Споделена история от Тинейджърски

Разбито сърце
Здравейте на всички, моята история не е за изневяра но за сметка на това е за любов. Туко-що рабрах че момичето което харесвам има друго момче в живота й. Но да започна отначало. Преди няколко месеца се преместих да уча в ново училище,когато пристигнах там веднага се сприятелих с новия клас и така нататък.

Зад мен обаче седяха 2 прекрасни момичета с който постоянно си говорехме,те бяха най-добри приятелки,мина се месец и едното от момичетата ме попита дали искам да имам с нея неангажираща връзка. Тъкмо бях приключил по сериозна връзка и се съгласих на това. Мина се време и станаха доста проблеми с това момиче и накрая я изгониха,в периода докато не идваше на училище аз и вече бившата и най-добра приятелка станахме много близки. Минаха се седмица две и накрая и казах как се чуствам. Момичето не отговори на мойте чувства така и ми беше супер кофти,казваха ми да се примиря и че нищо няма да излезе, но все пак и вие сте хора и вие ще тайте някаква надежда. След може би 2 седмици нещата пак станаха така и не ме разбирайте погрешно,но аз мисля че се влюбих в това момиче без дори да сме се целунали! Представете си чувствта ми какви са... Днес попитах момичето дали има друго момче в нейния живот и тя каза-да. Това стана преди малко повече от 30 минути, и макар да знам че може би никой няма да прочете това което съм написал, аз просто трябваше да си излея душата някъде. Имам чувството че е избухнала бомба в корема ми...И ще ви кажа само 1 нещо-никога не се привързвайте към едно момиче или момче ако не сте сигорни в тяхните чувства спрямо вас!Днес аз бях тежко наранен и не го пожелавам на никой. Благодаря на всички които са проявили някакъв интерес към историята ми.
P.S.love SUCKS!

Коментари

1.   Доста неприятна ситуация , но за съжаление споделената любов е много рядко срещано явление и от това боли ... боли и от самотата. според мен трябва просто колкото и да ти е трудно , да се опиташ да пренасочиш мислите си другаде и да престанеш да мислиш за нея малко по малко , след като тя няма чувства.

2.   Любовта наистина е странна-може да ти донесе най-голямото щастие,но в същото време може и да ти причини най-голямата болка. И аз съм преживяла подобно нещо и знам колко е тежко,но честно казано, това че е станало така сега не значи, че винаги ще е така. Просто не се е получило и тя не е била момичето за теб, но това не значи,че един ден няма да срещнеш подходящата. Не се знае какво те чака на следващия ъгъл, остава ти само да продължиш напред и да посрещнеш следващия момент,който може да се окаже прекрасен.

3.   аз имах едно гадже но после скъсахме и пак се събрахме и пак скъсахме а сега толкова го обичам че искам да го целуна но не е честно той трябва да ме кани на среща и да знае за какво са прякорите

4.   Мерси за коментарите. :) Дано найстина срещна подходящата...