Споделена история от Тинейджърски

На именния си ден сама ..
Казвам се Ана-Мария и днес имам имен ден и съм сама.. Насякъде съм сама в училище, вънка само в нас не защото там са брат ми, майка ми и баща ми. Хора не съм предололагала, че даже и на именния си ден ще бъда сама никой не се сети да ми честити освен родителите ми и брат ми в момента си наливам в чашата алкохол и си пия до като не свърши. Обадих се на едно момиче от моя клас да излезем малко тя каза добре но след 10 мин ми писа, че не може имала работа как изведнъж ще и излезе някаква работа не знам.. Няма с кой да излезна 4 часа е а аз седа в нас сама на скапания си имен ден и все още продължавам да си наливам чашата ..

Коментари

1.   Ти пък. На мен рождения ден ми честитиха 2-3 човека. Не ми пука. Очаквам догодина да е максимум един.

2.   Честит имен ден, мило момиче! Желая ти щастие и успех. Аз на моя имен ден си поплаках, защото човекът, когото най-много чаках да се обади не ме поздрави ! разбирам болката ти.

3.   Честит имен ден Анна ..да си жива и здрава ..не обръщай внимание на тези неща ..просто се научи да можеш да се справяш да бъдеш и сама и с много хора ..в днешно време повечето хора са абсолютни егоисти !!

4.   Здравей, и не се притеснявай! Има доста като тебе, дори и аз съм в това число, но какво да се прави... Макар че работя и съм студент при мен е пак същата работа, но на работното място случайно си намерих 2ма колеги които се точни като хора. Всичко с времето си.
Ако имаш нужда от приятел или с някого да си пишеш, чувствай се свободна да ми драснеш на скайп: borkata91

Това е от мен. Желая ти щастие и касмет, че ще ни трябват на всички ни! :)

5.   Спокойно не си единствена, именния си ден го карах сам, 18-тия ми рожден ден(преди седмица) пак така, нова година също се очертава да съм сам. И аз каня разни така наречени приятели но всички се правят. Вече спря да ми пука за тях, гледам си живота с гордо вдигната глава и ми е все тая дали ще съм сам или с тях.

6.   Ако искаш пиши ми на queen1992@abv.bg ще ми е приятно да си поговорим.

7.   какъв късмет и аз се казвам ана само че

8.   Ееее ебала си го и именния ден... да е Коледа, не е Коледа. Честит имен ден, айде

9.   Не бива да се сдухваш така, аз също имах имен ден вчера. На патерица да ти е честит, да си жива и здрава, късмет, любов,успех в училище и истински приятели ти пожелавам. А алкохола не решава проблема. Бъди борбена, в живота има къде,къде по-лоши неща. Бъди позитивна и ще видиш, че всичко ще е ок.

10.   от авторката : номер 6 кажи си тука скайп

11.   Здравей!Първо искам да ти кажа,че много харесвам името ти и по принцип!Ана-Мария,готино е!Искам да ти честитя именния ден на патерици,пожелавам ти здраве и любов!Поне само това е за мене!Всичко друго си го пожелай ти,от мое име :P! Аз съм на 19,1 път само си го "празнувах" с "приятели" и това беше миналата година на 18,!Досега не съм го празнувал!Родителите,ми натякват как може да си такъв вълк единак,нямаш приятели,пак ли ще си сам на новата година и т.н!Не усещат,че ме засягат и то не малко,ама сигурно,за да се осъзная!Тая година,много неща се промениха в лоша насока!И забравих всичко,гледам само здравето си,себе си не ми пука за никой!Спряха да ме търсят дори малкото хора с коити излизах последните 2 години!Само когато излизаш с тях,тогава те канят!Тази година не поканих на Р.Д никого,и вече 3 ма души също не ме поканиха!Всички го правят от длъжност,просто им е неудобно да не те поканат!Не му пука!Бих искал да си поговорим,ако имаш желание намери ме в скайп: otec_dalaverii!
InCoGnItOr

12.   Честит имен ден!Незнам на колко си години,но аз съм на 12 и нямам много прияте ли много ме е страх като порасна още малко да нямам твоят проблем.Но разбрах човек трябва да има самучуствие малко. Аз нямах никакво и не говорех много в 5 клас и за това нямах приятели.Но вече съм 6 и съмочуствието ми се вдигна,говоря повече с тези от моя клас и сега имам много приятели с една дума промених нешо в себе си.Запитаи се защо ли никои не ти е честитил именния ден и почти винаги си сама.Може проблема да е теб.Но спокои вярвам че ще се оправи всичко.Ако бях груба съжалявам.

13.   от авторката : ей 12 годишната не ми казвай, че проблема е в мен защото излизах с много хора те ма зарязаха и за тва станах такава проблема НЕ е в мен опитвам се да заговарям хората но не се получава ..

14.   .. следователно проблемът е в теб :). На колко години си изобщо ?

16.   е много мразя някви хора които още даже нищо не са видяли от живота да дават съвети ..самочувствие ...ти знаеш ли въобще какво е това.... между другото научи се да пишеш правилно ..нужно ли е самочувствие някои да се сети за теб ...не смятам че проблема е в авторката ..а в това какви хора са и приятели ...истинските хора вече не съществуват всичко е интереси осъзнайте го !!!

17.   от авторката : на 15 съм

18.   Значи всичко ,ще си дойде на мястото. Живота е пред теб.

19.   За авторката: лъжеш ;) ... otherwise си крайно неграмотна и допускаш елементарни правописни и пунктуационни грешки <:
П.С. И аз съм на 15 <:

20.   Абе ей я стига с тея глупости ..това момиче го изядахте с парцалите заради някакви грешки и години ..ако не можете да дадете смислен съвет по добре въобще не пишете господа "идеални "

21.   до номр 19 ае наиш ли колко ме боли за грешките ? иам си по сериозни проблеми от някви шибани грешки !!!

23.   Спокойно не си единствената почувствала се така! Аз нямам имен ден, но баща ми, който ми е настойник, почти всяка година забравя рождения ми ден. Даже мащехата ми знае рождения ден.

Две години подред исках да си празнувам рождения ден с приятели, но наште казват: "Нали помниш, когато във втори клас (преди пет години) пак искаше да си го празнуваш, но само едно дете дойде, защото валеше!".
Затова мисли оптимистично и знай, че можеше да бъде много по-лошо!

24.   Exactly with that attetude, you dont have friends :))

25.   номер 23 какво очакваш от мъжете ...аз всяка година напомням на брат ми рождения ден на майка ни :)

26.   Хах :D А аз като ставах на 11 бях сама на пицарията много се натъжих - замислих се дали са ми приятели... но го преживях няма нищо страшно! Спокойно ;)

27.   До 26: :О :О На мен ми се случи същото, само дето бях 2ри клас, беше на McDonalds и валеше, което беше тяхното оправдание. Бях още малка и много се натъжих

28.   аз на своя имен ден също бях сам но не съм се натъжавал - тъй като по принцип не си го празнувам. Ако си го празнувам ще съм само аз никой не знеше че имам имен ден. Свикнал съм само да си празнувам ако има смисъл