Споделена история от Тинейджърски

Още една история за любов...моля помогнете!
Здравейте! Може би има някакви подобни теми вече, но аз лично не намерих, за това реших да напиша тази тема и да ви помоля за помощ.Ще се опитам да разкажа историята си накратко.

И така..на 15 години съм и мога да кажа, че съм от добрите момичета - не пия, не пуша, спазвам вечерен час, отличничка. Имам приятел от близо 10 месеца. Той беше най-неподходящото момче, с което можех да се захвана, но поех риска и го направих, за което не съжалявам.

Обича ме много без съмнение. Доказвал ми го е неведнъж. Винаги ме подкрепя каквото и да стане. Както всеки човек и той си има недостатъци (като например огромната му ревност, която не понасям). Зарязвала съм го 1-2 пъти точно заради това, но той веднага се извинява и само щом видя сълзите на очите му и омеквам. И все пак го обичах. Но до преди 1-2 месеца, когато чувствата ми бавно започнаха да се изпаряват. Може би се дължи на това, че си омръзваме, защото почти всеки ден сме заедно и доста често говорим по телефона. Постоянно ме пита обичам ли го, дали съм му изневерявала и някакви подобни въпроси, които ме влудяват. За всичко се съмнява в мен.Чувствам се толкова объркана и не знам дори какво чувствам. Понякога за минутка се решавам да го оставя, но след още една съм на точно обратното мнение. Мисля, че съм прекалено свикнала с него и може би за това не мога да приключа връзката ни. Исках съвет от приятели, но чувам само различни мнения. Само като си представя колко зле ще се чувства и сърце не ми дава да го зарежа.

Като чета написаното от мен всичко изглежда в по-добра светлина. Но повярвайте не е така! Много неща съм преживяла за момиче на 15 години, но до сега не съм се чувствала така.

Моля ви, дайте ми съвет, защото не мога да продължавам така. Помогнете ми да взема решение. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Мило момиче,
сайтът, който би трябвало да посетиш се казва сърце.ком и мога да ти кажа, че там ще откриеш много по-добри съвети!!! Намира се от дясната страна, близо до гърдите и всеки човек разполага с него в ''любими''! Освен това не ти иска разни регистрации и такива глупости.
И така...извън метафорите...просто слушай сърцето си. Ако ти чувстваш, че нещата вече лека полека се изпаряват, няма смисъл да сте заедно. Така само си губите времето един с друг, а вероятно и двамата можете да си намерите нещо по-добро. Сама казваш, че той е най-неподходящото момче за теб. Тогава защо си още с него? Ревността е нещо човешко, разбирам, но въпросите, които ти задава, говорят за това, че той не ти вярва толкова, колкото изглежда..че въпреки десетте месеца връзка, той все още не може да свикне с това, което си всъщност.

Посети сърце.ком и се вслушай ясно в отговорите, които този наистина добър сайт ще ти даде. Помисли добре върху нещата, изясни чувствата си, опитай се да разбереш как се чувства и самото момче. И когато направиш всичко това съм сигурна. че вече ще знаеш как да постъпиш!

УСПЕХ!!!!

2.   Твоето нещастие за неговото щастие !? Не бива така ..
Ако наистина чувствата ти към него лека полека са изчезнали просто го остави колкото и да ти е трудно, колкото и да ти е жал, защото така нараняваш не само себе си, но и него .. :)

3.   Ами-просто си на 15 и още не знаеш какво искаш!А и той явно не знае....

4.   Идва един период,в който 2ма души си омръзват. Дай си почивка,не го виждай 2-3 дни. Помисли какво искаш и послушай сърцето си.