Споделена история от Тинейджърски

Дайте ми съвет
Ами аз съм момиче на 17години и харесвам едно момче на 24години той знае че мн го искам...когато му кажа че искам да се видиме той идва идва и на училището да ме види но от един месец се виждаме и до сега не сме се целували аз нз дали той иска да ме целуне..когато дойде един път аз го гушнах без той да очаква и не ми отвърна другият път когато исках да го гушна му казах че искам да го гушна и той си разтвори ръцете но не ме гушна...бях си сложила на скайпа снимка с бившето ми гадже и това момче видя тази снимка и ме попита кой е тогава аз се направих на ударена и не му дадох обяснение на другият ден той докато си говорихме по тел ме попита къде съм и му казах че съм си у дома и той ми зададе въпроса защо не съм излезнала на вън и казах че няма с кой тогава той ми отвърна с този който е бил на снимката тогава аз му обясних че тази снимка е мн стара и за мене не означава нищо...той ми каза не означава нищо а пък 3 снимки съм била сменила с въпросното момче обаче не искал да му обяснявам защото не му се е спорило....вчера докато си говорихме му казах че е малко лудичък и той ми каза виж как знаеш и му казах че аз всчко знам и той ми отвъна че ще разберем колко знам и колко разбирам..днес докато си говорихме по тел ми каза че му се спи и мъ отвърнах малко да се раздвижи примерно ръцете и той ми каза и ръцете и краката всичко..струва ли ми се или се опитва да прави намеци и не знам дали му пука за мене и дали ме иска моля ви помогнете ми

Коментари

1.   Според мен не иска нищо сериозно от теб. Не влагай много чувства за да не страдаш след това! :)

2.   Опитваш се да му покажеш,че има и други момчета в живота ти и това възбужда интереса му.Може би иска да спи с теб,интересно му е какво ли ще бъде с теб...Опипва почвата...