Споделена история от Тинейджърски

Влюбена или заблудена?
Миналата година се запознах с едно момче. В периода от една седмица се запознахме разбрахме че имаме общи интереси и не по малко общи приятели.. Около месец между нас бушуваше неутолима страст. След това разбрах че не само физически ме влече този човек. С течение на времето усещах как моите чувства се усилват а неговите намаляват.. От приятели "с облаги" станахме просто добри познати...Минаваха месеци а аз гледах как той сваля други момичета.. След известно време той неочаквано ме попита сега когато го познавам бих ли си позволила да имам нещо по сериозно с него а аз му казах че винаги съм го познавала..ревнуваше от други момчета а не правеше нищо с което до ме задържи.. Лятото не се виждахме..на следващата есен аз го отбягвах защото се страхувах от себе си..страхувах се да не се върнат силните чувства..Сега като се видим не отделяме поглед един от друг но само това..

Не знам какво да правя...дали изобщо трябва да направя нещо..Как бихте ме посъветвали вие?

Коментари

1.   Заблудена.

2.   Да, заблудена си. Щом не е направил нищо, за да те задържи, значи за него не си това, което е любимата жена за един влюбен мъж. А ако те обича, то той е просто страхливец, който ще се предаде пред всяко изпитание. Тогава за какво ти е този неспасяем случай? Запази си спомените и продължи нататък!

3.   от авторката: МНОГО СЪМ ТЪПА

4.   Благодаря ви за коментарите на мене също ми помогнахте и то много - мерси !!!