Споделена история от Тинейджърски

Гаджето ми ме държи на каишка
Момче на 17, ходя с едно момиче на 16 от 3 години насам. Не знам как да я опиша, държи се страшно надменно и гадно с мен, прави се на недостъпна и постоянно ми възлага забрани:да не правя секс със нея, да не я целувам, дори да не я пипам, защото съм бил "нечистоплътен" и съм произлизал от долнопробен род, който бил необразован и с ниска класа и обноски, докато в нейното семейство всички били вишисти и дисциплината, на която я научили още от малка, била на много високо ниво. За това се гордее, че досега се е запазила девственица и никой не я е пипнал. Освен това никога не се е дрогирала, никога не е пушила, никога не е пила и за нея да влезе нещо в неопетненото ѝ от пороци тяло е върховно унижение. Според нея аз просто съм ѝ под нивото, щом се интересувам само от плътските си желания и не зачитам чувствата ѝ;а тя иска да си говорим само за чувства. Чувства, чувства, чувства, ама тя откакто сме заедно, ЕДИН път не ми е дала да правим секс, 1-едничък път. Нали любовта се крепи на взаимство, аз я изслушвам, докато ми говори за лювов, подкрепа, откровеност, а пък тя не ми позволява да бъда интимен с нея, само духовното за нея съществува. Много момчета преди мен са я зарязвали, точно по тази причина, защото се е държала по същия гаден, надменен начин, като с мен и не им е давала, ама и на нея не ѝ е пукало, защото всички са били мислели с долната си глава и ѝ били прекалено под нивото, за да се унижава така. Вече мисля, че започва да ми писва, за какво все още карам с нея толкова години, ще я зарежа и ще почна да си водя нормален полов живот с нормални момичета на моето ниво. Вие какво ще кажате?

Коментари

1.   А защо се е навила да ти стане гадже след като на практика се държи с теб, както със случаен непознат от улицата?

2.   Както и много пъти преди ще напиша, че първо трябва да завършите детската градина, а после да се занимавате с връзки.
Не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава. И щом ти ѝ даваш да се държи по подобен начин с тебе - проблемът си е твой.

3.   Това сериозно ли е или някакъв майтап?? Голямо ходене, голямо нещо.

4.   Ъъъъъ... ти сигурен ли си че наистина сте гаджета? Защото това е всичко друго, но не и нормално поведение за гаджета. Или на мацката просто и харесва да разправя на ляво и на дясно, че има гадже, а в същност не изпитва абсолютно нищо към теб. ОК, не иска да спи с теб, обаче да не ти дава дори да я целунеш? Що за любов е това? ! А и непрекъснато да ти натяква "че не си на нейното ниво". Това също ми звучи много абсурдно от устата на влюбено момиче. Явно възпитанието на това момиче е доста сбъркано и тя със сигурност не изпитва абсолютно нищо към теб, а просто и харесва идеята, че има гадже и че има някой да и изпълнява желанията. Момиче съм, но това нейното ми изглежда безумно, но щом с всичките си предишни гаджета се е държала по същия начин, явно проблемът е във възпитанието, което е получила. Нямаш шанс да я промениш, така че по-добре се разделете като приятели и я остави да си живее в собствения си свят. Не казвам, че чувствата са нещо лошо, но да твърдиш, че обичаш някого, а в същото време да не му разрешаваш да те прегърне и непрекъснато да му натякваш, че си от по-висша класа от него... що за любов е това? !

5.   С какъв акъл си ходел с нея 3 години?? Боже, боже, боже. Аз и един ден нямаше да я изтрая тая лигла, дори и като приятелка. Щом не те харесва, обижда те, защо ходи с теб, и пак следва въпросът ТИ ЗАЩО ХОДИШ С НЕЯ? Аз съм в недоумение. Тая има някакъв проблем. Не се занимавай, бе момче. Толкова момичета, хвани си едно, което поне няма да те обижда, най-малкото! Що за ''гадже''? ! :D Зарязвай я веднага просто! К'во се чудиш?

Ж/18

6.   Не е проблема в това, че не ти е пуснала. Та вие сте тръгнали още когато тя е била на 13. Не всички момичета се пускат толкова отрано и даже досега е нормално да се пази. Но щом не ти дава да я целуваш и да я пипаш и ти говори такива неща, то проблемът е че ти въобще не си и гадже, а душевна изтривалка. Не знам как не си го разбрал за толкова време.

7.   Хаха, не се сърди, но това, което пишеш е много забавно :)) Ех, как бих искал да я познавам, просто би било супер купон като се фръцка :))

8.   Значи тя от 13 годишна ти е гадже и преди това е имала още много, като теб? Хаха, браво на момичето, това се казва характер, а не като някаква лека кифла да пуска на всеки, който и се усмихне. И после се чудят младите къде да намерят свестно момиче/момче, ами дано има повече като твоята, да се облагороди малко човешката раса, да изплува от простотията, да дръпне малко човешкия род в еволюцията. :D А ти най-добре си карай на ръчна или с изкуствена вагина и ще ти мине мерака. И си учи уроците, образовай се, че тая държава има нужда от специалисти.

