Споделена история от Тинейджърски

Приятелката ми ме дразни!
ЗДР проблема ми е следния мн даржа на наи добрата ми приятелка но тя се е променила коренно известно време бяхаме разделени понеже не бях в бг но винаги сам и звьняла и интересувала как е и с какво мога да и помогна. сега сам си тук но тя не ми обраща никакво внимание винаги е заета, винаги изморена не се виждаме като преди хванала си е и приятел които винаги е с нас ако излезем и слухти какво си говорим винаги неговата воля е по важна! аз зарезах мн познати които ме тарсеха защото, мога да се доверя само на нея и с нея ми е наи забавно но тя се е преварнала в мрункало и лигла! казах и какво мисля но маи не помага, имам и други приятели но тя ми беше наи близка. КАК ДА ПОСТАПЯ?

Коментари

1.   След като тя се раздели с приятеля си, тогава ще те потърси. Той те е замествал, докато те е нямало...
Кажи й, че когато отново бъде предишното момиче, каквато е била преди, тогава да те потърси

2.   Значи не ти е истинска приятелка, щом те пренебрегва, независимо дали е заради момче работа или поради др причини. Ще осазнае грешката си, но дано ти да имаш сили да и простиш и всичко да стане по старому. Успех!

3.   Здр аз живея от 6 години в чужбина. Върнах се преди година в БГ и да ти кажа честно нищо не беше както преди. Хората бяха същите както и държанието им само дето на мен вече то ми беше чуждо. Не знам колко време си била навън но след като си излязла веднъж не можеш да очакваш че при завръщането ти всичко ще е както преди. Просто връзката между хората се прекъсва и телефонните разговори не важат. Тя никога няма да бъде предишната а може би сега просто ти е показала истинското си лице. Мисля че тук не става дума за прошка просто за нормалните неща от живота. Времето и разстоянията разделят и в повечето случаи завинаги...

Надявам се при теб да не е така но честно казано се съмнявам. Поздрави!

4.   Ами когато скъса с приятеля и тя ще забележи че е самотна и ще иска пак да излизате и други неща.
Например ридителитд на най добрата ми приятелка са в германия и я гледа баба и. Преди излизахме всеки ден до късно а сега когато баба и я гледа с нея не излизане почти бикога най много 2 часа в седмицата но поне се виждаме в училище и така баба и не и дава нищо. Ние излизаме по малко защото баба и я кара да обядва да си напише номашните а ако нямаме да си почине няколко часа или все измисля нещо. Приятелката ми си има брат на който баба им не му дава нищо също. Не разбирам защо но аз и няколко други приятелки се прибираме много късно и родителите ни не ни казват нищо и когато би кажат да се прибираме ние искаме още и се опитваме да се споразомеем за още. Когато баба им и звънне в 4 часа след обяд да се прибира защото е късно тя казва "добре бабо става ли да се прибера след 5 мин., тръгвам" тогава ми става гадно защото аз всеки ден се надявам да излезнем и да се забавляваме а тя всеки път ми казва че баба и не дава. Когато отидем на дискотека тя пак ли няма да и даде защото е след 19:00 часа и и дава пари за навън само по 2 лв

5.   Според мен не те е имала за толкова близка приятелка колкото ти нея. Както ти казаха, ако скъса с приятеля си отново ще започне да те търси повече, но моя съвет е да не се занимаваш повече с нея, защото хора като нея по - скоро употребяват приятелите си, когато нямат с какво да си запълнят времето и ги имат за някакви там будали, които да им вършат услуги, когато са в нужда. (Приемат ги за даденост! )

Забележи как има хора, които умеят да отделят време и за гаджето и за приятелите си! Търси си такива приятели, а използвачите им давай игнорче :)