Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя !?
Значи всичко започна на един купон в нас ! Щяхме да се събираме за Света Ана бяхме се събрали само приятели но имаше едно непознато момче за мен. Той още от начало си ме гледаше някак и аз не знам как ;Д И след известно време като се отпуснахме и те като се зашаматиха с тоя алкохол взе да ме дърпа да ме прегръща. И аз тъпачката хлътнах !!! А сега вече са минали 3 дена и нито съм го видяла нито нищо. Да подчертая на 15 съм а той на 16. Та така въпроса ми е какво да направя да да му търся ли от някой скайпа или много знам телефона ? Или мислите че той трябва да го направи ? Еми ако не ме харесва ? Толкова много въпроси ми се въртят в главата... !! На мое място какво бихте направили ? Но аз съм от по- срамежливите ;@

Коментари

1.   Слушай сега. Най-големият проблем на момичетата (повечето) е, че когато някое момче им обърне внимание и те хлътват. И аз съм така, но просто не мога да се променя. И аз така на един купон с едно момче. Беше преди 1 месец. Не беше у нас, а у една приятелка. И просто и той така ме закачаше, искаше да ме прегръща и кви ли не още работи далече от прегръдките. И той е с една година по-голям. Сега като се видим (от едно у-ще сме) просто се поглеждаме. Аз не бих го забелязала (колкото и мноооого да е отворен) обаче като почнат да ти обръщат внимание ии знам какво става.Сега, въпреки че съвсем реално осъзнавам нещата, че той не ме харесва и тогава си е било за тогава аз гледам да съм около него. Въпреки, че днес получих страноо доста голямо внивание от него, не знам. Просто се опитай да се абстрахираш от него. Ако той не те потърси до 2-3 месеца ще ти е минало, но ако почне да те търси ще стане като с мен ; [

2.   Според мен накарай някой от приятелите ти, които го познават да го поразпитат...какво мисли за теб, харесал ли те е или нещо такова..и може да му каже нещо от рода на ''Много е печена трябва да ти дам скайпа и да се поопознаете''.

Дано съм помогнала. Успех!

3.   Като те гледам не си хич от срамежливите ХАХА.......на 15 си пък такива тъпотии питаш..ако те харесва той ще те потърси, ако пък си от по НЕ срамежливите ти действаш..

4.   Гледал те е ,напил се е-пак те е гледал и после е забравил коя си!

5.   Е па земете се и оженете след купона...
Не мога да я разбера днешната младеж...

6.   Остави той да действа, все пак той трябва да направи поне първата крачка. А ако не те харесва, значи така е трябвало. На твое място точно това бих напрваила, ще чакам момчето да направи това, може би си е до човек, но за мен правилната посъпка е това. Други биха те посъветвали ти да действаш, да направиш първата крачка, все пак нищо не губиш, но според мен по тоя начин даже да те харесва ще се отдръпне,момчетата не обичат нахални момичета,това са моите наблюдения,дано съм помогнала!

7.   много Благодаря на всички :*