Споделена история от Тинейджърски

Любов или..
Здравейте на всички. Скоро (откакто почна годината) се преместих в ново даскало всичко започна супер общителен съм и бързо се сприятелих с всички имам и добро чувство за хумор и както винаги всичко се свеждо до 1 момиче.. или 2 по-скоро харесах си едно момиче от нашия клас то има сестра блиначка приличат си доста обаче и са много различни незнам коя повече харесвам първите месеци бях по тих така с всички момичета не че съм много срамежлив или нещо по скоро предпазлив сега тея месеци съм по свободен общувам с момичетата (повече с близначките) и така от няколко седмици те се закачат с мен ритат ми стола щото седят по математика зад мене и такива неща смеят се на шегите ми питаха ме дали гледам порно аз им отговорих че гледам и че не виждам нищо нередно в това аз съм от едно село тя е от град не че това е проблем то е близко но винаги има едно но конкуренцията има едно момче адаш ми е високо тренира бокс не много мусколесто повтаря годината нямам проблем с него но прави едни идиотски шеги всички се смеят дори и аз той май е основния ми конкурент аз също правя шеги но като :По-сериозен съм от Инфаркт и некфи такива всички се смеят та какво да правя харесват ли ме и те ако можете да прецените или .. ? плс Съвет! Послепис:
Не съм грозен по скоро нормален имам малко акне по лицето иначе др е ОК също така не съм тъп на мистрия докато оня е пълен глупак.

Коментари

1.   стига си гледал кой какъв е ..избери си едно момиче и си вложи усилията към нея ..с това псевдосъстезание ще си прецакаш отношенията с момичето ...винаги ще имаш конкуренция ..няма как такъв е живота ...просто направи така че да изглеждаш добре в очите на другите ...и се погрижи за акнето докато е време иначе ще ти съсипе кожата занапред ...има гугъл чети !

2.   Първо разбери коя харесваш и тогава преценявай конкуренцията. Остави го да се прави на клоун, а ти се бори за момичето!

Passion