Споделена история от Тинейджърски

Не мога да търпя повече!!!
Здравейте! Аз съм на 13 години и съм от София !!! Бях нова в училище и си намерих 5 страхотни приятели те се казваха Р,Н,Л,Д, и Ц !!! Те бяха страхотни и всяко голямо междучасие бяхме заедно!!!

Но един ден когато влязох в клас всички (дори и мойте приятелки) ме сочеха с пръст и ми се подиграваха !!! Отначало нищо не разбрах и се учудих защо се смеят. Оставих си чантата и се съблякох.През голямото междучасие аз бях съвсем сама никой не ме потърси тъкмо щях да се прибирам защото би звънеца и те дойдоха и започнаха да ме псуват и да ми казват че съм бедна и тъпа !! НЕ РАЗБИРАХ НИЩО !!! Прибрах се в класната стая и те не бяха свършили на чина ми беше сложено кошчето за боклук !!! Не мога да търпя!!КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ!!!

Коментари

1.   Пожелай им всяка една от тях в определен момент от живота си да се озове в твоето положение.

2.   Глупаво и грозно поведение на разглезени дечица!Сигурно някои интригант е спретнал тази постановка!А в България богатите са една шепа хора!Всички останали сме бедни!Както виждаш-и бедните духом са много,за съжаление!Горе главата,бъди над тези неща!

3.   Не знам как така сте на 13 и се държите така. Какви хора сте като не можете с думи да се разберете. Отиди при тях и поискай да поговорите. Наистина не мога да разбера ситуацията. Аз също съм на толкова. Какви приятелки сте били и колко ви е акъла и на тебе, че не можеш да отидеш при тях и съвсем нормално да ги питаш защо се държат като изроди, и на тях, че не могат като нормални хора да дойдат при тебе и да ти кажат какво става..............

4.   Ти за к`во се оставаш да ти се подиграват така.
Разбирам, че са ти казали, че си бедна, може би, не си от най-богатите, но какво от това, това не е престъпление.
Ако на мен бяха ми сложили кошчето на чина щях да го сложа на главата на някой от тези, които са го сложили или, които се присмиват.
Не бъди "добричкото" момиченце, което позволява да му се подиграват, събуди "лошото" в теб.
Успех ;)
пиши какво е станало

5.   ДА ти кажа Една истина от живота: ХОРАТА СА СВИНЕ !! днешното общество е общество на разврат , жестокост , насилие и наркотици !! .. трагично е какво се случва , всеки гледа да те преебе по най жалкият начин който съществува !! от мен знай едно - Няма Приятели , Няма Любов , всичко са някакви интереси породени от болното подсъзнание на утрепките в това човечество !! никой не заслужава уважение в този живот , никой не заслужава да се жертваш за него защото ще получиш само подигравки и жестокост но признателност и уважение просто не чакай !! аз съм почти на 22 години и достатъчно жестокост видях от хората и разбрах толкова много неща от този живот че просто намразих светът около себе си , сега мразя изобщо цялото скапано човечество защото то не става за нищо !! изградил съм в душата си една огромна и дебела защитна стена и не допускам никой до себе си , така е много по добре повярвай ми , защото е по добре да си сам отколкото с банда двуличници и предатели които гледат как да те прегазят !! завистта ги накара да ме мразят , Омразата ги накара да пробват да ме прегазят , но на пук на всички тия измети и утайки аз не се промених и не последвах техният път а останах верен на себе си , запазих душата си и човешкото в себе си !! така че направи същото и ти !! моят златен закон в живота е: И ВСИЧКО В МЕН КРЕЩИ - МРАЗИ , ЗАЩОТО СПРАВЕДЛИВОСТ НЯМА , ЕДНИ ОБИЧАНИ .. ДРУГИ ОТРИЧАНИ , МРАЗИ ЗАЩОТО СМЪРТТА ЩЕ Е ГОСПОДАР !! пожелавам искренно и най чистосърдечно на твоите "приятелки" да изпитат десеторно по голяма болка от тази която изпитваш ти сега , за да разберат какво е чувството !! скайпа ми е hate.and.society винаги когато решиш може да ми пишеш да си поговорим !! за мен ще е чест !! И Успех :)

6.   Попитай ги какво става. Говори с тях. Най-важното: Бъди силна! Ще се почустваш още по-унижена, ако се разплачеш пред тях и ли покажеш, че се чувстваш зле. Ако не пожелаят да ти обяснят се дръж гадно и ти. Говори за лошите неща в тях. Накарай ги да се чувстват по-нисши.
Знам, че много не биха одобрили съвета ми и биха ти казали да не им обръщаш внимание, но какво печелиш? Те няма да спрат. Няма да отмине. И да се спре с унижението, ти няма да си върнеш приятелите. За това моят съвет е да говориш с тях и ако не се разберете, да им го върнеш.

П.С: следващият път като ти сложи някой кошче на чина, отиваш и го изсипваш върху неговия, казвайки че се слива с боклука ;]

7.   Ако на мен ми се случи това, сигурно бих изсипал кошчето на главата на някой късметлия от тълпата, избран на случаен принцип. Но нямаше да има подходящ ефект върху "богатите и умни" същества, които се имат за повече от теб. Съветвам те да им дадеш по някакъв начин да разберат, че тези глупости не те интересуват. Дръж се сякаш те и недоразвитите им мозъци не съществуват за теб. Смеят ти се - подмини ги с безразличие. Казват ти, че си бедна и тъпа - отново никаква реакция от теб. Слагат кошчето на чина ти - просто го върни на мястото му по начина, по който би оставила гъбата до черната дъска. Рано или късно ще си намерят някой друг обект на "детинската им злоба" и ще те оставят на мира, защото те си търсят забавление и ако не им го дадеш, те ще го потърсят другаде.

by Свободният

8.   На твое място отивам захлупвам кошчето с боклука на един от тези изроди и му казвам:
На теб ти отива повече!
Няма да им мълчиш я!Да не ти пука за директори и учители!Тия комплексарчета от вашия клас са си го направили сами!

Габс!

9.   Върни им го тъпкано намери си други приятели и им тегли една майна, ;)

10.   Всяко чудо за 3 дни.. :)

11.   намери си други приятели и им го върни тъпкано както казва номер 9. ! !

13.   Номер 10, може и да не отмине толкова бързо! Аз съм момиче в 7 клас и съмв същото положение. На мен ми се подиграват още от 5 клас. Какви ли не методи опитах, за да престанат, но не престанаха. Аз съветвам момичето да не разрешава на тези говеда от нейния клас да я тормозят така. Като я обидят и тя да ги обижда и въобще да не им се дава. Аз така правя и донякъде има ефект. А тези 5 пикли изобщо не са й приятелки според мен.
*Яса