Споделена история от Тинейджърски

Мисля,че го обичам...
Здравейте, надявам се историята ми да бъде публикувана.
Аз съм момиче на 18 и тази година завършвам, проблема е, че преди няколко години ходех с едно момче, което всички смятаха за задръстен, но след като го опознах разбрах, че са далеч от истината. Ходехме няколко месеца, но аз направих грешка и се разделихме, опитвахме се да си останем приятели, но просто не се получаваше. Пишехме си, поздравявахме се, но след няколко дни се скарахме и така на няколко пъти. Опитвах се да говоря с него много пъти, опитвах се да оправя нещата, но той просто не желаеше да ме чуе. Не знам дали след като завърша ще имаме възможност да се виждаме. Истината е, че искам да се съберем, но тъй като съм се убедила, че това няма да стане, искам да си останем поне приятели, защото наистина го обичам, въпреки всичките ни различие, обичам го от няколко години и не мисля, че скоро ще спра да го обичам. Так, че ще ви помоля да ми дадете съвети как да го заговоря, какво да му кажа, за да оправя нещата поне малко.
Благодаря предварително :).

Коментари

1.   Здравей, ще се опитам да ти помогна. Ако сте в едно училище ще е лесно. Иди при него, за предпочитане докато е сам и кажи:
-Здравей, знам че заедно сме преживели много, но се надявам, че ме познаваш достатъчно добре за да знаеш, че съжалявам. Искам да се извиня за всичко и се надявам да станем отново приятели.
Ако се съгласи -супер. Ако не дай му малко време. Ако и това не стане, значи момчето не си струва.
Ако не сте в едно училище, процедурата е същата. Напиши му сълзливия ми приятелски монолог и всичко си е същото, като и в първата постановка. Дано съм ти помогнала, ако има нещо питам и късмет мила!

2.   Кажи му всичко което си написала ако не те разбере майната му