Споделена история от Тинейджърски

Заслужавали си приятели да отида при него и да го моля за прошка?
Здравейте!

Четя доста истори тук и реших и аз да пиша, моята история. Имам приятел с които много се караме имаше изневяра от негова страна и аз тогава се промених доста започнах за наи малкото да се карам с него и все да недоволствам. не съм му изневерявала до сега, много ме нарани неговата изневяра но му просих. отидох на кино с един познат, а на него му казах че отивам с наи добрия си приятел. но тои разбра, и се разделихме звънни ми питаме къде съм какво правя и така. заслужавали си приятели да отида при мего и да го моля за прошка и да се опитам да се съберем след като тои ми изневери не ми поиска прошка дори си беше изключил телефона няколко дни а после след като го потърсих реши да ми звънне много стамно се държи аз му казвам какво ми липсва искам да говори с мен но ттои не, благодаря ви на всички предварително

Коментари

1.   Според мен е много глупаво, че той се разделя с теб, заради едно кино с приятел, а ти прощаваш цяла изневяра.. Аз мисля, че 3ти шанс не заслужава.. прекалено лесно се е отказал от теб, заради един филм в крайна сметка..

2.   Не не си заслужава особено след като е изневерил. Има и други мъже, макае че знам, че не е лесно да се направи, но всеки трябва да има уважение, след мъж не се тича.

3.   Знам, че ти е трудно, но по добре го забрави. Не те залужава. А и щом ти е изневерил не държи на теб и пак може да се повтори, ако вече не е станало де

4.   Сигурно ти е много трудно, но в никакъв случай не го търси и не го моли за прошка. Ти ли си по глупавата?? Не мисля така колкото повече го молиш толкова повече той си мисли че е единствен. Дори и да не го забравиш опитай да се разсейваш, а може би след време той ще се моли на теб

5.   Не се подценявай и няма за какво да молиш. Истината е там че просто го обичаш а обичан човек не се забравя. Няма смисъл и да се опитваш безполезно е. Просто обърни страната опитай да му показваш известно безразличие и дори понякога пренебрегване за да не си мисли че му тичаш по свирката и че ще му прощаваш всичко. Ако те обича ще тръгне той след теб и няма да има нужда от сръдни и скандали. Само запомни едно- мъжете бягат от проблеми колкото повече скандали им вдигаме губим позициите си пред тях. Докато един ден просто ни заменят с друга която да ги търпи. Надявам се да съм ти била полезна.