Споделена история от Тинейджърски

Писна ми никой да не ме разбира
Писна ми от всичко и от всички ! Писна ми да нямам приятели да седя в нас да ме лъжат, да не ме обичат и да няма кой да ме прегърне . Правя всичко възможно да се зближа със някой но не става не знам защо .. всички ме зарязват забравят никой не си говори с мен винаги съм сама и това много ме изнервя ! Държа се гадно със всички всеки в скайп ми казва, че е с мен но като се обърна в стаята пак съм сама по скайп е много лесно да кажеш на някой, че си до него . И също така в скайп всички ми се правят на приятели а в даскало едно здрасти няма и ма подминават се едно не ме познават ПИСНА МИ ОТ ТОВА !! И аз заслужавам малко обич и аз искам да имам човек до мен, когато ми е трудно или искам да споделя да го направя с този човек но явно за мене няма такъв човек . Харесвам едно момче от миналата година :X и от него никво внимание пиша му смс че ми липсва ;( а той нищо не ми пише сигурно даже не знае, че е от мен .. Всички ми казват, че проблема е в мен или от побертета не всичко е от побертета ;] Найстина има хора като мен никой да не ги обича и да ги обиждат постоянно без да са направили нищо вече найстина ми омръзна от всичко и всички .

Коментари

2.   за жалост хората като теб са твърде много
аз например ровя в сайтове и чета за чужди проблеми а не опивам да реша моите
и мен всеки ден ме обиждат и бият "приятелите" ми НО....

NORMAL_BOY
:(

3.   добре че има сайтове като този да ти побликуват убявата

4.   Каквото почукало - такова се обадило!
Ти кого "разбираш", че тебе някой да те разбира???

5.   Я не се измъчвай мила!Такива дето зарязват ги има навсякъде!И аз съм така но просто не обърщам внимание на кифлите дет ме дразнят и така си намирам истински приятели!Всички лигли изоставят хората само защото не са като тях-лигли!И всички от моя клас без 1-2 момичета са такива но аз имам и фр които не са от нашия клас и изобщо от даскало!Един съвет:тези които не познаваш достатъчно и ги мислиш за тъпи всъщност се оказват най-печените хора!Споко не изнервяй!

6.   Не е от пОбертета, причината е в теб.

7.   от авторката : до номер 4 и 6 аз рабирам хората секи може да идва да ми реве а когат аз искам да споделя с някой НЕ може ае не ми дранкайте тия простотии, че проблема е в мен . Кво да са кланям пред всички ли ?! Ще стане ама някой др път ;]]

8.   Ехо споко бе деца аз сьм на 28 вече... не ходя на даскало, но ще ви кажа причина. Просто света се е побьркал а вие сте още в ред! Това е! Този свят е за гадните, чувствителните и добри хора никои не ги брьсне за нищо. колкото си по прост и гаден толкова повече тьлпата те уважава. но споко, вие имате много повече. вие имате душа, човечност. вие сте истинските хора и такива като вас са все по малко в последно време. Не ви трябват приятели сред тази сган от простаци. трудно е да си самотен особенно в пубертета, но вие имате много повече от тях, инате себе си и своите големи души споко просто трябва да цените себе си навярно обществото в което сте попаднали не си заслужава има и други хора които още не сте срещнали!

9.   Напълно подкрепям номер 8!!!

10.   Аз съм като теб. От малък ме обиждат, подиграват и отхвърлят. Предаван съм от хора, за които бях готов на всичко. За съжаление така е-колкото си по-свестен, толкова си по-неразбиран. Номер 4 и номер 6 са хора, които никога не са били на твое място и затова говорят глупости, че причината е в теб. По-скоро причината е в тъпите ти съученици. ЗАПОМНИ ГО! Не се отчайвай-все някога ще намериш правилните хора. Съгласен съм с номер 8.

11.   Изобщо не бива да ти пука за тези идиоти. В днешно време всеки се прави на три и половина все едно са превзели целия свят и са постигнали огромни успехи в живота си, а всъщност не виждат на какъв хал се намират и колко са жалки, затова правят всичките тези неща, за да си внушават, че стават за нещо. Какво те боли фара за тези недорасли нещастници от училище, все пак училището не е до живот, и то свършва, и чак тогава започва истинският живот, чак тогава можеш да намериш свестни хора. Когато човек се прави на добър му се качват на главата, но спокойно потърпи още малко и промяната ще настъпи. Всичко се връща, след време тези, които са ти се подигравали ще бъдат на твоето място, ще търсят помощ, защото ще осъзнаят, че са се провалили.

12.   Абсолютно съгласен с Номер 8!!! В днешно време лигльовците са превзели всичко, майка ми е начална учителка и с всеки нейн випуск децата, даже бих казал бебетата, са по-лигави и по-лигави!!! Ама то е от родителите, мама и тати отрано не са си научили детето на ред, а после защо България западала!!!

13.   И при мен е така. Не сме единствените и винаги ще има някой като нас. Това е писано преди около 1 година, надявам се след толкова време нещата да са се оправили с теб.

14.   Номер 4
Не говори така на момичето тя е сама

15.   лекар

16.   Аз също имам този проблем, имам само една приятелка. Моя съвет е да спреш да обръщаш внимание на кифлите и рано или късно ще си откриеш приятели:). Успех