Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в по-големи
Не искам да си казвам годините, но за да ме разберете, почти на 15 години съм(момиче).Понякога се влюбвам в по-големи, ако може така да се изразя и по-точно в известни личности. За 1 най-много 2 месеца и постоянно си мисля,за дадения човек. Дори и за 30-годишни и ми е странно, но имам еротични фантазии с тях. Представям си как може да бъдем сами и такива неща. (сигурно звучи извратено и глупаво). Представям си как може първия ми мъж в живота да е зрял и истински, а не малък тинейджър.

Може да ви се струва странно и смешно, но искам да попитам на някого случвало ли се е такова нещо?

Коментари

1.   всеки си има различни предпочитания ..някои харесват по малки други по възрастни ...въпрос на вкус е ..но това с известните е малко не реално ..влюбвай се в хора коио като протегнеш ръка можеш да докоснеш а не са само във фантазиите ти

2.   Напълно нормално е да имаш еротични фантазии.То да ти кажа и на мен не ми се нрави да съм с някои дечко,който да ме има за опитно поле.

3.   още си малка за това е така,хормоните бошуват, и не знаеш още какво е любов, това е само привличане и харесване на даден човек.

4.   ами нормално е,жената,било то и малка и незряла все още,да иска и да си представя истински мъже а не деца

6.   15 годишната ... наблягай над уроците не мисли за мъже все още :)

7.   Да, на мен ми се е случвало и все още е така, а вече съм на 23 г. Още от малка, винаги са ме превличали доста по-големи от мен. А сега вече харесвам зрели мъже. Даже в момента съм лудо влюбена в 41 годишен мъж :)
Мисля, че няма нищо срамно и странно в това ;)))

8.   Ами според мен това е нормално и всеки има такъв период в живота си! :)

9.   Да, вярвам ти. Аз също съм така. На 20 съм. Винаги съм харесвала по- зрели мъже. Е, няма значение годините, важно е да се държи като мъж и да бъде зрял като характер. Ще се съгласиш че има и зрели тийнеиджъри, които за съжаление аз не познавам. Първият мъж в живота ми беше на 35.(аз на 19- за тези които ще си помислят че е педофил)Не се гордея с това, но и не съжалявам, защото си прекарах добре. Той знаеше какво прави.Аз мисля че това е нормално- особено в тази възраст, когато още не си се ориентирала изцяло и искаш да пробваш всичко... Но те съветвам да потърсиш някого на твоята възраст или най-много 2,3 години по-голям. Така ще си сигурна че връзката ви не е само в еротиката/секса. Заото при 20 години разлика в годините може да има смо такава връзка.

10.   На 12 съм и да, имала съм такива фантазии с човека когото харесвам (16г.)