Споделена история от Тинейджърски

Съучениците ми се заяждан с мен
Здравейте аз съм момче на 16г 9 клас всички в класът ми се заяждат с мен без абсолютни нищо да съм им направил. Повечето от тях не ходят на училище с месеци висят по цел ден в кафенетата и бягат от час. Смятам ме за луд че искам да се занимавам с политика какво толкова имам цел и съм амбициран да успея в тази сфера. Различен съм от тях нито хода по кафенета нито по дискотеки не пуша не пия не се бия нито пък се държа просташки. Защо се заяждат с мен какво съм им направил толкова?

Коментари

1.   Първо поздравявам те много рядко да видиш вече свяатно момче на фона на простотията, в която тънат повечето младежи. Остави ги не им обръщай внимание. Такива, като тях не стигат далеч! Ако пък много те дразнят вече просто смени училището другата година!

2.   Мен пък ме притеснява, че такива като теб наистина успяват.

5.   Заяждат се, защото си различен.

А ти защо си в толкова лошо училище? Не успя ли да влезеш в добро такова или в гимназия? Опитай се да се преместиш. Лошото училище дърпа неминуемо надолу.

6.   Не обръщай внимание какво говорят за теб и си следвай целите. В бъдеще ще се срещаш с всякакви хора, с едни ще си допадате и ще имате общи интереси, с други - не. Просто се дръж добре с хората и избягвай конфликтите, когато е възможно.

7.   Поздравления, че си решил да се занимаваш с политика-повечето искат да стават фолк-певачки, или курви, а ти имаш амбиции, и то високи. Дано някой ден, като те видя президент, или премиер, да вземеш решение да ги екстрадираш всичките тия цигански отрепки от нашата страна.

9.   Здравей! Това, че се заяждат с теб е, че те мислят за смотан, което не мисля, че е вярно :) не трябва да ги оставяш да те дразнят защото те те виждат, че им мълчиш и тн... И те дразнят още повече МОЯ СЪВЕТ Е ДА НЕ ИМ ПОЗВОЛЯВАШ ДА ТЕ МАЧКАТ ПОСТОЯННО С НЕКВИ тъпи обиди или клюки
Успех :)

10.   Здравей! Това, че се заяждат с теб е, че те мислят за смотан, което не мисля, че е вярно :) не трябва да ги оставяш да те дразнят защото те те виждат, че им мълчиш и тн... И те дразнят още повече МОЯ СЪВЕТ Е ДА НЕ ИМ ПОЗВОЛЯВАШ ДА ТЕ МАЧКАТ ПОСТОЯННО С НЕКВИ тъпи обиди или клюки
Успех :)

11.   Ааа и още нещо не им обръщай внимание и те сами ще спрат лично при мен стана защото и мен така ме тормозеха ама вече не :)