Споделена история от Тинейджърски

Ужасно много го желая
На 18 години съм и близо от една година има едно момче, което ми е симпатично, но тъй като не го познавах нямаше нищо повече. Един ден съвсем случайно се срещнахме и той се запозна с мен. Той е с година по-малък. След като се запознахме ме е заговарял един, два пъти. След това наближи моят рожден ден. На шега споделих на няколкото приятели, че го искам за рожденния ден и така се случи, че той дойде. Въобще не очаквах, че това може да се случи, притесних се, но се опитах да се забавлявам възможно най-добре. Разбрах, че същата вечер е имал някакви проблеми, но въпреки това дойде. Това ми направи страхотно впечатление. Оттогава нататък чувствата от моя страна се засилиха още повече. Около 2 седмици след това го поканих го да излезем и той се съгласи. Пак си прекарах страхотно. След около още 2 седмици пожелах да се видим пак и да си поговорм за някой неща, тъй като той самия ми каза, че обича да му се казват директно. Прибирахме се заедно един ден, попитах го дали се сеща за какво искам да си говорим и той каза, че много отдавна се е сетил за какво става въпрос, но не мисли, че може да се получи между нас и ако е трябвало, то е щяло да се случи. Каза ми, че съм хубаво момиче, но той не е единствения. Не знам къде е проблема. Дали трябваше по-рано да говорим на тази тема, защото ми се струваше, че има някакъв интерес? Или другото, което си мисля, че просто не иска да има връзка, тъй като ми сподели, че не може да си представи нищо сериозно на тези години. Няма друго момиче, винаги се е държал добре с мен и продължава да го прави. А моето желание става все по-голямо и по-голямо и не знам какво да направя :(

Коментари

1.   Нищо не прави. Той ти се измъква , толкова ли не се усещаш? Явно не те желае чак толкова или не му се занимава с теб. Ако имаше интерес наистина, нямаше да ги дрънка такива " на тази възраст......." и т.н. И недей се навира повече. Той е разбрал какво искаш. Ако и той го иска- знае как да го направи. Унижаваш се, момиче.

2.   И все пак - показал е интерес към теб,дошъл е на рождения ти ден,въпреки трудностите... не мисля,че е безразличен!Може би наистина има някаква пречка,нещо което го спира!Моят съвет е да го попиташ,да разбереш каква е пречката,ако продължава да се държи така,отстъпи,не се унижавай повече!Но преди това опитай,за да не съжаляваш,че не си :)))

3.   Е,чак пък да молиш за връзка безмълвно,като той не ще...Я зарежи тая работа!Жените трябва да са ухажвани,а не обратното!

4.   Съгласен съм с 2.. няма смисъл да става така освен ако нещо не го спира.. намери начин да разбереш какво :)