9.   Здравейте пак, аз съм Автора. Да, и аз се съмнявам вече дали сме гаджета, то се вижда, че не сме, ама просто така-за пред хората, тя е горделива, когато кажат:"Ей, на тая ако ѝ бях гадже! ", "Ех, как му завиждам на тоя", ама всъщност не знаят как са разклатени нещата отвътре... Чувствам се образно казано сдъвкан и изплют, използван. На №5, ходех с нея толкова дълго време, защото се надявах, че ще се очовечи с времето, но уви май няма да стане. Хората никога не се променят и моят пример е живото доказателство. Сигурно е с мен, защото съм прекалено мек и позволявам да ме командва както си иска, но край! Късам с нея!

10.   Извинявай, ама с нищо не се различаваш с поредния непознат на улицата, тя се държи с теб все едно си във френд зоната.

11.   Коментарът ми може да не бъде побликуван, но се надявам все пак да го одобрят. Момче, по-малка съм от тебе, ама едно искам да ти кажа. Това не е връзка, тя просто иска да се фука пред другите, че има гадже и щом се държи така отвратително- иди праеи секс с нея без да ти пук тя иска ли или не и я зарежи след това. Мен адски много ме дразнят такива превземки и тогава може да й дойде акъла в главата как трябва да се държи....

12.   Момичето е на 16 години, от 3 е с теб и казваш, че много момчета преди теб са я зарязвали, защото не им е пускала. Странно... Нали е голяма моралистка, пък си ги върти на пръста.
Но от друга страна не е странно, защото на 13г. как искаш да бъде интимна с момчета. Вярно, че ги има и такива, но все пак..
А на теб като не ти изнася я зарежи!

13.   Виж, няма нищо лошо в това което тя иска, нито в това което ти искаш... просто желанията ви са несъвместими. Най-добре е да се разделите и всеки да продължи да търси човека който му подхожда... Със сигурност има мъж като за нея и толкова много момичета като за теб, просто трябва да се огледате наоколо... тя за сега си търси просто прител и човек който да я излушва и да я кара да се чувства важна и специална. Не мисля, че си заслужава да си губиш времето с такава връзка, която не ти носи удоблетворени. Обикновено бих казала, че жените не сме изтривалки за мъжките нагони и комплекси, но и обратното важи. Щом си я чакал толкова много време и си обръщал толкова внимание на чувствата и, значи си стойностно и търпеливо момче и заслужаваш момиче което ще прави същото и за теб. Връзка се гради от двама души които трябва да полагат равни усилия и да правят равни компромиси. Не знам какво те държи с нея, но е време да го преодолееш и да продължиш напред. Според мен е важно да разбереш, че нито тя греши във вижданията си, нито ти, просто не сте един за друг.

14.   Авторе, пиши да видим какво става как са се получили нещата!

16.   От Автора:Скъсахме с нея най-после, крещяхме си, обиждахме се, но все пак с големи драми тя го прие. Започна да плаче и ми каза, че за нея било много лесно да си хване друг, но ѝ било жал за мен, защото съм бил с ниско самочувствие, и трябвало някой спешно да ми го повиши, и затова тя ходела с мен, за да се хваля с нея на улицата и да се чувствам могъщ... Нищо повече. Цитирам с точност нейните думи. Стана ми тъжно за нея, защото я разплаках така, но нямаше друг начин. Нещата щяха да ескалират все някога и без това. Засега не смятам да си търся нова, защото ми трябва време да се отърся от тази "връзка", но и това ще стане.
Много поздрави!

17.   Първо, имам малка забележка към теб, авторе. И тя не е свързана със ситуацията, а е по-скоро обща. На вашата възраст, тя е все пак на 16, няма абсолютно нищо лошо в това, едно момиче да е девствено и да се гордее, че се е запазило такова. Много странно ми стана като прочетох "един път не ми е дала", а ако ти "даде", това ще значи ли, че те обича, при положение, че се държи така с теб? Като е решила, че не е готова за секс, значи просто не е. Любовта си към теб може да я покаже и по друг начин. Проблемът тук е, че тя не го прави. Напротив, държи се като с изтривалка с теб. Е? ! Виж как си го написал, толкова точно и ясно. Ти сам виждаш какво е отношението й, както и съм сигурна, че знаеш какво трябва да направиш. В твое лице тя е намерила човек, който ще ходи след нея, ще е винаги на разположение, ще търпи отношението й и капризите й и никога няма да тропне с крак и да каже: "Аз съм до тук, прав ти път". И все пак, не смятам, че тя е щастлива с теб. Не може да смяташ приятеля си за някакво жалко подобие на човек, което не искаш дори да те целува, а да се чувстваш добре с него.
Но да я оставим настрана. Какво получаваш ти от цялата работа? Очевидно имате коренно различни представи и желания, не може винаги ти да си този, който да прави компромис със себе си и да търпи.. а всъщност нямаш причина да търпиш. Точно обратното- трупат се причина след причина да я зарежеш. И се надявам да го направиш, без да поглеждаш назад. 3 години са много време, за да се унижаваш по този начин. Уверявам те, ще срещнеш момиче, което ще се държи добре с теб, стига и ти да го правиш.