Споделена история от Тинейджърски

Презерватива се скъса, но не е свършвал, може да съм бременна?
Здравейте на 18 г съм и го направих за първи път но на него му се скъса презарватива, но не е свършвал. Н а другия ден ми дойде. След около една седмица се почувствах зле - гадене , болки в корема и т.н. В същия месец го направихме пак, той свърши върху корема ми . Възможно ли е да очаквам изненада този месец .Моля ви кажете.

Коментари

1.   Най-вероятно не!

2.   на 18 си може ли да задаваш такива глупави въпроси?Секс се прави когато разбираш всичко и знаеш какво да правиш ,когато нещо се обърка,има хиляди теми относно гафовете, що не почетеш и тогава да питаш или по-лесно е да си зададеш глупави въпрос вместо да търсиш вече написани теми.

3.   а защо не си купи тест за бременност след като му се е скъсал презерватива?

4.   Смешна работа!Срамота :@НЕ се вкарвай във филми бе момиче!
Няма риск щом не е свършвал в теб.И как може толкова неосведомена да се навиеш да правиш секс.Е,извинявай ама е смешно момиче на 18 години да не знае как се правят деца.Отгоре на всичко се внушаваш за симптоми-гадене и болки в корема,които се появяват едва на 3-тия месец след зачеването.А ти си внушаваш на следващата седмица.Спри да правиш секс,докато не се образоваш моля те!
То презерватив лесно се тури,ама ум в главата няма кой да ти тури на тебе!!!

5.   има много малка вероятност за6тото преди мом4ето да свар6и се отделя бяла те4ност от която са забременявали жени но според мен няма6 повод да притеснение 6том ти е до6ло вси4ко е наред а това 4е ти е свар6ил варху корема не озна4ава ни6то за6тото сперматозоидите умират веднагаа надявам се да с1м ти помогнала!

6.   Ам според мен неможи да си бременна но провери за безопасност

7.   Катастрофирах, но бензинът не се подпали, може ли да съм изгорена?

8.   Тъй...вече почвам да се плаша колко кухи лейки има и колко по-малко познания имат в областта на секса.
1-во - съществува минимален риск при прекъснат полов контакт да се забременее (съвсем сериозно). Номер 5 е обяснил защо. Ако се изпразни в тебе сперматозоидите могат да доживеят и 48 часа (това само ако е в теб пак подчертавам).

2-ро (за пояснение и на номер 3 и 7) проверки (тестове за бременност) се правят минимум 14 дни след рисковия контакт (има щастливки при които може и малко по-рано да се разбере но те са единици) или за най-достоверно 1 ден след датата на очаквания цикъл (демек при закъснение).

3-то номер 4 личи си, че никога не си забременяваЛ и няма и да забременееш, защото си прост мъж, ама прост. Симптомите на ранната пременност започват до дни след оплождането (което може да стане за 2 часа, може и за 3 дни), когато оплодената яйцеклетка се настани в матката и отшумяват на третия месец (някои ги треска до края). В този ре дна мисли спри да се изказваш и ти докато не се пообразоваш, че ми писна толкова "начетени" като теб да се разливат мозък по форумите.

Момичеееееее всичко е възможно, ама е малко вероятно. Вдигай си на воля краката, ама чети преди това, че е срамота да мислиш за секс, а да не знаеш как да се пазиш и как се правят бебета.

9.   Не мога да разбера защо нападате момичето, то просто пита . Човек, докато е жив все се учи, та дори и в областта на секса. В интернет е пълно със грешна информация относно тази тема. Хора уважавайте се и не се обиждайте.Излишно е да се прави и то във сайтове като този.

10.   И на мен ми се е случило.. само че беше свършил в мен..Беше ме страх , че може да съм бременна но просто нямаше как да стане - правихмен го в последния ден от цикъла ми :)На 14 съм