Споделена история от Тинейджърски

Кое е най-важното ...
Хм ... не знам защо точно пиша, но се надявам да получа някои отговори ... Аз съм една 14 годишно момиче от Пловдив, което не знае в какво да вярва ... Моят така наречен "проблем" е, че съм пълна ... Та, искам да попитам главно момчетата - кое по-важно за вас в едно момиче - външният вид или поведението и характерът й? Ще се радвам да чуя какво мислите! Иначе какво да кажа за себе си ... смея да кажа, че съм доста умно момиче и винаги се опитвам да съм възможно най-мила :) Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Авторката: Ако някой иска да си пишем скайпа ми е shakira1234 :)

2.   Еми, кво да ти кажа! То аз съм момче на 15 и на тая възраст повечето момчета (че дори и аз) гледат външния вид... След някоя друга годинка ще поодслабнеш, ще се понаточиш и тогаз глей кво става... И още нещо-горе главата, килограмите да не са ти комплекс! ;)

3.   Здрасти, аз не съм момче аз съм на 28г. жена, мисля че основното е наистина какво човек притежава като душевност и начин на поведение. Красотата е съвкупност от много неща. Говоря за външна и вътрешна красота, при все че аз самата съм обикновено момиче, без да съм пълна. Още си във възраст, когато е възможно да промениш това. Не чакай. Вземи мерки, няма невъзможни неща, с труд и упоритост ще постигнеш резултати, сигурна съм в това. Намали храната, благото, тестените неща и всичко от което пълнееш. Не казвам да не ядеш нищо, в никакъв случай. Започни да спортуваш в къщи, пускаш музика и правиш гимнастика. Няма да те лъжа, резултатите идват по-къно, трябва време, но със сигурност идват ако си последователна. Мисля, че си заслужава да опиташ. Това няма да те промени, като човек, като характер, но ще промени начина по който се чувстваш и приемаш. Заслужава си да опиташ, направи го заради себе си, а не заради момчетата. Това е моят съвет. Ако искаш пиши, ще отговоря. Чао и успех.

4.   Най-важното е външният вид, поведението и характерът.

5.   Рано или късно ще намериш някой до себе си, който ще те обича заради това което си. Но не мога да призная, че външния вид няма значение. То народа си го е казал-По дрехите посрещат, по ума изпращат

6.   Психологията си го казва и всеки го усеща, че в първия момент възприемаш човека по външния му вид. Няма по какво друго. Когато обаче хорате се опознават отгоре излиза вътрешната красота - 3 го написа и вече първата минава на заден план, дори и да не хубава вече не прави впечатление, а на преден план излиза имено характер, поведение...оттам приятелството, чувствата и т.н. Красотата е хубаво нещо, но винаги е преходна. А да запазиш вътрешната красота зависи само от теб.
Аз съм мъж