Споделена история от Тинейджърски

Битка...но за какво
Здравейте всички. Пише ви едно момче водещо битка. Колко банално, че мъжете са толкова слаби, когато става дума за жени. Да, аз съм поредният случай. Преди 5 години просто ей така зърнах едно момиче в училището, където учих и все едно ме уцелиха с патрон в гърдите.

От тогава насам нищо не е същото.........Почнах да мисля за нея ден и нощ, да, имало е и други момичета които са ми харесвали просто ей така, но тя е единствена.. За нея съм готов да направя всичко... Вече съм 3 година в гимназията, а тя учи в друга гимназия. На скоро разбрах, че си има сериозен приятел. Виждах я от време на време, на улицата, а преди това в старото училище тя се заиграваше с мен и си казвахме това онова, но до там, бях много страхлив. Когато сме се разминавали на улицата тя се прави странни физиономии се едно вижда някой от който я е страх, не знам защо. Когато разбрах, че си е хванала приятел полудях. Веднага разбрах кой е и исках просто да го убия....но си казах чакай малко...седнах и почнах да мисля..как мога да я спечеля. Тя е изключително ителигентна, цени класните неща. Приятеля й е някакъв невзрачен, вози я в колата си има пари, но е слабохарактерен и това ме вбесява. Аз съм сигурен, че тя има нещо към мен, защото още преди 2 години ми беше казала, че съм й симпатичен и малко ме харесва. Но за тези 3 години се е променила коренно. Аз не зная какво предпочита тя, но обкражението й е само бопгати хора, а тя допуска много малко хора до себе си. Не зная как да постъпя, мислел съм да й намеря някакви координати чрез мои приятели и да й кажа какво мисля и усещам, но не ми достига смелост. За това момиче съм готов на всичо, няма да се откажа и много искам да съм с нея за дълго време, да живеем заедно, тя за мен е момичето на живота ми.

Коментари

1.   Момче това никога няма да се случи, става само в филмите. Не искам да ти разбивам фантазийте, но щом си готов на всичко за нея, ... .. защо не ти достига смелостта. Помисли над това и се реши да и кажеш какво чувстваш. А ако те отблъсне значи не е за теб. (Ако имаш проблеми с приятеля и идете да говорите някъде където има много хора ) Изборът е твой
*Радо" Фист"