Споделена история от Тинейджърски

Искам да го запомни...
Аз съм на 17 имам приятелка тя е на 15 и скоро ще ни е първия път . Обаче малкия проблем е , че тя е девствена аз съм правил секс и преди обаче само в мисионерска поза и без никаква мисал на партниорката ми да и е хубаво просто трябваше да свърша и да си тръгна така да се каже.
Искам да попитам какво да правя за да не остане разочерована сегашната ми любов ако мога така да я нарека защото държа на нея.

Коментари

1.   Предполагам си наясно, че отношенията между двама души не се формират или разтрогват само на базата на една-единствена случка (било то и полов акт), особено пък когато тя е с цел дефлорация (отнемане на девствеността)...

Ако искаш да й доставиш удоволствие - милвай я, лижи я, говори й мили думи, търкайте се само повърхностно, и не бързай да проникваш в нея. Дори можеш да го направиш няколко пъти (в смисъл - в няколко различни вечери) с цел да събидуш сексуалността й и накрая тя сама да те пожелае.

Нито ти, нито тя сте с развита и установена сексуалност, или с някакъв макар и минимален практически опит, та да се надяваш, че от първия път ще зазвучат фанфари и барабани, и ще настане някакъв незабравим празник. Сега се учите и вероятността от първия път да не излезе нищо е максимална. Това обаче ни най-малко не трябва да те отчайва или обезсърчава, понеже си е съвсем в реда на нещата. В този сайт е пълно с теми как сексуалността на жените се събужда с пълна сила чак към 30-тата им година, как някои от тях едва тогава (а накои - и никога) са преживели първия си оргазъм и т.н. Имай ги в предвид тези неща и недей да се притесняваш за нищо! Подходиш ли към нея с любов, внимане, нежност и мислъл за другия, то тя ще го оцени и ни най-малко няма да остане разочарована от тебе, дори и фойерверките да не се получат от воле...

Първият път се запомня, но обикновено като някаква странна и неловка ситуация (обикновено момчето се изцърква само след няколко фрикции в окървавения презерватив), а момичето с изумление се пита: "Това ли е то - прехваления секс!?". Разбира се след години, това е само повод за шеги и закачки, и спомени от сорта: "К'ви сме били млади, зелени и глупави!..."
Така че - споко! Всеки е минал по този път... ;)