Споделена история от Тинейджърски

Искам да й се реванширам
Здравейте! Моля да публикувате моя въпрос, тъй като имам спешна нужда от идеи, предложения и от различни гледни точки.
Преди малко повече от половин година се запознах с едно момиче, с което пътуваме заедно в началото и края на седмицата до по-голям град, близък до нашия, където учим. Общо взето сме от едно тесто и се сприятелихме. Тази сряда бяхме си говорили, че пак ще пътуваме заедно. Но сутринта не я видях в автобуса и тъй като беше рано, а през деня бях доста заета, писах й вечерта. Обаче освен че й писах, вмъкнах и една нескопосана шега, че ми се губи, нещо такова. По принцип обичам шегите, но на мен самата не ми се получават. След два дни й писах да се извиня, че съм се изказала тъпо и че е било неуместно. И ми стана още по-неудобно, защото тя ми сподели, че въпросната сутрин е била на изследвания, защото не се е чувствала добре и е била болна. Извиних й се, че съм постъпила като лоша приятелка, защото не съм се сетила, че може да е болна и на всичкото отгоре съм й писала глупости. Тя отговори, че нямало защо да се чувствам така и че няма проблем. Даже тя започна да ми се извинява, че не ми отговорила. Но аз казах, че ще й се реванширам, че бях толкова невнимателна.
Наистина не се чувствам добре от факта, че не бях до нея, даже и някакви шеги й писах, докато на нея й е било лошо. Със сигурност не й е станало приятно, а и тя е сред хората, на които наистина държа. Моят въпрос към вас е как точно да й се реванширам? Иска ми се да направя някакъв жест, нещо мило или да й подаря нещо дребно. Основният замисъл е да разбере, че наистина е важна за мен, че може да разчита на мен и че съжалявам, че не помислих първо за нея. Проблемът е, че в момента абсолютно нищо не ми хрумва. Затова се обръщам към вас за предложения. Не мога да й подаря нищо от рода на шоколад или бонбони, защото техните имат хранителен магазин. Иначе тя обича да рисува. Не излиза много, домошар е. Харесва корейски драми, най-вече криминални, и к поп. Много е привързана към семейството си. Любимите й цветя са розите. Любимият й герой е Майк Васовски. Зодия рак е. Искам да я зарадвам, но как? Ако тази информация не ви помага, питайте за нещо друго, което би ви насочило по-добре. Моля, помогнете ми!

Коментари

1.   Това някаква шега ли е.

2.   Ами колие, което се дели на две части - една за теб, една за нея. Аз това подарих на най-добрата си приятелка и тя много се зарадва! Ако не, вземи й нещо, свързано с нещата, които тя харесва. Може да й подариш една роза, но някак си ми се вижда странно, въпреки това е красиво де.