Споделена история от Тинейджърски

Ами сега ?
Проблемът ми е следният :
Разглеждам си аз филмите в замунда каталог XXX ( :Д ) и гледам обложките и който ми хареса тегля ... и сега както ги гледам попаднах на Би-секс. филмче ... веднага като видях обложката изключих интернета, сайтовете, сичко ... И сега където и да се обърна виждам онази гадна картина дори когато си мисля за жени и мастурбирам го виждам ... започвам да се плаша, ами сега какво ще стане с мен ? Не мога да забравя тази картинка ... Съвети ?

Коментари

1.   Пич, не може от една картинка да станеш гей...Или си, или не си

Мег*

2.   Познай какво! Ти си извратен :)

3.   Ееее голяма работа. Споко, може този вид интимност просто да ти доставя повече удоволствие от обичайното сношение (мъж-жена). Това не означава, че си сменила корабите.

4.   Искаш съвет?
Погледай картинката, за да свикнеш. Няма нищо страшно, щом те отвращава, значи не си обратен. Ако се страхуваш да не станеш гей, това да се криеш няма да ти помогне, гей не се става като видиш хомосексуален акт. Или си, или не си!

5.   Аз попаднах на нея без да искам , не че искам да кажа че съм влизал в каталог "БИ" ...