се чудиш как да го вкараш в леглото си , това е абсурдно бе !! Едно момиче не е парцал нито играчка , то има нужда от любов от внимание а не само от секс , и освен всичко и Проклетите идиоти дори им посягат , бият ги и т.н. но винаги съм твърдял че правосъдие има така или иначе и съм сигурен че един ден Бог ще направи така че и те ще имат деца , ще им се родят Дъщери и ше се намери някой кретен дето така ще им бие и използва детето и тогава ще си дадат сметка какво всъщност са причинявали те когато са постъпвали така с невинните момичета ;) от друга страна много пъти съм попадал на момичета които се хващат с разни идиоти които ги бият и използват но въпреки това се обръщат и казват "ама аз го Обичам" ей това не мога да си го обесня в никакъв случай .. как може да обичаш човек който те бие и те използва , който те прави на глупачка и т.н. а същевременно разбиват сърцата на невинни момчета които поне могат да ги обичат и биха се грижили достойно за тях ;х понякога си мисля че повечето момичета са мазохистки и обичат болката щом само с изроди се занимават :( просто нищо от този скапан свят вече не си обеснявам .. как едно добро момче ще седи самотно и съсипано и никой няма да го обича , а някакви си лигли и разни изруди ще си живеят като лордове и ще имат всичко в този живот ?! не трябва ли да е точно обратното ?! .. другото което ми е направило впечатление са грубите обноски в интернет пространството което също не си обеснявам .. например даден човек пише някаква историйка за нещо и всеки почва да му пише ужасни коментари искарват те всякакъв без дори да те познават , еми добре де той всеки човек е различен и си има собствени изгледи върху нещата и дори да му се пишат ужасни коментари мнението му няма да се промени , така че защо просто всеки не си остане верен на себе си и не се спре тази агресия дори по сайтовете !! защо всеки учи другият какъв трябва да бъде ?! ама това е нелепо и дразнещо бе хора !! абе всеки си има свой собствен характер и право да мисли и живее както той намери за добре и това че некой не го одобрява ами да не се занимава с него и това е , всеки да си търси свой тип хора без да накърнява мнението и достойнството на различните от себе си ;) Няма ли да е мн по добре ако е така ?! Ето например Ние Различните (тоест нормално мислещите) от това ужасно общество , еми нас всеки ни напада , искарват ни "малоумни , луди , педали" и какви ли още не ;х и ако попитам по каква логика ни нападат и изкарват такива истината е че няма да получа адекватен отговор нали ?! Нима ние сме Лошите ?! ами те тогава какви са ? аз например никога няма да наръня невинен човек , никога няма да накърня самочувствието на никого без причина , а за безмозъчните копелета това е ежедневие нали ?! те постоянно си го правят това !! .. следователно кой е правият тук и кой е Боклука в това общество .. аз дето си живея нормално без да преча на никого , или те дето само поразии и куп мизерии създават ?! и После ме наричат психар .. хаха а защо съм такъв това обче никой не пита нали ? човек не се ражда такъв той в последствие става такъв по простата причина че когато живееш сред гнездо на оси и прилепи които само ти дебнат цаката да те смажат , е повярвайте ми няма как да си добър и да запазиш контрол над себе си и да не станеш такъв !! ние хората сме устроени така че , когато ни наръняват ние ставаме злобни и безпощадни към вредителите си , а когато ни обичат истински и ни уважават тогава вече можем и ние да отвърнем с уважение нали ?! според зависи ;) Така Че Който иска нека ме съди Но Тотално намразих хората Защото Са Подобия на хора но не и Хора !! .. видът им е човешки но сърцата и душите им са ужасни ;х няма как да си добър те разбиват живота ти представите ти за него , провалят бъдещето ти и накрая хората искарват мен "психар" СМЕШНО Е !! защо аз да съм психара , не са ли те психарите ? не пречат ли те на останалите ?! нека всеки се замисли реално истината каква е и тогава да говори ;)

Уникално Е Да Си Различен , Но Адски Трудно !!!

Коментари

1.   Голата и покъртителна истина е,че си самотен

2.   Е, този ферман го чета за пети път вече под различни форми. И се питам какво те кара да пишеш едно и също нещо постоянно. Явно наистина си доста самотен и си нямаш друга работа. Иначе общо взето мислите ти са в правилна посока, но ми се струва, че прекалено много анализираш, мечтаеш, идеализираш и т.н., което ти пречи в реалния живот.

3.   Съгласна съм с теб, но се замисли, някои момичета, например аз, не искат обвързване (за сведения не съм проститутка), а просто секс. Никой не иска да го бият, разбира се, но аз съм напълно отвратена от мъжете. Парила съм се много пъти и съм стигнала до извода, че един мъж не иска нищо друго, освен хубаво тяло, големи гърди и пълно примирение от страна на жената. Затова вече залагам само на секса и страстта. По останалите въпроси съм съгласна - хората... не са хора. Какво е това нещо... да дереш животните живи, да пускаш атомни бомби над населени места (спомни си отдавнащата Хирошима), да караш жени да правят аборти, за да сготвиш бебетата (напълно сериозно). Накъде върви светът...