Споделена история от Тинейджърски

Яд ме е
Здравейте! На 15 съм, момиче.

Нямам история, имам проблем..
Имам една приятелка, даже по-скоро позната. Тя не е нещо повече от мен, нито на външен вид, нито като умствен багаж. Бих казала, че е меко казано тъпа. Мнооого е тъпа. Проблема е, че всички момчета (абе не всички, ама много) харесват нея. Наскоро случайно се запознах с едно момче от следващия клас и той ме хареса, показа ми го, но след това пак тръгна след нея.... Сега се дразняя .. Аз не го харесвам това момче, но някак си ми е яд. Не знам как да го опиша. И?мам чувството, че цял живот ще съм с нея и ще ми отмъква всички. Много се ядосвам.. Слава Богу, че се местя другата година в друго училище и повече няма да я видя.

Коментари

1.   Мъжете харесват опаковката!После гледат съдържанието и ако не им хареса-бързо я изхвърлят!Ще дойде ден в който някои ще оцени това,което си!

2.   Има едно общовалидно правило, че подобни се привличат и се събират с подобни. Ако смяташ твоята позната за тъпа, то и момчетата, които тя събира около себе си са тъпаци (според твоите виждания и критерии). От тази гледна точка - какво те интересува, че те са "повечето", след като са тъпаци? На тебе и един ти стига, ако прилича на тебе и споделя твоите възгледи. Или искаш да си "широко-популярна"?

А това, че ще се местиш в друго училище няма да ти реши, ама грам, проблемите - там със сигурност ще се намери друга като нея. По-добре свиквай с нещата от живота: или вървиш според волята и очакванията на другите, но правиш жестоки компромиси със себе си; или играеш себе си, следваш своята линия, отстояваш своите принципи, но се "радваш" на далеч по-малка популярност и одобрение...
The choice is yours.

3.   Недей да се дразнеш ;)! Тези неща са до едно време. И аз имам една такава позната, която без грим и прическа си е цяло нищо, но момчетата `и "лижат гъза".Просто я игнорирай винаги ще се намери момче, което да те оцени правилно и то може да е съвсем близо-огледай се!! Целувки:Дани!!!!

4.   Здравей! Аз съм момиче на 12 години. И аз имам една приятелка, която другите момчета я харесват повече от мен, но според мен тя е по-хубава от мен, защото е по-висока от мен ( и тя е колкото мен на възраст, но е доста висока за възрастта си) и по др. причини е по-хубава от мен (според мен е така), но някак си и тя е доста глупава и безраъдна (съжалявам да го кажа, но е така). Аз си спомням, че харесвах едно момче и още го харесвам и то се държеше много гадно към мен, а към нея беше много добър. Това беше като бяхме малко по-малки. Схпомням си, че като бяхме навън един ден, той на мен ми каза " Мръдни ма", а на нея после й каза " Искаш ли да седнеш? (до него)" по най-милия начин, а към мен да не казвам как се държеше. Добре, че вече той не прави така, по-добър е. Спокойно, ще се намери умно момче, което да те оцени.

5.   Сега си много малка моето момиче..
Порасни още и пак ще говорим..
Сега на тази възраст много знаете какво е любов. Повечето е интереси, да не кажа, че само за единния интерес за секс ви привлича..
Така ще е и като пораснеш. Разликата идва там, че все някога ще срещнеш истинската любов..
А до тогава, , ще си похапнеш още малко пастички. :)