Споделена история от Тинейджърски

Преди време осъзнах че съм би
Момче на 16 г.
Така моята история е малко глупава, но просто искам да видя и други гледни точки, защото вече не знам какво да правя.

Преди време осъзнах че съм би, и чесно казано хич не ми допада идеята, но явно не мога да се променя. Живеем в един консервативен свят с остарели виждания и тесногръди кретени, търсещи си поводи да обиждат другите.

Не мога да призная на никого и чесно казано ми е доста кофти...

Харесвах някои момчета но просто не знам какво да правя при положение, че не мога да ида ида се запозная. Веднага тръгват слухове че "тоя е гей, не знам си кфо заеби не се занимавай"...

Имам чувството че няма да успея да намеря някого, който да е на същия бряг така да се каже :)

Какво да правя не искам да си усложнявам повече живота с това да предизвиквам хората и омразата им да ми пречи..

Някакви идеи? Какво да направя при положение че не мога да го променя а и до някаква степен не искам.....

Коментари

1.   Извини съмнението ми, но сигурен ли си, че си точно би? Понеже разказваш само как са ти харесали момчета. Питам, защото ситуацията, в която в продължение на години се криеш зад това, че си би, защото не искаш да признаеш, че си хомо, е много тежка. Дай си време да опознаеш себе си и не се страхувай от това, какво говорят хората.
G.

2.   Попринцип има случаи в които харесваш някое момче, но не като гей, а само че примерно се облича добре или е хубав в смисъл не е някаф грозен пъпчив.Но ако харесваш голи мъже там вече незнам.Немога да дам съвет - не съм гей.Не е срамно, всеки си има вкус.Едно съм разбрал от краткия си живот до ся - НЕ СЛУШАЙ ХОРАТА КАКВО ТИ ГОВОРЯТ - ВЯРВАЙ В СЕБЕ СИ И ДА НЕ ТИ ПУКА! ;]

3.   Знаеш ли, и аз се чувствам по сходен начин като теб. На твоите години съм и мисля че мислиш доста зряло за възрастта си. Споделяме някои гледни точки. Искам да се запознаем! :D ъ-ъ-ъ извинявай за "дързостта", но не в онзи смисъл... просто мисля че мога да успея да те посъваетвам по отношение на проблема ти, а може би и ти мен :) а и ми изглеждаш като свестен човек, и ще бъдеш един от малкото такива, които познавам. Ако искаш ми пиши на skype: reincarnation1714

4.   Здравей. Аз също съм бисексуален и много добре знам за какво става дума. Светът ни наистина е заобиколен от тесногръди и ограничени хора. а относно любовта и обвързването .. за съжаление много малко хора умеят да обичат , да са искрени и сериозни. лично аз съм се отчаял , защото искам нешо сериозно , нещо истинско! Моля те пиши ми на i.kamenarov@abv.bg ще се радвам да се запознаем :) на 17 съм

5.   Според мен няма нищо страно и лошо да си би. Възможно е и да си хетеро, а това да е било просто увлечение. Кажи на приятелите си и първо на родителите ти. Ако те обичат истински ще те приемът такъв какъвто си. Надявам се да съм ти помогнала :)

момиче на 12 години

6.   Всеки си защитава своите интереси - хетеросексуалните наричат обратните ненормалници, а хомо-/бисексуалните наричат другите ограничени и тесногръди хора. На тоя свят имаш право да правиш каквото искаш с теб, твоите вещи и твоето тяло, което ти е дадено да ти служи. Просто въпросът е никой на никого да не натрапва мнението си, а да го пази за себе си. Като виждаш, че хората ще те отхвърлят като разберат за сексуалната ти ориентация, показвай я само пред доверени хора. А иначе светът е пълен с хора с всякакви интереси, има за всекиго по нещо, ще намериш сродна душа без съмнение, пълно е!

7.   А ще споделиш ли как така чак на 16 откри, че харесваш индивиди от твоя пол? Просто ми е чудно, нищо лошо нямам предвид...

8.   Пич това че си би секс не те прави друг човек,Моят съвет е да търсиш хора които са би или гей,от региона където живееш.Така като имаш познатите и компанията от сродни души,по лесно би казал за себе си на наи-добрите приятели.Не се притеснявай от тесногръдите хора,или от други такива елементи и запомни едно:Мъже които твардят че са хетеро,по-скоро ги е страх че ако опитат с мъж ще им хареса доста много.Така че смело напред,живей живота си и бъди себе си винаги и навсякаде.