Споделена история от Тинейджърски

Нямам памет на iphone 6
Здравейте, имам айфон 6 с 16гб памет, но не ми стига. Момиче съм, обичам да се снимам, имам много спомени с приятели. Кажете ми къде мога да съхраня снимки или други файлове без да заемат памет от телефона, например имейл или нещо такова? Важно ми е, моля публикувайте историята. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Имам същия проблем. Ще следя историята!

2.   И аз съм така! За нищо не ми стигат тези 16GB! Дала си добра идея с това да съхранявам снимките си в имейл. Ще следя коментарите!

3.   Бих ти препоръчал DOX, но той е на ABV поща, а знам, че айфоните не работят с нея, така че... Потърси нещо подобно на DOX.

4.   Изключително важно беше да изтъкнеш, че имаш така обичания айфон 6 благодаря за инфото.А иначе не се ли се сещала да си качваш снимките на компютъра и да ги триеш от телефона? Или само аз правя така?То е близо да акъла.
Много сте ми интересни с тези ваши "важни" проблеми.

5.   За icloud не си ли чувала?? !!

6.   Спри да се правиш на, , модерна, , и стига си си правила селфита всяка минута. Кво ти е важно? Че не можеш да си пишеш с батковци или чичаци или не можеш да се селфаш. Бахти ограничената кифла.

8.   iCloud...

9.   Може да качиш снимките на компютъра, да си купиш карта памет или да ги качиш на флашка, но за това не съм сигурна....мисля, че ако искаш да ги качиш на флашка трябва да е през компютъра....

Успех!

10.   Има си облачни услуги за тая работа бре.... как може да сте толкова невежи с технологиите... иначе айфон са ти купили....!

11.   И аз бях така, но си качих снимките на компа. Ако искаш и ти можеш да го направиш.

12.   Качи си ги на компютъра просто.

14.   Аз имам същия проблем. Отиди в Настройки-General-Storage and iCloud usage-Manage storage и виж кое ти заема най-много памет. Често приложенията съхраняват много кеш и за да го изтриеш, трябва да ги преинсталираш, няма как по друг начин да стане, проучвала съм го, но ако не искаш да ти се изтрият чат хронологиите на WhatsApp и Viber, тях не ги пипай, всичко останало е окей. Също си изтрий песните, които не слушаш. Аз обикновено така правя и винаги има ефект, дори в момента имам доста памет. Ако искаш снимките да си ги запазиш някъде извън телефона, свали си Google Drive или Google Photos, работят на всякакви устройства, можеш и от компютър да си преглеждаш файловете. Ако имаш излишни пари, можеш да си купиш bridge от iCorner (Mall of Sofia или сайта им icornerstore. com), където да си ги прехвърлиш, около 80-90 лева струва.

15.   Използвай Dropbox.

16.   Чрез блутут ги изпрати на компютъра си и после ги премахни от телефона

18.   Аз съм с 32Гб и ми стигат,но със 16 нямаше да уцелея. :D Има си ICloud

19.   От авторката: Ай да не знайте много, щот това, че имам айфон не ме прави кифла, а ме прави момиче, което не иска нов тел през 2 месеца, щот са мн "качествени" другите марки. Един имейл исках да ми кажете, а не да ми обяснявате аз как са снимам, щот то не е ваш проблем. Искам снимките на телефона, не на компа, не падам от луната, че да не са сетя за него. Моля да си задържите коментарите за чалготеки или чичковци, щот не можете да разберете каква съм по марката на телефона ми. Тъй че пак казвам, искам име на имейл, в който да съхранявам снимки.

20.   Обяснила съм ти много подробно в коментар номер 14, но накратко- Google Drive или Google Photos от App Store. Може също и Dropbox, но мисля, че в Google Drive имаш повече памет (не ги ползвам често, затова не мога да кажа със сигурност).