Споделена история от Тинейджърски

Романтични тийн романи
Бихте ли ми препоръчали някакви романтични тийн романи, които наистина да са хубави. На 14 години съм и досега винаги съм чела класическа литература и приключенски романи. Запалих се по романтичните книги, но до сега съм чела само два - "Истината за завинаги" и "Елинор и Парк".

Коментари

1.   Vampire Academy, цялата поредица от Richelle Mead, към 5 книги са. Spin-offa - Bloodlines, пак на същата авторка, 6 книги са.

На авторката: Jennifer Armentrout, поредицата Lux, към 6-7 книги са.

На авторката: Rachel Hawkins, поредицата Hex Hall, 3 книги са.

И тези се сещам само, като цяло чета други неща, но тези съм ги прочитала неусетно. Само че, съм ги чела онлайн, на английски език. На български език, не знам къде да ги търсиш, но пробвай, няма да съжаляваш. :)

Depravity

2.   Вината в нашите звезди - Джон Грийн
Къде си, Аляска? - Джон Грийн
Graffiti Moon - Кат Кроули
Сняг Вали - Лорън Миракъл, Джон Грийн, Морийн Джонсън
Скай - Джос Стърлинг

3.   Ние, лъжците, Връзка, Сняг вали

4.   Поредицата Саванти.
Поредицата завета Мефисто
Ние лъжците,
Поредицата "Разбий ме"

Ако искаш еротични романи:
Алисия, Албина, Спомни си...
Основно авторите:
Сандра Браун, Айрис Йохансен, Нора Робъртс, Джуд Деверо и мн. др

5.   Поредицата Саванти.
Поредицата завета Мефисто
Ние лъжците,
Поредицата "Разбий ме"

Ако искаш еротични романи:
Алисия, Албина, Спомни си...
Основно авторите:
Сандра Браун, Айрис Йохансен, Нора Робъртс, Джуд Деверо и мн. др

6.   кийра кас - изборът, елитът, единствената, наследницата, и заживели щастливо, короната (всички са от една поредица)(всички в училище ги четат)
вината в нашите звезди-джон грийн
фенката(не се сещам авторката)
игрите на глада-сюзан колинс
училище за вампири - 10 книги е поредицата(първата е белязаната и е зелена на цвят)
Просто отиди в хеликон в отделението за тийн книги, чети резюметата и си избери

7.   Хаха :D
Колко плаках на Елинор и Парк. : D
Значи предлагам ти поредицата на Кийра Кас, малко момичешки изглежда, но е интересна. СКОРО ДАЖЕ МОЖЕ ДА ИМА ФИЛМ <3

"Гондолата на времето". Преди няколко дена излезна и втора книга. Нямам търпение да си я взема. Исторически роман, можеш да научиш някои неща за Венеция.

"Ад и рай". Той не е толкова за тийн, ама е елементарно написан и ще ти хареса.

"'Училище за вампири" - поредицата, ама да ти кажа първите книги ми бяха доста интересни и вече последните ми станаха скучни

"Хекс Хол" - три книги, пак е поредица, но е интересна

"Сирена" - доста приятна поредица

"Всички наши места" - <3 crying

ако искаш още пиши

Момиче съм на 15

8.   Поредичата, , Истинска кръв, , на Шарлейн Харис! Най - уникалните книги, които съм чела.

9.   Ако останеш, Перфектна Химия, а има и едно приложение за телефон - Wattpad където тийнейджъри пишат истории от всякакъв жанр каквото си харесаш и някой от които са доста добри между другото. Изтегли си го няма да съжаляваш.

Rocky

10.   Аз съм почти на 13 и също като теб досга четях много класики и приключенски романи. Една близка приятелка ми показа едно приложение - wattpad. За да се регистрираш трябва да имаш фейсбук или електронна поща. Там различни хора пишат свои собствени книги, които другите могат да четат, да гласуват за тях (нещо като, , лайкването" във фейсбук), и да коментират главите им. Там намерих една страхотна книга комбинираща романтика, мистерия и екшън. Казва се, , I, , hate" you" и е на български. Обожавам тази книга, но за жалост авторката се е спряла на едно от най-интересните моменти и още чакам следващата глава да я добави. Дано съм помогнала някак си и успех с намирането на книга!

11.   Прочети поредицата "Саванти" на Джос Стърлинг и поредицата "Лукс" на Дженифър Арментраут. Ще ти харесат

12.   ''Целувка за Ана'' се казва книгата и много ми беше харесала, набързо я прочетох :))

13.   Вечната Амбър - Катлийн Уинзор
Единственият спомен на Флора Банкс - Емили Бар
Истините и лъжите на Ела Блек - Емили Бар

14.   Тъкмо свърших с третата книга от поредицата за Лара Джийн и Питър Кавински. Много ми харесаха. Авторката е Джени Хан. Пьрвата книга е "To all the boys i've loved before", втората "PS I still love you" и третата "" With love, forever". На пьрвите две има и филм. Уникални са препоръчвам ти ги!