Споделена история от Тинейджърски

Обич или привързаност...
От доста време влизам в този сайт и чета историите и ето че и аз се осмелих да напиша моята. Аз съм момиче на 16 години и си имам приятел който е на 24 години, заедно сме от почти 1 година.И мали сме доста проблеми като например че родителите ми са разбирали за нас около 2 пъти но те не знаят че сме гаджета, мислят си че сме само приятели. Наистина не знам как се чувствам.Когато не сме заедно си мисля какви ли не работи, чуваме се постоянно но не е същото. Даже понякога от яд че той е навънка а аз не съм при него рева.

Опитвала съм доста пъти да прекратя връзката и той се съгласява, знаейки че след 1,2 дена пак ще му звъна и ще му кажа че не мога без него и че искам да сме си заедно, и така и става. Просто не мога без него, само като си помисля че има вероятност някога да се разделим почвам да рева. Как мислите според вас възможно ли е да го обичам или просто съм прекалено привързана към него ? Защото една моя вече не толкова добра приятелка се смееше когато си говорим и аз кажа че го обичам.Казваше ми : Ти си само на 16 не можеш да го обичаш
И искам да подчертая че не сме правили секс нито пък нещо друго. Надявам се че ще коментирате, благодаря ви предварително.

Коментари

1.   В твоята история аз най-вероятно щях да заема мястото на приятелката ти. Аз съм на същото мнение. Макар и да има вероятност, тя е много, мноооого малка. Според мен не го обичаш, но не защото си на 16.

А пък и той щом толкова лесно се съгласява да се разделите ... !?!

2.   Сигурно го обичаш! Влюбените така правят! Нищо,че си на 16.То това е любовта-лудост,сълзи,усмивки,безмерна радост и безмерна скръб!

3.   от авторката:Благодаря ти за мнението. Съгласява се толкова лесно защото ме познава прекалено добре, знае във всяка една ситуация какво ще направя и познава как се чувствам само като ми види очите :))