Споделена история от Тинейджърски

Има ли място за претеснение
Преди 4 месеца за последно правих секс. Беше ми първи път. Чела съм в интернет, а и приятелки са ми казвали, че е нормално при първи път да ти закъснее. Закъсня ми със 10 дена след което аз си закупих тест. Теста беше отрицателен със 1 чертичка. Не ми се гади, не ми се повръща нямам никакви симптоми за бременност, но се претеснявам за това, че ходя често на тоалетна (но преди съм боледувала от цистит) Въпросът ми е има ли от какво да се претеснявам?

Коментари

1.   Е през тея 4 месеца нали ти ли е идвал цикълът? Какъв е проблема тогава?

Мег*

2.   Не се прЕтеснявай, това би могла да го споделиш с гинеколога си, а не с нас.

3.   След половия акт ми дойде с закъснение 10 дена и следващите два месеца си ми идвало нормално, но този месец трябваше да ми дойде днес, но не ми идва.Говорих с мой приятелки те ми казаха,че е от времето защото тук при нас изведнаж стана много студено. Мег има ли от какво да се претеснявам? Благодаря ти :)

5.   Щом през тези 4 месеца ти е идвал цъкълът, значи нямаш място за притеснение. :))

- АД*

6.   Преди да го направя за първи път ми беше свършило.След това два месеца си ми идваше нормално но този месец ми закаснява вече 2ри ден.Има ли от какво да се претеснявам или да се успокоя? Моля ви пишете. :(