Споделена история от Тинейджърски

Влюбена и глупава
Значи с едно момче от моето училище, си писхаме по скайпа. Писахме си един ден и след това се поздравяваме, когато се срещнехме в училище ми казваше сладур. Друк път пък ме щипваше по бузата ,по скайпа ми искаше не 1 ами 2 3 даже и повече снимки бил каззал на една моя фр. че сам била симпатична.За извесно време не се поздравявахме,докато не му писах по скайпа макар че си има приятелка писах ме си и той ме пита,защо не сам го поздравявала в училище ;( и аз му казах, че и той не ме поздравява и реших че не му е приятно и затова. Той ми каза ,че си е мислел че аз съм сърдитата и съм се правела че не го познавам и му е станало тъпо и затова, :х и аз му казах , че не го познавам толкова добре че да му се сърдя ,и той :ако не му е било приятно щтял да ме нареже още в началото кво щтял да прави с келешки истори ;) и аз му казах, че като го видя ще му се хвърля на врата бъзиках го, и той ми каза,че нямал нищо против само ако съм го видяла с някое момиче да не го правя, че после нямъл опръвдание и аз му викам че несъм толкова ненормална колкото изглеждам, и той не бе неизглеждаш ненормална напротив ти си ,като слънцето през есента :д .На другия ден го видях с неговата, минах покрай него и той ми каза за пореден път сладур,помислих си ,че го е казал нарочно да подразни гаджето си.
Един ден се появих с супер готина прическа (не че се хваля), но всеки ме гледаше включително и той в този ден той е скъсал с гаджето си ;( когато слизаше по стълбите и аз бях на долният етаж и бях сравнително далеко за да го поздравя,той ме гледаше така сякаш искаше да му метна с ръка и да го поздравя но аз го гледах и нищо не направих.След часа го видях пак ,и се разминахме, погледнах го а той дори не ме погледна стана ми много гадно,видях го един ден в града той вървеше напред с една компания и аз бях с една приятелка,която знае за него,в същото време мина една позната, която поздравих на по висок глас сигурно ме чул и веднага се обърна и отиде при нея ,макарче като се разминаха не се поздравиха.Моляви се от все сърце дайте ми съвети,какво да правя той не ми пише по скайп изобщо и като се видим не ме поздравява.Виждам,че тук пишат зрели хора,които могат да ми помогнат моляви!

Коментари

1.   Момчешка му работа!Срам го е,страх го е...И той не знае какво иска!Като стане готов за разговор или признание-ще го направи!

2.   обади му се или му пиши смс